+1 oy
234 göst.
Aile kategorisinde (25 puan) tarafından
Mrb öncelikle oğlum da otizim belirtisiyle hastaneye gittik bugün üçüncü gidişimizdi işte ismiyle çağırılınca tepki vermeme göz temasi kurmama konuşma ma vardı bildikleri kelimeleri unutmaya başladı vesayri doktora oğlumun sürekli kaşıdigini söyledim kulak doktoruna yönlendirdi doktor bakti sol kulağında sıvı birikmesi varmis ilac yazdı 15 gün sonra tekrar gel dedi morelim o kadar bozuk ki neye üzulecegimi şaşırdım

6 Cevaplar

0 oy
(5,955 puan) tarafından
Rabbim sifa versin inşallah canım çok geçmiş olsun :(
(25 puan) tarafından
Sağol Allah razı olsun rabbim kimseyi evladıyla sınamasin dua edin oğlum için ne olur inşallah eğitimle düzelir:(
(5,955 puan) tarafından
Amin kuzum Aminn en zor sey evlatla sınamak rabbim acilarini göstermesin rabbim bu cuma gecesi 3 ayların icinde melegimize sifa versin inşallah sagligina kavusur inşallah rabbim yanınızda olsun kuzum❣
-Reklam-
0 oy
(913 puan) tarafından
Allah şifa versin tez zamanda inşallah canım..

Kaç yaşında oğlun otizm tanısı kondu mu ve hangi bölüme gdiyorsunuz?
(25 puan) tarafından
27 nisan da 2 yaşını dolduracak cocuk ergen psikiyatri doktoruna götürdüm  işte otizim belirtileri var dedi kullak doktoruna  ayrı pisikologa yönlendirdi ropar çıkar dedi çok üzücü
(913 puan) tarafından
Canım bizimde otizm şüphemiz vardı da o yüzden postun ilgimi çekti. Fakat 3 yaşından once tanı konmuyor die biliyorum evet çok üzücü Allah yardımcıniz olsun;(
(25 puan) tarafından
Yok doktor dedi belirtileri var o yüzden ben kendim eğitime göndermek istedim rapor çıkarmadan doktor rapor çıkarabilirsin dedi istersen
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Sıvı ilaçla boşalmazsa kulağa tüp takılır tüp yoluyla boşalır sonra tüp kendi kendini atar. Korkulacak bişey değil canım merak etme. Benim oğlumda da birikirdi hep antibiyotik içerdi öyle geçerdi. Boğaz enfeksiyonuna bağlı boğazdan kulağa akıyo sıvı, o yüzden birikiyor 
(25 puan) tarafından
İnşallah peki oğlunuzun duymasinda bir sorun ve ya konuşmasın da bir sorun varmiydi bizde otizim değilde konuşmasına insanlara bakmasina kulağın dan dolayimi diye düşünüyoruz
(25,224 puan) tarafından
Çok şükür olmadı problem. Çık sık bıpaz enfeksiyonu geçiriyordu oğlum o yüzden boğazdaki enfeksiyon kulağa akmıştı. 22 aylık şuan çat pat konuşuyo
0 oy
(2,521 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah canım 
0 oy
tarafından
Rabbim şifa versn cnm
0 oy
tarafından
Evet komşumuzun oğlunu da vardı annesi hoacaya türbeye her yere götürdü hastane hariç o zamanlar hastaneye gidince kulağında sıvı var dedmosler ne kullandılar bilmiyorum bende küçüktüm o zamanlar kadın sağır bu oğlan diyordu şimdi maşallah deli kanlı oldu 
(25 puan) tarafından
Maşallah rabbim kimseyi evladıyla sınamasin oğlum otizim raporu çıkarmamı söyledi doktor
tarafından
Geçmiş olsun canım istersem başka doktorda gotur

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 59 göst.
4 Ekim 2023 Diğer kategorisinde denizimsi (6,315 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 103 göst.
0 oy
1 cevap 133 göst.
0 oy
3 cevap 157 göst.