0 oy
356 göst.
Diğer kategorisinde (5,378 puan) tarafından
26 şubatta kestim sütten ama özlüyorum emmesini koklaşıyorduk hüzünleniyorum neden böyleyim 

12 Cevaplar

0 oy
(788 puan) tarafından
Kaç yaşında canım  bebeğin
(5,378 puan) tarafından
28 aylık
(788 puan) tarafından
Maşallah büyümüş canım hiç de öyle düşünme benimki 8 aylık valla gece uykum Yok sürekli emiyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ahhh annelik ah :) 
(5,378 puan) tarafından
Çocuğum alıştı arada bi gelip okşuyor öpüyor sadece. Ama ben alışamadım daha
tarafından
Ah kuzummm... Emzirmek oyle guzel bir bag ki anne bebek aradi, oglum 11 aylik su an, burnumun diregi sizliyor memeden kesilecegi gunleri dusundukce
(5,378 puan) tarafından
Benimki 28 aylık iştahı düzelsin diye kestim daha kesmezdim de. Doya doya yaşa o anki koklaşma dünyalara bedel
tarafından
Baya emmis annesi masallah ne guzel doya doya almis anne sutunu. Ne guzel, darisi basimiza insallah
(5,378 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
tarafından

Kıyamam yaa üzülme canım elbette bir gün bırakmak zorundaydin ahhhh :'(

(788 puan) tarafından
Öyle deme canım biz düşünmeye düşünmeye maşallah 4 üncü oldu:))
(5,378 puan) tarafından
İstemeden mi oldu
(788 puan) tarafından
İstemeden demeyelim de canım Rabbim acılarını yokluklarini göstermesin  iki kızım vardı en son oğlum oldu spiral taktırdım ve hamile kalmışım sipiral varken kısmeti varsa her türlü oluyor canım
(5,378 puan) tarafından
Yani istemeden derken korunurken miydi evet aslında daha dikkatli konuşmak lazım böyle şeyleri. Şu an düşünmüyorum ama olsa doğururum
(788 puan) tarafından
Evet canım sipiral varken sonuçda korunmuş oluyorsun Rabbim den gelen  baş tacımız kuldan gelmesin yani demek istediğim bende senin gibi yok artık düşünmüyorum falan derdim onun için sana öyle yazdım canım :))
0 oy
tarafından
Nasıl kestin ? Bende keseceğim ama cesaretim yok
(5,378 puan) tarafından
Meme hastalandı dedim öptü okşadı kapattık istedikçe eline süt kek filan verip oyaladım
tarafından
Keşke öyle kolay olsa. Gece naptın ben ondan korkuyorum asıl. Sallanmaktan nefret ediyor. Uyanınca naptın mesela
(5,378 puan) tarafından
İlk iki gece hıçkıra hıçkıra agladı çok zordu nerdeyse verecektim kendimi zor tuttum uyanınca bazen bi saat uyumazdı . ayagımda salladım benimki memede uyuyodu normalde  . Yani ilk 5 gün çok zordu şimdi daha iyi ama şimdide sallayarak uyuyo
0 oy
(520 puan) tarafından
Ay bnde cook özlüyorum kızımda çok özlüyor hala meme meme der tutup öyle uyur sarılır sever bir türlü vazgeçmiyor hep aklında şu an versem emer 27 aylık kızım 22 aylıkken kestim 
(520 puan) tarafından
Bnde özlüyorum kızım cok düşkün çok seviyo her gün acıyı opuyi seviyo çok üzülüyorum
(5,378 puan) tarafından
Seninki baya olmuş keseli hala öpüyo mu
(520 puan) tarafından
Hala opuyi seviyo vazgeçmiyor unutmuyor
(5,378 puan) tarafından
Demek ki baya sürüyor ah canım ya
(520 puan) tarafından
Aynn öyle çok düşkün kızım
0 oy
(1,327 puan) tarafından
3 yaşinda kestim memeden ama ben bile üzülüyorum emseydı diyorum bu sefer eşim oldu ozaman memeden kes öyle evlendir diyor :)) 
(5,378 puan) tarafından
İştahı düzelsin diye kestim bende istemiyordum benim eşimde 18 aylıktan beri kes deyip durdu
(1,327 puan) tarafından
Canım öyle böyle zaten birakıcaktı öyle düşünerek rahatliyalim zaten anlamiş değilim sankı kendileri emdirıyor benim eşime kalsa 1 yaşinda kestircekti iyiki emdirdim :))
(5,378 puan) tarafından
Bize doktor demişti 18 aylıkken kesebilirsin diye eşim onu duydu sürekli kes artık ne zman kesecen derken anca 28 aylıkken kestim. 1 yaş da çok erken  ya
0 oy
(1,344 puan) tarafından
Cok haklısın canım Allah her anneye yasatsın insallah bu duyguyu tarifsiz bir şey ... Vaktı gelmiş zaten canım. Bilmiyorum ilk çocuğun mu 2. Var mı ama yoksa 2.cocugunda ozlem giderirsin nasipse 
(5,378 puan) tarafından
Tek çocuk başkada düşünmüyoruz o yuzden hüzünleniyorum :(
(1,344 puan) tarafından
Olsun canım hiç emziremeyebilirdin oyle dusun cok sukur 28 ay gecirmişsiniz goz goze dip dibe. Alısıyorsun ben de 1.de aglamıstım kesince ilaç kullanmak zorunda kalmıstım
0 oy
(14,061 puan) tarafından
Offff yaramı deştin şuan bizde bugün başladık :( 
(5,378 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun :(
0 oy
(747 puan) tarafından
Ben de kizimla yapisik ikiz gibi geziyorum cok memeye dusmun beni bunaltiyor bazen dkyorum keske biraksa memeyi. Simdi sen boylr soyledin acaba bende ozlermiyom:)
(5,378 puan) tarafından
Benimkide düşkündü eminim özlersin kesince
0 oy
(120,127 puan) tarafından
zamanla alisirsin
(5,378 puan) tarafından
İnşallah çabuk alışırım bir boşluk gibi
0 oy
(284 puan) tarafından
Ayy canimm benim kızımda 34 aylık 3 yaşına gircek :/ bende çok ozledimm arada hala istiyo büyüdün annecim filan diyorum ama içim gidiyo yaa emerken o ağzının duruşunu sürekli gogsumdeyken koklayisimi filan çok özledim :(
(5,378 puan) tarafından
Bende öyleyim bazen bişey eksik gibi oluyo
0 oy
tarafından
Okurken emziriyorum şuan ve daha yeni de post açmıştım sütten kesecem diye bir hafta falan kaldı evime gidince kesecem bakalım ben neler yaşayacam ya 
(5,378 puan) tarafından
Allah kolaylık versin canım ben meme hasta oldu doktor emmesin demiş inek sütü içsin drmiş diyerek ikna ettim
tarafından
AA benimki bilmez öyle 20 aylık daha ama kesecem mecbur hem oruç geliyor zorlanacam hemde yemek yesin ya

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 220 göst.
28 Ekim 2023 Diğer kategorisinde sebnem77 (1,022 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 541 göst.
5 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 493 göst.
30 Eylül 2021 Aile kategorisinde Serra (564 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 350 göst.