0 oy
56 göst.
Diğer kategorisinde (6,165 puan) tarafından
tarafından kapalı
Hanımlar 17 aylık oğluma balık yağı kullanmak istiyorum hiç balık yemiyo istahida yok belki açılır kullananlar varsa hangisini önerirsiniz
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

1 cevap

0 oy
tarafından
Ocean Multi balık yağı şurubu kullanıyorduk ama bu aralar içiremiyorum bebeğime doktorumuz da onu önerdi 
(6,165 puan) tarafından
Benimkide hiç bsy yiyip icmiyo kafayı yiycm artık
tarafından
Bu aylardaki bebeklerin ortak sorunu bu galiba. Kaç post okudum anneler hep bebeklerinin iştahsızlığından yakınmış. Bende çok yoruldum artık iştahı açılsın diye kırk takla atıyorum
(6,165 puan) tarafından
Benimki başından beri öyle hiç iştahla yemek yediğini görmedim sağlığı yerinde çok şükür ama yesin istiyorum herseyden
tarafından
Aynı benimki yaaa. Ek gıdaya başladığımızda ne kadar iştahlıydı sonraları yok diş dönemi yok emekleme yürüme dönemi falan iyice oyuna kaptırdı kendini yemek yemeyi ikinci plana atıyor. Hiç böyle yemeklere bakıp bağırıp istediğini bilmem
(6,165 puan) tarafından
Benimde öyle valla mama tabağını elimde görsün koşarak kaciyo saklaniyo agliyo kaşık görmek istemiyo açlık saatinide uzattım aç ama inadına yemiyo
-Reklam-

İlgili sorular

+1 oy
5 cevap 86 göst.
2 gün önce Diğer kategorisinde Asyahatunnn (406 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 76 göst.
23 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Gamzefb (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 94 göst.
21 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Yenianneadayi1 (220 puan) tarafından soruldu
0 oy