0 oy
88 göst.
Diğer kategorisinde (4,152 puan) tarafından
Sorum yukarda kizlar dikis makinesi almak istiyorum cok cok hevesim var su sora indirime girmiss kullndiginiz bir marka var mi memnun musunuz pek bilgim yok

6 Cevaplar

0 oy
(4,152 puan) tarafından

En İyi Cevap

Ba

imagektigim.kafama yatan makine bu simdilik

-Reklam-
0 oy
(891 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Merhaba canm ben Singer denn aldım bir tane kullanıyorum memnunum şimdilik işlerimi görüyor. Singer c5205 kullanıyorum  5 6 ay önce 1.600e almistim.kullanirken biraz fazla ses çıkıyor o kadar

(891 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kübra 1992 resim atım modelini görün o fiyata netten mi aldiniz Trendyol da.bende öyle fiyatlara görmüştüm ama birebir yerinden alim
sıkıntı olursa abi yardımcı olsun diye nete güvenip alamadım. .zumra Rana canm.overlok dikişi için ben satıcıya sormuştum hiçbir ev tipi overlok dikişli değildir ancak surfle dikişi mi ne deniliyor zikzak şeklinde dikiyor ya o şekilde diker demişti.bende o şekilde yapıyorum diktikleri mi .hatta overlok makinasını ayrı almayı düşünüyordm.sonra vazgeçtim
(4,152 puan) tarafından
Hadi ya bende sasirdim overlok dikisi olmasina bende resim eklicem bi bakar misin 3 bin kusurdan baya indirimde suan 1.500
(891 puan) tarafından
Ben pek anlamam da  sadece dikkat ettiğim tek adimda ilik acmaydi otomatik ip takma falan vardı bunda.onu elimle koymak daha kolay geliyor bana :)  kıyafette diktim oğluma kendime de iş gördü yani.
(4,152 puan) tarafından
Hihh aynn tek adimda ilik acma var birde bnm icin onemli olan her kumas turunu dikme ozelligi evet varmis bunda da fiyat olarak uygun geldi bakalm siparis veriyim burda bioen cikmazsa
(3,551 puan) tarafından
Atıyorum canım bak.
0 oy
tarafından
düzenlendi

Bnde yeni aldım cnm Singer kuzum kullanıyorm tavsiye ederm:)bu cnm

(4,152 puan) tarafından
Singer bnmde baktigim kuzum singerin hangisi . Fonksiyinlari ozellikleri nasil kiyafet dikilebilir mi
tarafından
Bak foto koyayım cnm
(4,152 puan) tarafından
Anaam dijital cok guzl suan en az 3 bin 6 bin arasi degisiyo
tarafından
Ayy ewet cnm bizde bugün eşimle baktım hepsi burada 2.500ustunde cnm bn taksitle aldm bimden
0 oy
(13,866 puan) tarafından
Ben kullaniyorum ama Almanyadan almiştık. Burda letgoda ikinci elleri var. Hem basit hem kullanişlı. Necchi 559 diye yarlzarsan bulabilirsin. 
(4,152 puan) tarafından
Alman maliysa burda parcalarini bulmm zor olur sankii ama bakicam tesekkur ederim ❤
0 oy
(3,551 puan) tarafından

image

makşnem bu canım çok memnunum şuan evkur da da var 1400 e taksitli. Ben burda Bi magaza dan almıştım 150 lira taksitle 
0 oy
tarafından
Annem pfaff kullanıyor. Gayet sağlam memnun. 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 32 göst.
7 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Kaavi (2,071 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 163 göst.
11 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Zoli (796 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 54 göst.
21 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 372 göst.
26 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Meryemm (799 puan) tarafından soruldu

379,940 soru

11,373,861 cevap

34,856 kullanıcı