+1 oy
333 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (1,674 puan) tarafından
Bacılar bugün esimde evde banada fikir verirmisnz ne yapacaksınız yada ne yapmayı düşünüyorsunuz?

29 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Mercimek çorba içli köfte salata.
(112 puan) tarafından
Tam tutan içli köfte tarifi varsa verirmisin kendim yapamadığımdan hep kayınvalidemden istyoruö
tarafından
2ye 1 yapıyorum canım ben. 2su bardağı köftelik bulgur 1 su bardağı irmik. Bu şekilde.  Suyu göz kararı koyarım. Sıcak olacak 20dk dinlendirip bi yumurta kırıp yoğuruyorum iyice. Kıvam alana kadar. Bu şekilde canım. İnşallah yardımcı olur.
-Reklam-
0 oy
(9,327 puan) tarafından
Valla bende bişey bulamıyorum bekleyim şurda :)
(1,674 puan) tarafından
Bekle bacım;)
0 oy
tarafından
Sarma yapcam
0 oy
(1,995 puan) tarafından

daha kahvaltı bile etmedim :))) 

tarafından
Tek değilimmm
0 oy
(1,109 puan) tarafından
Eşim arkdslari ile çıkacak bende tantuni  ya da pizza istetcem ☺️
0 oy
(118 puan) tarafından
Valla eşim evde ben yapmam eşim yapar bugün xaten yürüyemiyorum bile doğru düzgün her an doğurabilirim ;)))) :))) 
0 oy
tarafından

Bugün kolaya kaçacam:D

Ispanak yemeği 

Makarna 

Yoğurt turşu 

tarafından
Sağol canım benim Allah razı olsun ☺
(14,477 puan) tarafından
Ispanak bana göre dünyanın en zor yemeklerinden biri. Yikamasindan dolayı. O kadar üşeniyorum ki yıkamaya 1 haftadır dolapta bekliyo. Yemesi güzel ama
tarafından
Hahahaha vallahi 1 saat boyunca yıkadım benimde 3 gündür duruyordu dedim bugün yapayım bari ☺ gel ben yapmışken yiyelim kız bende çok seviyorum
(14,477 puan) tarafından
Ahhhh bı ıspanak yapanım olaydı da yiyeydiiiiim:) sağolasın bacim afiyet olsun size
tarafından
Allah iyiliğini versin kız kalk yap sende bak benimki pismek üzere ☺ teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından
Dünden çorbam var yanına mercimekli bulgur pilavı yapıcam☺️
0 oy
tarafından
Makarna yapacam kolay olsun 
0 oy
(1,106 puan) tarafından
Dünden sulu köfte var. Bugünde kuru fasulye, pilav, salata yapacağım. Belki birde ıslak kek
(1,674 puan) tarafından
Mrb islak keki nasıl yapıyorsunuz
(1,106 puan) tarafından
Ya geçen Bi tarif vardı onu yaptım, süper ötesi olmuştu. Bakalım bulabilirsem eğer yine aynısını yapacağım. Ama bulamıyorum yaaaaa
0 oy
(3,812 puan) tarafından
Şehriye çorbasıyla taze fasulye var şu an daha da bisey yapmam :) eşim yemiyor geç geliyor oğlumla ben varız evde zaten 
0 oy
(48,090 puan) tarafından
Yesil mercimek hasladim onu pisircem
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Kanat kizarticam salcali bulgur pilavı ayran turşu yeterli
0 oy
(5,027 puan) tarafından
Hiç aklımda birşey yok valla 
0 oy
tarafından
Yogurt corbam var 

Yanina firinda patates&patlican oturtma yaptim simdi. Bi de pilav yaparim tamamdir
0 oy
tarafından
Kuşum ben izmir köfte yaptm pilav yapcam bide salata yeter 
0 oy
(118,487 puan) tarafından
hafta sonu yaa yemek olmasin
safak 6
tarafından
Hade hayırlısı olsun inşallah sevdoş sağlıkla sağ salim kucağına alırsın inşallah kizlar geç mi geliyor yoksa ama benim minik kuşum 38+4 te doğdu ☺
kuzeyde 38w5 de dpgmustu  bu problemli gebelikdi erkende 2cm acilmam vardi ya dr acilmayi durdurma icin verdi hap hepten durdurdu bence yaa
tarafından
Hayırlısı olsun inşallah dur bakalım belki bugün yarın gelir prenses ☺
insaallah
0 oy
(261 puan) tarafından
Sadece tavuk çorbası yaptım yanına ne yapacağım hiç bir fikrim yok şuan :/ aman her gün aynı düşünce sıkıldımmmmm :)
0 oy
(22,072 puan) tarafından
Bisi yapmicam canim eşim evde dışarda yiyelim dedi bakalim 
0 oy
(930 puan) tarafından
Kaynanama gidcem bakalım artık ne bulursak

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 318 göst.
31 Mayıs 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Damla berna (1,674 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 738 göst.
5 Mart 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde LaYeTeZeLZel (3,276 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 263 göst.
29 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Posedion (1,785 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 440 göst.
29 Eylül 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Glhnmhmmd (466 puan) tarafından soruldu

374,679 soru

11,207,336 cevap

34,510 kullanıcı

...