0 oy
543 göst.
Diğer kategorisinde (1,054 puan) tarafından
Eşimin arkadaşları ve eşleri eşleri de benim arkadaşım bu arada 

Eşme arkadaşı aramış akşama size çaya gelecek demiş eşleriyle gelevekmisler ve ben hazırlıksız aniden söylenmiş birşey sofradan kalkmisim eşim işten yeni çıkmış heryer heryerde ki haziligim bile yok 1 saate gelemisler  

Yani 1 saate önce mi haber verilir ayıp dedim ya minik bebek var her sankye evi dağıtıyor ki oyuncaklar heryerdeydi o an 

Moralim bozuk ağlamaktan bugün burnum kanadı 

Eşime dedim kabul edemem başka zman gelsinler 

Sorum benmi ayıp ettim onlarmı ?

29 Cevaplar

0 oy
(988 puan) tarafından
Aynısı benımde basıma geldı emrıbakı konusup caya gelıyoruz dedı esımın arkadası teli kapattım suan musaıt degılım daha sonra gelırsınız dedım 1 senedir küs umrumda mı degıl vlla geleceksen 1 güm oncesınden yada bikqc saat öncesinden haber vermesi gerek 
(1,054 puan) tarafından
Ya canım valla bak aynen sevmiyorum inan hiç hoşlanmıyorum emrivakiden,en azından sabah deseydiler ya
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende sevmem aniden gelen misafiri ama huyum kurusun hayırda diyemiyorum. O 1 saat elim ayagıma dolanırdı 
(1,054 puan) tarafından
Dolanır oğlum kuyruk gibi arkamda dolankyor zaten ne yapacağımı şaşırıyorum
tarafından
İyi yapmışsın canım en erken 3 saat önce haber verilmeli
0 oy
(1,987 puan) tarafından
Ya ben senide haklı buldum ama esin bebekle ilgilenip o esnada sende ortalığı hemen toplayabilirdin ardından esin de bi kosu gidip tatlı alabilirdi canm
(1,054 puan) tarafından
Eşim işten yeni çıkmıştı canım
0 oy
tarafından
Ben bir gün önceden haber veriyorum Cat kapı hiç sevmem öğle olmasi için çok samimi olmak lazım bence müsait değil missin kabul etmemissin üzülecek hiçbir şey yok
0 oy
tarafından
Allah ne verdiyse koy inlerine canım çocuklu coluklu ev ne olcak sanki dört dörtlük hizmet bekleyecek halleri yok onlarında canını sıkma bu kadar kendine yazık bir kahve bir çay ufak tefek atıştırmalık pasta alsın Esin yanına çerez bitti gitti
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Valla canım görümceler 1 saat önce haber vermeyi bırak hiç haber vermiyorlar sonra bir şey hazırlamış yada üstünü değişmemiş yada evde yokum diye laf ederler sabh akşam telefon elinde mübarek ara 1 2 gün önceden sana gelecez de hazırlık yaparım evde olurum gelmiş benimde haberim yok kızımın aşıya götürdüm 1 saat seni bekledik diyor bende arasaydınız geliyom diye kızdım şimdi arada bir geliyor ama yine aramıyor 
0 oy
(1,080 puan) tarafından
Ne ayıbı kız onların yaptığı ayıp, eşiniz müsait ise bir çay içmeye diye sorulur.evin beyi de bir hanıma sorayım döneyim size tekrar diye konuşur.seninle konuşur müsait yada değilsindir. Eşin müsait değilmiş kusura bakmayın başka zaman inşAllah deyince karşı taraf da anlayışlı olmalı..

O ne öyle çat kapı misafirliğe gelmek istemek.
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Erken haber verseydiler iyi olurdu ama ben yine de geri çevirmezdim en azından çayın yanına hazır şeylerden alıp koyardım. 
0 oy
(3,063 puan) tarafından
Bizim arkadaşlarımız da öyle bizde öyleyiz hatta son dkka planlarız hiçte bişey olmaz Allah ne verdiyse ortaya düzen kurarım hiç bişey yoksa eşim alır bisiler gelir bı tatlı ve çekirdeğin başına gelir ayıp olmuş okadar ağlayacak ta bişey yok burnunu kanata kanata 
(1,054 puan) tarafından
Agaldogim şey başka bir şeydi canım

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 408 göst.
19 Ocak 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 130 göst.
6 Ekim 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Yigidinannesi (246 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 202 göst.
27 Eylül 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 517 göst.
4 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Anne123 (403 puan) tarafından soruldu

383,109 soru

11,466,868 cevap

35,070 kullanıcı

...