0 oy
188 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (373 puan) tarafından
Yarin kontrolumuz . Karaciger enzim degeri yuksek endeskopi yapilabilirmis. Cok korkuyorum cani yancak dye. Daha 11 aylik. 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ayyy kiyama ins bişey çıkmaz canım yaa çok geçmiş olsun ❤️
(373 puan) tarafından
Ck sagol cnm. Insallah temiz cikar gerek kalmaz boyle isleme. Rabbim sifa versin butun hastalarada.
-Reklam-
0 oy
tarafından
11 aylik oglum var icim acidi okuyunca. Allah sifa versin hicbiseycik hissetmesin insallah, bir an once iyilessin sagligina kavussun kuzum
(373 puan) tarafından
Aminnm vla  aglamamak icin sktim kendimi ama elimde de degil. Insallah insallah suan tek dilegim bu.
tarafından
Evlat bu ya... Otesi yok. Bizim canimiz yansin onlarinki yanmasin. İnsallah bir an once gelir gecer
(373 puan) tarafından
Insallah canimm. Evlat cok farkliymiss anne olunca anladim
tarafından
Oyle.. ayaklarina tas degmesin
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım kıyamam yaa inşallah allahin izniyle bir şey çıkmaz Rabbım acil şifalar versin inşallah kuzucuğa 
tarafından
Amin inşallah canim dua ederim tabi kuzuma yarın haber ver burdan olur mu bak aklımdan çıkmaz artık Rabbımin izniyle tertemiz çıkar hiç bir şeye gerek kalmaz canim
(373 puan) tarafından
Amin insallah tabikii yazarim canim. Sabah 10 .30 da kontrolumuz var rabbjm guzel haberle gelmeyi nasip etsin allahjm sen buyuksun.
tarafından
Amin inşallah kuzum inşallah dua edecem kuzuma allahin izniyle tertemiz çıkar hayırlı haberler alırız
(373 puan) tarafından
Canim ben sana yaziyim dedjm unurtum  degeri normale donmus. Kan aldilar . Gerek kalmadi biseye. Gayet iyiymis.
tarafından
Çok şükür canım çok geçmiş olsun sevindim vallahi
0 oy
tarafından
Benimkide gecen mandal vidasini yuttu cikti cikmasaydi belki endoskopi edeceklerdi ayyy allah sifa gondersin insallah gerek kalmaz
(373 puan) tarafından
Rabbim korumus sukurr. Insallahh insallah . Hafif tombik bi bebek. Kilolu bebeklerde normal dyor cevremdekiler
 Jnsallah doktorda normal gorur. Gerek kalmaZ
tarafından
Insallah
0 oy
(7,190 puan) tarafından
Uyanıkken mi yapacaklar? Endoskopi bir ağrı sızı vermiyor sadece öğürme isteği oluyor insanda . Rabbim şifa versin korktuğuna ugratmasin
(373 puan) tarafından
Hic blmyorumki bebek agzinda bisey olsa eli durmaz zaten. Birde kati giida yerken bile bogazina degsin hemen  kusuyo bebegim
0 oy
tarafından
Rabb yardımcınız olsun kaç cikiyot değeri benim kızımda bı ara yüksek çıktı 
(373 puan) tarafından
57 cikti canim. Normalde 30 olmasi lazimmis erkek bebeklerde
tarafından
Canim bizim bı ara 107 çıktı en yüksek sonra düsmeye başladı bazen gene 43 falan cikiyor
0 oy
(119,282 puan) tarafından
icim bi tuhaf oldu yaa
(373 puan) tarafından
Rabbim daha kotusunden korusun bunada sukur cocuk olunca grip bile olsa insan etkileniyo

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 523 göst.
31 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Mersinli (483 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 116 göst.
13 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 46 göst.
23 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Zeynep5100 (982 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 119 göst.
15 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tazeannne (27 puan) tarafından soruldu

379,528 soru

11,361,543 cevap

34,839 kullanıcı

...