0 oy
85 göst.
Diğer kategorisinde (147 puan) tarafından
Merhaba kızlar herkese ben oto koltuğu almak istiyorum kraft marka düşünüyoruz şuan bu isofix olayları falan ne oluyo 0-36 kilo olanlar mı daha mantıklı 9-36kilo olanlar mı isofixli olması önemli mi ne işe yarar kafam allak bullak oldu 

2 Cevaplar

+1 oy
tarafından
isofix, uluslararası standartlarda kabul görmüş en güvenli oto koltuğu montaj sistemi. bu nedenle bence önemli. kilo konusuna gelince yenidoğandan itibaren kullanacaksan 0 36 mantıklı
(147 puan) tarafından
Anladım canım kızım şuan 8 aylık ama ilerde ikinci olur mu olmaz mı bilemem nasıl kullanırım puset mı koltuk mu hiç bi fikrim yok
-Reklam-
0 oy
tarafından
Aracınız uygunsa kesinlikle isofix. En güvenilir olani o cunku. Kilo olarakta büyüğünü alabilirsin. Sonuçta kemer oturma pedleri ayarlanır bı şekilde. Küçük kilo alırsa  büyüdükçe sığmaz bebe.
(147 puan) tarafından
Aracın uygunluğunu nasıl anlayabiliriz peki kusura bakmayın valla soruyorum böyle herşeyi ama hata yapmak istemiyorum ya hakkınızı helal edin
tarafından
Estağfurullah. Her araç uygun olmayabilir kitapçıktan bakabilirsiniz ya da nette araç modeli ile bakabilirsiniz

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 122 göst.
17 Mart 2022 Diğer kategorisinde Melo B. (147 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 79 göst.
2 Mart 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde Kelebek0707 (1,363 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 92 göst.
0 oy
3 cevap 83 göst.
25 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,392 puan) tarafından soruldu

381,430 soru

11,419,508 cevap

34,975 kullanıcı

...