0 oy
664 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,108 puan) tarafından
Başlığı kısa kestim arkadaşlar niye linclediniz o kadar haydut felan yazan olmuş burda ne sorular görüyoruz kadın üslupla sormuş abdestim kabul oluyormu gibisinden ne linclediniz ya 

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bencede gereksiz linç sonuçta hangi pozisyonda ilişkiye gireyim fantezileriniz neler diye sormamis cinsellikte yemek içmek gibi doğal şey cinsellik ile de alakalı değil sonrasi duşu sormuş erkek olsa neden zevk alsinki bu sorudan daha başka sorular sorar 
-Reklam-
+2 oy
(659 puan) tarafından
Ben burda kimsenin samimiyetinede kimsenin gerçek konuştugunada inanmam ay sorsan herkes sütten çıkmış ak kaşık 
(1,108 puan) tarafından
Burda kimseyi savunacak değilim ama bence abartildi
tarafından
Bana göre bu ortam eltimize, görümcemize, akrabamıza, hatta annemize sormakdan çekindiğimiz şeyleri sorarak tavsiye almaktır. Mesala benim adetim gecikti diyelim. Her kadın gibi birine öyle şöyle ağrılarım var diye danışa bilirim. Sonra da sen ne oldun adetin oldumu diye soruyor. Bu seferde gebe kalmadım demek bi yerde beni incitiyor. Burda ama danışa biliyorum
+1 oy
tarafından
O ne biçim soru onu bilmiyor muymus 
+1 oy
(291 puan) tarafından
Ne sapıklığım kaldı ne herifliğim kaldı. Sağol vala ya Allah razı olsun. Sapıkça bişey sormadım ki ben. Onlarda haklı ama biraz fazla tepki verdiler şok oldum Bidada yazmam zaten. Sağol sende beni doğru anladığın için
(2,040 puan) tarafından
Yeni hesap açanları hep erkek sanıyorlar ondan
(1,108 puan) tarafından
Aynı zamanda haydutsun. :D önemli değil canım burda olup bitenlere fazla takılma biri lincledimi arkasından diğerleride lincler  senin sorunda bir şey yok :)
tarafından
Canım moralini bozma. Erken kalkıb duş alınca gebe kalmak ihtimali azalıyor diyorlar esgiler. Sendede bebek var, yenisi için çok erken anladığım kadarıyla. Bu yüzden duşu sormuşsun. İlişki öncesi vajinal duş korunma için daha etkili. Vajen ph'nı su deyişdiği için, spermlerin haraketi için uygun ph olmuyor. Aklında bulunsun.
(291 puan) tarafından
Sağol teşekkür ederim cevabın için
+1 oy
tarafından
Ben de zaten şu yok uygulamaya yeni gelmiş Gelir gelmez sana cinsellik sormuş falan diyenlere şaşırıyorum açıkçası bunu her yeni gelene yapıyorlar ya o insanlar Google'a giriyor ve orada Bu soruların cevabını araştırıyorlar ve bu platformda orada direk çıktığı için buraya gelip üye olup yazıyorlar Yani bunu anlamayacak kadar ne var yani ortada ve kadının sorduğu soruda da bir şey yok gayet normal bir soru sormuş bunu sorabilmek için illa 1000 puan üstümü olması lazım
0 oy
(2,165 puan) tarafından
İlk puan ilk soru ? 
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Neymiş kız gormedim
(1,108 puan) tarafından
Kadının normalde ilişkiden sorna hemen duş almiyomus 20 dk bekliyomus sonra aliyomus bebeği. Olunca beklemeden alıyorum dedi emziriyomus yanlışımi yapmıyorum 20 dk beklemeli miyim diye post açmış onu baya linclediler sonra post kapandı
(1,750 puan) tarafından
Ne var ki bunda kimler neler soruyo :D
(1,108 puan) tarafından
0 puan di yeni açmış ilk soru bu olunca abarttilar :)
tarafından
Benimde ilk sorum düşükle alakalıydı. Ciddiye alıb cevablayan 2-3kişi olmuşdu
0 oy
tarafından
Ne yazmış ki ya
tarafından
Hngsinde kız:)))hiç bakmıyorum cnm
tarafından
Gözüm ağrıyor diye post açmışdım. Sen yazıyon
tarafından
AA o senn mi cnm
tarafından
eveeet
tarafından
Tm kiz
0 oy
(11,217 puan) tarafından
bosuna banyosunuda burda sorup lincletmis kndini burda ki herkes kndince bildigini yapiyor. ama dogrusu nette yazio zaten.
0 oy
(15,823 puan) tarafından
He valla he burda s*can yaraniyorrr bacimmm postt kapanmistii bende yazdimm Hoşgeldin bı kendini tanitsaydin diye ama puan az olunca öyle oluyor maalesef
(291 puan) tarafından
Yeni kaydoldum puan ı falan bilmiyorum hatta erkeklerinde buraya üye olup yazdıklarını da akıl edemedim. Bilmiyordum daha doğrusu inan bilseydim yazmazdım. Nasıl moralimi bozdular
(15,823 puan) tarafından
Takma canim yaa sanki pozisyon sordunn bazıları oylee burayida fazla takmaa her çeşit insan var inanki ben üye olalı 1 seneyi gectimii neler okudu neler gördü bu gözler
0 oy
(119,168 puan) tarafından
uygulamaya uye olup 2 dk sonra cinsellik sorulurmu art niyet aranak normal degilmj
0 oy
tarafından
Ben görmedim ama lincleyen kişiler belli zaten yeni üyelere düşman gibi davraniyorlar onlar dört dörtlük Müslüman 
0 oy
tarafından
Konuyu tam anlamadım ben 

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 1,072 göst.
5 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 973 göst.
9 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 372 göst.
24 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde -Minik mucizem- (194 puan) tarafından soruldu

378,423 soru

11,327,336 cevap

34,780 kullanıcı

...