0 oy
407 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,108 puan) tarafından
Kızlar kendimi bildim bileli balık etliyim hiç bir zaman düz filinta gibi bir göbeğm olmadı evlendim eşim beni böyle kabul etti 70 kilo filandim hamile kaldım doğum yaptım derken benim göbek çatlak cutlak oldu haliyle doğum kiloları da hayla üstümde Alttan alttan laf söylüyor bana yok göbeğim fay hattı gibi olmuş yok korkuyormus ben göbeğimle gurur duyuyorum :) 5 ay oldu doğum yapalı doğumda aldığım kiloyu da doğumdan sonra iki fazla aldım süt olucak diye :) şuan mamaya geçtik biraz diyet yapayım diyorum havalar soğuk canım birşey almıyor spor yapmak da istemiyorum zayıf zayıf kadınlara bakarken yakaladım onu telde kızdım kavga ettik felan ama bende hala azim yok ne biliyim kızlar gece on kere mamaya kalkiyorum bişeyler atistiriyorum mutfakta pişman oluyorum sonra kış günü hamur işi de çok güzel oluyor yapipi yiyorum sonrada derin bir pişmanlık 

13 Cevaplar

0 oy
(301 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
1.Diyeti Kendin icin yapmak istiyorsan yap canim sakın eşin de dahil baskalari icin yapma.

2. Analığın nişanesi olan o çatlaklara kimsenin dil uzatmaya hakkı yok . 

Yanlış yetistirilen erkekler yüzünden biz kadinlar toplumda ozguveni sarsılmış kendini hep depresyonda hisseden temizlik bulasiktan sorumlu hizmetciler gibi hissediyoruz. 

Insallah kendi ogullarimizi, sevdigi kadini el ustunde tutan ve kaşi gozu vucudu icin degil icindeki guzelligi icin seven guzel insanlar olarak yetistiririz......

Esine soyleyecek lafim yok cunku cok ayip etmiş. Ve eminim ki sen balik etlide olsan zayif da obez de bakimli da bakimsiz da farketmez her turlu guzel bir annesin
-Reklam-
+2 oy
(7,654 puan) tarafından
Iskeletle evlenseymis eşiniz 

Kör degildi seninle evlenirken
+1 oy
(1,045 puan) tarafından
Çocugu kendi doğuraydı keşke :))
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Kocanın beyni gibi dümdüz olacak yani 

Adam dediğin karısıyla dalga geçmez kurban olsun ona çocuk veren kadının göbeeeeene
0 oy
(4,651 puan) tarafından
5 ay önce doğum yapmışın ne düz göbeği Allah aşkına yaa. Evlenirken gözü körmüymüş. 
0 oy
tarafından
Kendisi bradd pitt mi acaba
0 oy
tarafından
Sen de ondan baklava karin kasi iste 

Hep erkekler mi isteyecek begenmeyecek senin goz zevkin yok mu 

Boyle genis omuzlu fit vucutlu baklava kasli erkek ol de sen de. Hodri meydan.
(1,108 puan) tarafından
Canım bu çok iyi fikir hiç böyle düşünmemiştim :)
tarafından
Evet iste ne var. Sen de talep et. Begenmiyorum boyle de. Bakalim o zaman ne oluyor. Kendi silahiyla vur :))
0 oy
(449 puan) tarafından
Emzirmek acaip kilo verdiriyor biraz yediklerine dikkat et bebeğini bol bol emzir sonra gitsin kilolar. Ben hiç dikkat etmeden sadece emzirmeyle 15 kilo verdim 50 kiloya düştüm
(449 puan) tarafından
Kız sen Konya nın neresindensin :)
(1,045 puan) tarafından
Erenköyde oturuyom kız sendemi konyadasın yoksa :))
(449 puan) tarafından
Yok be gurbetteyim her gün dua ediyorum gelmek için inşallah gelirim :))
(1,045 puan) tarafından
İnşallah canım sen konyanın neresindensin
(449 puan) tarafından
Ben ereğliliyim canım ama şu an Muğladayım memurum buraya atandık
0 oy
tarafından
Önce kendini nasıl mutlu hissediyorsan öyle olmalisin eşine gelirsek seni görüntü olarak sevmiş gerçekten sevse sana böyle bisey demez asla öyle insanların gözü dışarıda olur birde sende çok rahat gibi geldin bana gülücük fln bana eşim değil biri böyle bisey derse itin gotune sokup çıkarırım esin senin vücuduna hakaret ediyor sen gülüyorsun 
0 oy
(27,339 puan) tarafından

Zayıf olsan niye zayıfsin derler kilolu olsan niye kilolusun derler  kendilerine aynada hiç bakmazlar bu herifler

0 oy
tarafından

Erkekleri asla tatmin edemezsin bunu kafandan çıkar. Zayıf olursun bu ne elle tutulur bir tarafın yok der. Etli butlu olursun bu ne zayıfla der. Sarışın olursun esmerler daha güzel der. Esmer olursun sarışınlar taş gibi der. Tamamen senin psikolojini altüst ettikten sonrada sana delisin der :) o yüzdendir kiii kendini nasıl iyi hissediyorsan öyle yaşa. Başkası için değişme

0 oy
(1,414 puan) tarafından
Canım kimi adam kilolu göbekli sevmez ama eşinin bunu demeye hakkı yok evlenirkende böyleydim diyosun o zmn almasa imiş..

Bak bnm ki bana der sakın kilo alma diye kilom boyumla orantılı ama göbek var bende de evlenirken dümdüzdü kimse demezdi ki bu sezeryan olmuş 9 yaşında çocuğu var.. Duyan inanmayıp oğluma soruyodu gerçekten annen mi diye.. Ama şuanki eşimle evlenip hemende çocuk olunca o fit Ayşegülden eser kalmadı :) bugün başladım bakalım egzersiz + bitki çaylarına inşallah sonuç alırım.. 

Eşim takık göbeğime erit şunu der ama ondan önce ben takıyorum göbeği aynaya bakınca moralim bozuluyor..

Tabi asla kırıcı uslupla demez şakaya vurarak söyler alınmayım diye..
0 oy
tarafından
5 ay ince doğum yapmışsın kendini topla önce bir sonra zayıfların 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 454 göst.
7 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Mevlanaa (4,859 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 367 göst.
11 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
15 cevap 619 göst.