+2 oy
1,436 göst.
Aile kategorisinde (634 puan) tarafından

Ufak bir tartışsak ağzımı yumrukluyor suratımı cimcikliyor sürekli yapıyor bunu bana zarar veriyor günlerce canım aciyor fikrimi söylememe bile tahammül edemiyor beni sürekli assaliyor basit birşey olsa gelip suratıma bilinçli zarar veriyor 

Yüzüm bebek suratı gibiydi tek bir leke yoktu şimdi tırnak izleri yumruk izleri cimcik izleri en son yine yaptı bende dayanamadım artık Allah bir güç verdi suratını boynunu paramparça ettim resmen tirmaladim yüzünü derin tirmalamisim birde iyi yaptım beş yıldır o bana yapıyordu yetti artık dedim napiyim yaptığım yanlış belki ama bnmde bir sabır eşiğim var

41 Cevaplar

0 oy
(3,832 puan) tarafından
Ohhh elcağızların dert görmesin pis kunduz
-Reklam-
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Bidaha yapmaz inşallah canım tabiki kendini koru eline sağlık
0 oy
(571 puan) tarafından
Ellerine saglikkkk
0 oy
tarafından
Valla iyi yaptın onların üstünlüğü ne bende dövüyor um eşimi vala
0 oy
(808 puan) tarafından
Ay iyi yapmışsın çok güldüm 
0 oy
(2,405 puan) tarafından

İçim rahatladi hak etmiş demek ki ellerine sağlık :)

0 oy
(220 puan) tarafından
Hakedene hakkettiğini vermişsin. Tırnak izi de kalıyor geçmiyor genelde.
0 oy
tarafından
öncelikle allah yardimcin olsun canım.o el bir şekilde bir kere kalkmışsa devami geliyordur ki 5 yıldır ayni sey oldugunu söylüyorsun.senin yaptığın doğru yanlis ben birşey diyemem.minciklamak çizmek vs şiddetin büyüğü küçüğü yoktur.buna bir an once bir çözüm bulursun insallah bacım.allah kimsenin yuvasını dağıtmasın.boşan bırak demekte istemem insallah rabbim sana bir kapı acar ya boşanarak ya esin değişir.bazen olmayınca da olmuyor zorla olduramiyorsun
0 oy
tarafından
Artık yapmaz belki de ne duruyorsun kuzu ömür biter o adamla 
0 oy
tarafından
Ohh içimin yağları eridi . Kadına,çocuğa,hayvana  kalkan eller kırılsın ins. Hayvann herifff ya ne soru varmış kendini dovsun ayiii . Boşansana ömür boyu bunu mu çekeceksin Allah yardımcın olsun ins 
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Ellerine sağlık iyi yapmışsın haketmis geç bile kalmissin
0 oy
tarafından
Şiddete şiddetle mi karşılık vereceksin ? Hiç sağlıklı bı ilişki değil. 
0 oy
tarafından
Neden bosanmiyorsun 

Böyle birbirinizi döverek mi evlilik surdureceksiniz
0 oy
(676 puan) tarafından
Başlığı görünce şaka zanettim
0 oy
(27,451 puan) tarafından

İyi etmişsin de ne zamana kadar gider öyle

0 oy
tarafından
Ahaha ayni seyi bende yapmıştım ama o bana el kaldirmamisti sadece ben vurmustumm bizde şiddeti ben yapiyom en son kafa attığımda burnu kanamisti kayinbabam gormus anlatmis oda beni aradi kayın babam korktum bisi dicek diye ellerine saglik dedi gelinim dedi kapattı 
0 oy
tarafından
Yüzum bebek surati gibiydi simdi tirnak izleri yumruk izleri :(( ne kadar acı. Cok üzüldüm bazı erkekler cani gercekten vicdan denen bisey yok
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Oh ellerin dert görmesin az bile yapmışsın 
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Henüz dövmedim döner tekmeyle ağzını burnunu kanatırım diye tehdit ediyorum beni sinirlendirdiğinde
0 oy
tarafından
Hellaaaaalllllllll ❤️❤️❤️❤️

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 1,304 göst.
5 Ocak 2021 Aile kategorisinde ❤️İsmiAŞK❤️ (10,411 puan) tarafından soruldu
+1 oy
33 cevap 1,186 göst.
5 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Yildizsumeyye (555 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 635 göst.
11 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 941 göst.
20 Ekim 2023 Aile kategorisinde Yoruldum bu hayatan (444 puan) tarafından soruldu

381,723 soru

11,428,004 cevap

34,988 kullanıcı

...