0 oy
272 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (39 puan) tarafından

Kizlar sandalyeme kilif alicam baga arastirdim.Bambu modeller tuylenme yapmis yiakdikca.Petek model en kullanisli olani duz model ama kullanisli.Bide jakarli model var resim ekledim kullanip tuylenme yapan varmi bana acil yazarmisiniz ona gire siparisimi petek modelinden yana kullanicam.

image

6 Cevaplar

0 oy
tarafından

Akrabalarda gördüm. Kullanışlı da çok ince.Çekince uzuyor. Birde elinle dokununca desenleri hiss edersin. Baskılı gibi birşey. Görüntü güzel ama.

image

(39 puan) tarafından
Ya tesekkur ederim cok yardimci oldunuz valla allah razi olsun canım :))
tarafından
Rica ederim. Ne demek. Çekince uzuyo dedim ya. Lastik gibi. Nasıl anlatsam bilemedim. Azerbaycanlıyım. En fazla böyle ifade ede bildim.
(39 puan) tarafından
Ay olurmu hiç ben gayet guzel anladim sizi hic merak etmeyin.Dusunupte resimli anlattiniz bide o kadar tesekkur ederim.Esniyor yani anladim ben sizi ;))
tarafından
evet canım
-Reklam-
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Bende istiyom ama sandalyeme göre bulamiyom tek renk düz Alicam ben 
(39 puan) tarafından
Bacim bende oyle diyordum ama sandlayem standart benim oyuzden oluyor sandalyeme almam lazim 2 cocuklu eve sartt
(44,603 puan) tarafından
Ben bulamadım sandalye resmini atiyom bu a dikilmiyo.diyo herkes sjjsjs bende 4 tane yeni aldım içerde jelatinle duruyo kılıf işini cozersem cikarip.kullancam
(39 puan) tarafından
Aslinda eger bu attigim sandalye modelindense hemen hemen hepsine uyuyor esneme yaptigi icin.Iyi almissin iste kullan bacim olmadi begendigini alirsin olmassa uymassa iade edersin
(44,603 puan) tarafından
Yok sandalyem böle degil farkli
(39 puan) tarafından
He oval tarziysa onlara girede farkli modeller var mesela
0 oy
tarafından
Farklı olanını kullniyom memnumum
tarafından
İns kizzz ahhaha:))☺️☺️
tarafından
Sjsjsjs bu arada adın neyd
tarafından
Kazimmm:)☺️☺️☺️
(39 puan) tarafından
Tesekkur ederim yardimci oldunuz ;)
tarafından
Rica ederm:))
0 oy
(119,126 puan) tarafından
bilemedim yaa      
(39 puan) tarafından
Bende bilemedim diye sorayim dedim.Artik siparis ettim bakalim begenmessem iade ederim
0 oy
tarafından
Bu güzelmiş. Ben kadife almiştim bi süre sonra bol olmaya başladi sarkma yapti 
(39 puan) tarafından
Evet o kadifelerden alicaktim ilkten idare etsin beni kirli durmasin yeter diye.Ama sonradan azcikda guzel dursun dedim bakalim hayirlisi insallah tesekkur ederim
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Kaynanam kullaniyor parlak duruyor kumaşı tam adını bilmiyorum ama 3 yıldır sürekli yıkar hiç birşey olmadı 
(39 puan) tarafından
Cok tsekkur ederim bende kullananlardan yorum istemistim bilmedigim icin iyi oldu.Siparis ettim bakalim begenmessem iade ederiz

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 346 göst.
31 Aralık 2021 Diğer kategorisinde SweetDreams00 (1,007 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 435 göst.
17 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Ysmn_ysmn (434 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 330 göst.
26 Ağustos 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Elemmm (1,404 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 258 göst.

378,225 soru

11,320,190 cevap

34,765 kullanıcı

...