0 oy
384 göst.
Diğer kategorisinde (479 puan) tarafından
Kızlar canım çok sıkkın çok sıkıldım arrık kızım 3 yaşında eşimin ailesiyle alt üst otoryoruz kızım yukarı çıktığı zaman eve gelmek istemiyor ağlıyor ne yapsam gelmiyor ona istedipi herşeyi alıyorum ama gene orda kalmak istiyor çalışmıyorum sabah akşam onunla ilgileniyorum ama gene sevmiyor beni okdr şuan hamileyim tek umudum kardeşini görüpte yanımda kalması sizcr düzelirmi zaman küçük olduğu içinmi böyle yapıyor lütfen bana moral verin 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Orda başka çocukta var mı 
(479 puan) tarafından
Yok tek torun
-Reklam-
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Bizde eşimin ailesi ile aynı binadayim kızlarım babaları ile bile gitseler 5 dk sonra annemize gidecez deyip çıkıyorlar..

Ben hiç annesiz bırakmadm..yeri geldi yorgunluktan öldm hamileydim ama hiç gitsin de işimi yapaym demedim.

Eğer sen öyle yaptiysan onlarda çok simartiyorlarsa ondan olabilir.havalar ısınıyor bol bol ikiniz yalnız dışarı çık takıl 

Çıkmak istediğinde hoşuna gidecek bahanelerle evde tut.

Benm annemlerde anneannemlerle yakın oturunca abim hep anneannemlerdeymis.annem bir terbiye metodu uygulayamamos bu yüzden.

Bu sebeple hep bana der ki "kziim çocuklarınz iki kapı iti olmasın " 

*t kelimesi mecazen :D
(12,968 puan) tarafından
Ama doğru söylemiş teyze. Böyle büyüyen çocuklar ana baba saymıyor maalesef
(479 puan) tarafından
Aynen valla
(3,446 puan) tarafından
Canım 3 yaşında bebek değil oyun grupları varsa şehrinde oraya götür,bahaneler bul ona seninde annesi ile arkadaş olacağım kişiler bul.
Kardeş olursa bunlar kardeşe bak sen deyip kızı alırlar tam senden kopar
Ben ilcedeym annemler merkezde hamile iken kontrollere giderken bile kziimi götürürdm hava soğukken bı iki kere annem bırak dedi çocuğu birakmadim.
Şimdi babası biraz kriz geçiriyor kızlar annesigilde 5 dk bensiz durmadiklari için hoşuma gitmiyor desem yalan olur:D
(3,446 puan) tarafından
Whitecigim annem ona teyze dediğini duysa kovalar:D
(12,968 puan) tarafından
Ablaaaa canım ablam ☺️☺️☺️ ❤️
0 oy
(39 puan) tarafından
Aynı durum benim yigenimdede var daha yeni 4 yaşına girdi bize gelse başka biyere gitse anne sen git ben burfa kalacagim diyor sanırım normal 
(479 puan) tarafından
İnsanın zoruna gdiyor ama
0 oy
(119,228 puan) tarafından
orda nasi dahami rahat hani dokup sacma konusunda sen bi sure gonderme
(479 puan) tarafından
Kayınpedrim normal değil eğer göndermesem rezillik çıkartıyor mecbur gönderiyorum ama gel eve gidelim dediğim zaman gelmşyor kızım dedmin yanında kalıcam diyor çıldırtıyorum artık
0 oy
(350 puan) tarafından
Benimde oğlum üç buçuk yaşında babaanesigili çok seviyor ben burda illaki eğitecem yapmayacağı şeyleri olmayacak şeyleri söylediğim için orda da bı sinir olmadığı için herşeyimi yaptıklarını için orayı çok seviyor dört gündür orda kalıyor 
(479 puan) tarafından
Neden izin veriyorsun orda kalmasına
0 oy
tarafından
Benim oğlum da babannesinin peşine takılıp duruyordu dünde gel seni halana gotureyim dedi git dedik gitmedi nasıl oldu anlamadım 2 buçuk yaşında:)
0 oy
(2,054 puan) tarafından
Düzelir  arkaşimin kızıda sürekli  babannesindeydi düzeldi şimdi  birinci  sınıfa  gidiyor 17 aylıkta kardeşi  var 
(479 puan) tarafından
Yaa inşallah öyle olur

İlgili sorular

0 oy
58 cevap 1,479 göst.
0 oy
12 cevap 731 göst.
9 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 212 göst.
29 Mart 2024 Diğer kategorisinde Annelerr toplandiik (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 418 göst.
26 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Sevdaaa06 (211 puan) tarafından soruldu

379,058 soru

11,346,332 cevap

34,812 kullanıcı

...