0 oy
513 göst.
Diğer kategorisinde (403 puan) tarafından
Yarın öğlene 2 kız arkadaş gelecek ikizlerim var 14 aylık eşim bebeklere baktı bende şimdiden ıslak kek patlıcan kavurması poğaça yaptım kurabiyem de var yarında kısır ve makarna salatası yapayım makarna salatasıni akşamdan yapsam kötü olur demi bilemedim bide 11 12 gibi gelecekler inşallah yarın bebislerim durur da iki sohbey ederiz

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Malzemelerini kesebilrisin makarnayida hasla 
(403 puan) tarafından
Demi öyle olabilir sağol valla
-Reklam-
0 oy
(3,880 puan) tarafından
O olue mu bılmem de ben kısırı aksamdan yaoıyorum cok güzel oluyo
(403 puan) tarafından
Nasıl valla mi dolapta mi sakliyosun tarif verir misin
(3,880 puan) tarafından
Evet canm soğanı salcayı kavuruyorum bol sogan tabı sonra bulguru fa koyup kavuruyorum içine sumak karabıber pul bşber tuz kimyon limon koyduktan sonra suyununkoyup soğumaya bırakıyorum. Ben taze nane kıvırcık yesil soğan, mor lahana maydonoz koyuyorum soğyduktan sonra karıstırıyorum cok daha güzel oluyo. Yesillkler ölür dersen doğra ayrı bi kaba koy yarın karısıtıeıesın.
0 oy
(4,960 puan) tarafından
Menün çok güzel canım ama bencede makarnayi yarın yap daha iyi olur
(403 puan) tarafından
Aynen makarna hamur olabilir akşamdan
0 oy
(1,784 puan) tarafından
Kısır önce yapılınca sogansi kokuyor sevmiyorum ben ve uzun sürüyor ama makarna salatası çok basit brnim 10 dk almaz 
0 oy
(6,220 puan) tarafından
Mesela kısırı şimdiden yapabilirsin Ben içine domatesi çok yakıştırıyorum Eğer sen de domatesli seviyorsan sadece domateslerini sabah doğrarsın içerisine Ama kısır varken makarna salatasına Bence gerek yok ya geri kalan her şey zaten On Numara Eğer yine de yapacağım diyorsan makarna salatasını yarına bırak Çünkü makarna hamur olur zaten yapmazsa 10 dakika bir şey makarna haşlanana kadar sen de malzemelerin ayarlarsın
(403 puan) tarafından
Aynen haklısın canım sağol
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Kısıri hazırla ama malzemelerini yarın karıştır

Makarnayida bence yarın yap makarna çabuk kokuyor

Geri kalan menun çok güzel bence 
(403 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Ben makarna salatasını akşamdan şöyle hazırlıyorum 

Yoğurdu kabin altına üstüne garnitür yoğurdun üstünü kaplayacak şekilde üstüne de makarna koyup karıştırmadan dolaba koyuyorum 
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Valla helal olsin yinede çok şey yapmışın ikizlerine rağmen benim bir tane olmasına rağmen pasta yapana kadar Canik çıkıyor :⁠-⁠) yarın sabah erken kalkıp yap öğlene kadar birşey olmaz ben genelde öyle yaoiyrm :⁠-⁠)
(403 puan) tarafından
Aynen de işte benim bebekler sabah 6 buçukta kalkar 11 buçukta uyurlar ve hiç durmuyolar yarını bir atlatsaydim
(2,671 puan) tarafından
Komsunu çağır yardım etsin yada bebekleri verirsin
(403 puan) tarafından
Ben gurbetteyim buraya tanisanali 4 ay oldu komsum falan yok canım sağol gelip gittiler
(2,671 puan) tarafından
Hadi gözün aydın :⁠-⁠)
0 oy
(4,174 puan) tarafından
Bence makarna salatasına gerek yok kısır yeterli cnm 
(403 puan) tarafından
Öyle mi ya bilemedim
(4,174 puan) tarafından
Yeter cnm bebklisin bırsuru hazırlık yapmıssın zaten
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Makarna dalatadının malzemelerini hazırla. Makarnayı sabah haşla hepsini sabah karıştır yoğurt lapalaşıyor ya ben sevmiyorum öyle. Ama sebzeler vs hazır olsun iki dakka da karıştırdın 
(403 puan) tarafından
Demi yarın yapım en iyisi
0 oy
(302 puan) tarafından
2 kisiymis zaten kısır ya da makarna salatası yapsan yeterli bence 
(403 puan) tarafından
Aynen 2 kişiler kisiri yapım
(302 puan) tarafından
Aynen bende kısırı çok severim
0 oy
(231 puan) tarafından
Makarna salatasina tursu koyuyasan tursu haric digerlerini koya bilirsin sizi bilmem ama bence dinlenince daha guzel oluyo 

İlgili sorular

+3 oy
22 cevap 690 göst.
17 Ekim 2023 Diğer kategorisinde LoyaAsel (36 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 261 göst.
24 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 662 göst.
0 oy
11 cevap 504 göst.
12 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu