0 oy
87 göst.
Aile kategorisinde (13 puan) tarafından
kizlar bebeğim on gün sonra altı aylık olacak anne sütüyle besleniyor ek gıdaya başladık yeni. dün akşam cisi sizmis üstünü değiştirdim sabah ateşli uyandı yine sızmış değiştirdim ve cisinde koyu renk ve koku var. ateşi 37.8 çoraplarını limon koydum az calpol icirdim dis görünmüyor ama neyden dolayı ateşi çıktı acaba acile götürmem gerekir mi pazartesiye randevu aldım yine nolur nolmaz. bı akıl verebilir misiniz tek bakıyorum çocuğuma ilk bebeğim bilgim yok. çok teşekkür ederim simdiden

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Post çıksın . 
-Reklam-
0 oy
tarafından
hemen gotur atesi var bebekler de havale olur limonla olmaz
(13 puan) tarafından
calpol verdim ama düşmesini bekliyim mı acile mı gotureyim?
tarafından
dusse cikabilir bebek olunca bekle diyemeyecegim olctugunde ilkinden daha azsa bekle ama coksa ya da dusmuyosa bekleme hic
(13 puan) tarafından
peki acile götüreceğim çantaya koyup götürüyorum da üstünü nasıl giydireyim ateşi çıkar mı dsga çok kar var bide dışarıda
0 oy
tarafından
Üşütmüş olabilirmi kuşum
(13 puan) tarafından
sanmıyorum aslında evdeydik üç gündür ama
0 oy
tarafından
Bebiş diş olabilir benim oğlumda dediğim zamanlarda 2 gün ateşli gene gezdi doktora götürdüm dedi ki üstten diş gelişi var o yüzden ateş yapmış en fazla 1 haftaya dış gelir diye çocuk haftaligindan 1 ay geçti gelen giden yok ikinci diyeceğim 5 yaşında kızım var 3 4 gün üst üste geceleri ateşlendi durup dururken hiç biseyi yokken en son ateş ağzından pamukçuk çıkarttı 1 haftadır ağzı yara ağlıyor yemek bile yemiyor arkadsslarima falan sordum el ağız hastalığı salgını varmış meğer 
(13 puan) tarafından
peki acile götüreceğim hemen çantaya koyup götürüyorum da üstünü nasıl giydireyim ateşi çıkar mı dsga çok kar var bide dışarıda
tarafından
Kalın giydir ama ateş düşürücü Verde giydir mutlaka

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 55 göst.
23 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zoze49maho67 (1,233 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 95 göst.
21 Aralık 2021 Aile kategorisinde Esra & (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 104 göst.
27 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zoze49maho67 (1,233 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 358 göst.

377,144 soru

11,286,980 cevap

34,694 kullanıcı

...