0 oy
142 göst.
Diğer kategorisinde (3,950 puan) tarafından

Kizlar 1 ay kaldi doğuma  temizlik yapiyorum ve 2 tane oğlum  var surekli pesimdeler temizlik yaptığım yapmadigim belli olmuyor en sonucda küçüğe vurdum moralim cok bozuk 1 saattir agliyorum :'(:ermm: şuan uyudu ve ben vicdan azabi çekiyorum :( 

5 Cevaplar

+1 oy
(119,532 puan) tarafından
uufff zor yaa hamilesin aglama bi daha olmaz vurmazsin
(3,950 puan) tarafından
;((( moralim cok bozuk
-Reklam-
+1 oy
(1,777 puan) tarafından
Yani arada geliyor annelere böyle ama vurmamaya çalış kuzum elinde olmadan vurmuşsundur inanıyorum, kalkınca gönlünü alırsın
(3,950 puan) tarafından
Sabahtan beri sabrediyorum sonunda sabrim taştı. O kadar pişman oldum ki
+1 oy
tarafından

Sadece Türk kadininda var 

Misafirliğe gidince çocuk aksatma vurma 

Birşey yapmak için çocukla ugrasmama 

Temizlik için vs vs vs 

Önceliğimiz çocuklar olmalı 

Doğum temizliği 

Bayram temizliği

Kış temizliği 

Bahar temizliği

Kısa giriş temizliği

Tekrarı olmaz ama onuda bir temizlik için kırma be annesi 
(3,950 puan) tarafından
Inan bende istemiyorum yapma yavrum.yapma oğlum  dedikçe inadina yapıyor en sonunda sabrim kalmadi keşke vurmasaydım :(( temizlik konusunda haklisin sorf birileri ne der diye herşey düzenli tertipli olsun istiyoruz keşke bunu umursamasak ama iste malesf ki oyle yapamiyoruz
tarafından
Birileri ne der diye diye diye ömrümüz gitti
(3,950 puan) tarafından
Aynen öyle  keşke  o birilerini hic umursamasak
tarafından
Ben tam anlamıyla bir temizlik hastasıyım ama oğlum ağladığı an elimdeki işi bırakıyorum he oğlum 4.bucuk aylık fakat işim gücüm süpürge sil toz yemek çamaşır hepsi biter

O gün kendi evim temizse kayannamin evini yaparım elim çok hızlı ama oğlum ağlar aglamaz birakiyorum
(3,950 puan) tarafından
Bende öyle  işte  o yüzden  topladigimda dağılsın istemiyorum benimkilerin biri 5 biri 3 bucuk yasinda cok fazla dağıtıyorlar toplasam dahi en fazla 10 dk sonra eski haline geri dönüyor buda moralimi bozuyor
0 oy
tarafından
Cnm temizlik senden ve çocuklarından önemli mi. Niye bu kadar takıyorsunuz kafanıza. Pis olsa ne olacak sanki. Hiç yorma kendini başkaları için. Kusur bulacak yine bulur. Ortalığı topla mutfağını temiz tut tamamdir
(3,950 puan) tarafından
Cok doğru diyorsun canım
0 oy
(341 puan) tarafından
Akraba  komşuya  gonder çocukları işin  bitirirsin
(3,950 puan) tarafından
Öyle de ben yapamıyorum işte.
tarafından
Oda neydi bu devirde sırf temizlik için

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 120 göst.
7 Mayıs 2024 Aile kategorisinde hanimeli (482 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 70 göst.
13 Şubat 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde Aysegul&20 (3,445 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 361 göst.
4 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,312 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 269 göst.
2 Kasım 2022 Aile kategorisinde Metinin annesi (329 puan) tarafından soruldu

381,459 soru

11,420,322 cevap

34,975 kullanıcı

...