0 oy
96 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kizlar aksam üstü nezle oldu sanirim hafif burun akintisi var bide sadece basinda ates var 37 calpol verdim uyudu simdi soguk alginligi mi acaba 

7 Cevaplar

+1 oy
(8,363 puan) tarafından
Canım 37 ılac verılecek bır durum degıl aslında atesı 38 olmadan elınden geldıgınce verme bagısıklıgını baskılarsın.Üsğtmüş olabılır burnunu serum fızyolojıkle temızle gunde bır ıkı aspıre et takıp et hemen ilaca sarılmayın sonra sık hastalanan bebeklere cocuklara sahip olursunuz.
tarafından
Ne bilim başi cok yanio korktum bnde verdim valla
(8,363 puan) tarafından
Korkma canım öyle durumlar ıcın dogal seyler kullan bebegının durumuna bak bazı bebek 38 39 ateste dahı zıpkın gibidir bazısı 37.5 da serilir yatar buna anne karar verir ama dogal yontemleri arastırıp uygulamaya calıs mesela lımonlu suya batırılan corabı giydirmek gibi eklem yerlerıne el nıleklerı dız kısımları gibi dirsek kısımları gibi yerlere çörek otu yağı sürmek gibi.Sonra gecmezse calpol verin ilaclarında yan etkısı unutulmamalı
-Reklam-
0 oy
(1,950 puan) tarafından
Kac aylik canim
tarafından
21 aylik
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Diş olabilir üşütme olabilir 
tarafından
Disleri yeni patladi ama ondan olabilir mi ki
0 oy
(180 puan) tarafından
37 derece şken mi calpol verdin canım? Doktorumuz 38,5 üstüne çıkmadıpı sürece verme diyor bize 
(180 puan) tarafından
Atwşten bizde korkuyırız ama bu korku zarar verir 37 derece kötü değil canım ateş vücudun mikroplarla savaşması demektir korkma doğal yollara başvur ayağının altına soğan dilimle koy mesela
tarafından
Tamm canim sagol bilgin icin bilmiodum inan ki
tarafından
Sogan atesi mi dusuruyo
(180 puan) tarafından
Evet benim oplum azı dişini çıkartırken 39 dereceydi annem soğanı dilimledi çorapla birlikte giydirdi ayağının altına direk düşürdü , çok şükür
tarafından
Aa ilk kez duydum bnde deneyim sagll canim
0 oy
tarafından
Büyük ihtimalle distir canım 
tarafından
Belkide ya
0 oy
(48,804 puan) tarafından
Gece de takipte kal canım
tarafından
Uyumam ki zaten beklerim basini atés benim kabusum resmen insallah bsey olmaz kuzuma ya :(
(48,804 puan) tarafından
Saat basi alarm.kur canim inşallah cikmaz
tarafından
Insallah
0 oy
(1,849 puan) tarafından
Biizmde böyleydi boğaz enfeksiyonu olmuş
tarafından
Bakalim atesi normale dınmezee acile goturcez

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 94 göst.
30 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Papatya-ya (513 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 487 göst.
24 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Prens prnses Annesi (614 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 23 göst.
25 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde kubra2551 (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 95 göst.
9 Kasım 2021 Aile kategorisinde Nrgz (771 puan) tarafından soruldu

381,691 soru

11,426,259 cevap

34,985 kullanıcı

...