0 oy
733 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ben yiyemiyorum kızlar bugün arkadaşlarla oturuyoduk konusu geçti şaşırdılar nasıl yemezsin o senin çocuğun falan diye valla yiyemiyorum eşlerininkinden falan yiyolarmış bende mi tuhaflık yoksa? 

75 Cevaplar

+2 oy
(1,251 puan) tarafından

Evet sen tuhafsin :D 16 aylik oglum kucagimdayken bisey yediginde göz göze gelirsek hemen agzima bakiyor ve agzindakini cikarip agzima sokuyor bnde afiyetle yiyorum cok lezzetli dene bence:D

tarafından
Allah razı olsun canim benim inşallah♥️♥️♥️♥️
tarafından
Ay 21 ayligiz bizde böyleyiz çoğu şeyi çiğner bana verir
tarafından
Ben çocuğumu sevmiyor mu oluyorum yani bu durumda kendimi çok kötü hissettim bugün tuhaf tuhaf baktılar bana
(684 puan) tarafından
Aynı beeeennnn+++++
tarafından
Niyeyse midem kalktı sjsj
Salyasi bile ağzıma giriyor ama şuanda kalktı
-Reklam-
+1 oy
(119,342 puan) tarafından
agzindan cikani bile yerim ki yiyomdam
(2,374 puan) tarafından
Aynı bende
+1 oy
tarafından
Yeşil zeytin veriyorum ağzına çiğneyip çiğneyip bana veriyor bende yiyorum evladım o benim eşimden yemem asıl
tarafından
Canım eşimden zaten yemem ama tiksinmek değil asla evladından o benim parçam ama yiyemiyorum diye kötü anne oldum sanki
tarafından
Kız yok niye kötü anne olacan buraya bunu yazman hata zaten linclicek insan arıyorlar herkes bir olmak zorunda değil ki ben yiyorum diye senin de yemen gerekmiyor yapin bu yani, postu tamamen sil sen çok canını sıkar buradakiler yoksa
0 oy
(48,690 puan) tarafından
Yiyorum kizimin ve esimin catalindan hatta suan kızım topitopunu yalatiyo☺️☺️☺️
tarafından
Öyle bişey değil ki canım bu mesela ortadan tek tabaktan bişey yiyemiyorum büyüklenme değil bu ama eşim bile olsa içtiği bardaktan su içermiyorum ama evladımı herkes kadar seviyorum tabikide tuhaf tuhaf baktılar bana bugün
(48,690 puan) tarafından
Yemek zorunda degilsin annem senin gibiymis tiksinirmis ☺️ bende.herseyden tiksinirim ama kizimdam tiksinmiyorum ee kocayida opuyoz ediyoz ondandan tiksinmiyorum☺️
(7,196 puan) tarafından
Ahahahha kocayı da öpüyoruz (≧▽≦) benim kayınvalidem aynı bardaktan su bile içmez merak ediyorum boyleleri  nasıl karı koca oluyor
(48,690 puan) tarafından
Yalan mi kiz adamı opuyoz koynuna giriyoz tiksinmiyozda bardagindan mi tiksincez ☺️☺️
(7,196 puan) tarafından
Çok haklısın ( ꈍᴗꈍ)
0 oy
(988 puan) tarafından
Olanılır ama ben yiyorum 
0 oy
(142 puan) tarafından

nasil yemem ya dilini yiyesim varken bacim o benim parçam herşeyim<3

tarafından
Tabiki öyle ama ben tiksindiğimden değil yiyemiyorum ama sanki sevmiyorum gibi oldu çocuğumu kendimi kötü hissettim
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Oyyyy onların ağzını burnunu bile yerimmm çatalı kaşığı nekiii ❤️❤️❤️❤️
tarafından
Tabiki öyle ama o açıdan değil benimki farklı
0 oy
(196 puan) tarafından
Yerim valla küçük olsun büyük olsun çocuk benim çocuğum yerim ama benim kaşığımi onlara vermem
0 oy
(93 puan) tarafından
Ben yerdim eşimden de yiyorum yigeniminkinden de yiyorum çok seviyorum onu da ama başkasının kinden yiyemem 
0 oy
(328 puan) tarafından
Ben onun herseyini yeriim yaa vaalla yennezmii ona olurum benn
0 oy
tarafından
2 tane bebeğim ikisinin yedinden de içti bardaktan da içerim onlar bizden daha temiz
0 oy
(1,277 puan) tarafından
Oyyy kız yememmi en tatlı yemek bence :D
0 oy
tarafından
Eşiminkinden hiç denk gelmedi yemedim ama oglumun catalindan kasigindan herseyinden yerim :))
0 oy
(1,374 puan) tarafından
Sende tuahlik var evet  evlat o can can ağzından çıkan yenir onun 
0 oy
(267 puan) tarafından

Ağzından çıkanı bile yiyorum yediriyor :D

0 oy
(2,039 puan) tarafından
Eşimin kaşık catalini kullanmam ama kızlarımla aynı kasiktan yerim uğraşamam zaten bir çatalla kendime başka bi taneyle ona uzun iş hem onların ağzını yüzünü yerim ben çatal kasikta ne oluyor :)
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Oy kurban olurum ondan gelen herşeye yerim kız yaa

0 oy
tarafından
Bebeğim yok ama olsa bebeğimin  de eşimin de ağzından çıksa bile yerim canim benim onlardan asla midem bulanmaz♥️
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Çiğnediği sakızı çiğniyorum o benim evladım asla tiksinmem sen de tuhaflık var 
0 oy
tarafından
Agzından cıkanı da yerm esimin catalındsn da yerm. Çok hassassın demek ki

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 208 göst.
0 oy
29 cevap 578 göst.
20 Mart 2023 Diğer kategorisinde Ajangadget (1,311 puan) tarafından soruldu