+1 oy
385 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (7,036 puan) tarafından
Simdi kizlar bilen arkadaslar vardir 40 haftamdayim  dogurmam lazim ama kaynanam tuturmus yarin beni goturup hastaneye yatiracakmis sjsjsjsj simdi ben siverekteyim ama diyarbakirda dogurmam lazim fakultede kaynanamlarda yarin dugune gidecekler diyarbakira kaynanam esimi aramis yarin dugune gidecez zaten onuda goturelim yatiralim demis esimde beni ariyor ne yapalim diyir ben basta dalga geciyor sandim ama yok adam ciddiymis ciddi ciddi bana seni goturup hastaneye yatisini yapalim diyor ben ne diyem şu adama şimdi Allah akil fijir ihsan eylesin gulsemi aglasami bilemedim :D 

18 Cevaplar

0 oy
(2,346 puan) tarafından
Yatırma işini kendi kafasına göre mi yapıyormuş? Kontrol amaçlı gitse yine neyse. 
(7,036 puan) tarafından
Bendr anlamadim ki :D kadin benzin parasi gitmesin diye ne yapacagini sasirdi artik cok cimri zaten
(2,346 puan) tarafından
Mezara götürecekler parayı sanki onlara da ne oluyorsa!
-Reklam-
0 oy
(6,936 puan) tarafından
Bir taşla iki kuş iyi fikir :D
(7,036 puan) tarafından
Sjsjsjjshs hahahhaha valahi sabahtan beri evin icinde kendi kendime kahkaha atiyorum la sanci yok bisi yok ne diye yatiracaklar beni anlamiyorum ki
(6,936 puan) tarafından
Mazot pahalandı senin haberin yok mu mecbur doğuracaksın :D
0 oy
(1,389 puan) tarafından

Kaynanan böyle diyorsa eşini hor görmek lazım hadi erkektir der geçersin de anasını bilemedim :ermm:

(7,036 puan) tarafından
Hahahh kiz anlamaz benim esim boyle islerden kaynanam 6cocuk annesi Allah akil ihsan eylesin cimrilikten sıyirdi sonunda
(1,389 puan) tarafından
Bnde ondan diom eşin hadi anlamıo deriz de kaynanan betermiş :)
0 oy
tarafından
Bende 40+1 oldum sancin varmı yada acilman
(7,036 puan) tarafından
Ne acilmam var ne sanvim sadece bebek kanala inmis rahim agzim yumuşamiş o kadar
0 oy
tarafından
Herkes kendini düşüyor 
(7,036 puan) tarafından
Oyle vala kimse geride kalacak olan 2 bebegimi dusunmuyor biri 2 yasinda digeri 11 aylik ne yaparlar diye dusunen yok
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Her boka burunlarini sokacaklar illa ya :S
(7,036 puan) tarafından
Aynen zaten cimriydi hepten kafayi yedi kadin
0 oy
tarafından

Zorla mı götürecekler tövbeeeeeeeee dediğin gibi önce Allah o kaynanana akil fikir versin düğün çok önemli :angry:

(7,036 puan) tarafından
Evet cok onemli geride 2 bebek kalacak bensiz ne yaparlar diye kimse dusunmuyor
0 oy
tarafından

Aynisi benim basima gelmisti ama benim piton kaynana 20.haftam da başlamisti bunu deme :D sonra gebelik zehirlenmesi gecirip hastanede yatiyodum benim piton gelip doktora bunu doğuma alin demiş,doktor da sipariş üzerine doğuma almiyoruz teyze demis :D

(7,036 puan) tarafından
Hahahahhahaaaaa inşallah benimkinede oyleagzinin payini vercek biri cikar ya
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Ayy guldummmm kusura bakma düğüne gitmisken senide dogurtmak istiyorlarrr
(7,036 puan) tarafından
Aynen oyle maksat araba 2 defa yol  yapmasin :D
(15,823 puan) tarafından
Masrafa gerek yok ☺️☺️☺️ Allahh yardımcın olsun canimm sağlıkla gelsin inşallah
(7,036 puan) tarafından
İnsallah cnm valahi evin icinde gulmekten deli olacam mantik ya birazcik mantk
0 oy
tarafından
Zorla doğurtacaklar :) Allah sabır versin.
(7,036 puan) tarafından
Amin amin cnm
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Doktor karar verir ona erkenden yatıp ne yapacaksın 41 e kadar bekliyorlar 40+6 da suyum bittiği için yatırmışlardı beni 
(7,036 puan) tarafından
Kiz birseyinde degilim evde 2 kucuk cocugum var onlar ne yaoaxaklar bensiz
(1,831 puan) tarafından
Ona bi çözüm düşünmemiş mi sevgili kaynana .d
0 oy
(119,076 puan) tarafından
mantikli ama git gel olmasin ☺☺☺ kiz bende 39w1 sen 40 oldunmu 
(7,036 puan) tarafından
Yok sevdosum 39+2 yim daha :D
(119,076 puan) tarafından
aramizda 1 gun var
(7,036 puan) tarafından
Aynen canim :)
0 oy
(1,948 puan) tarafından

Kız ne bilim karışması gıcık bir durum da ben olsam kabul ederdim sanki :D Evde yemek temizlik çocuk koca misafir derdi yok. Yatarım otururum yemeğim önüme gelir arada kalkar iki tur atarım televizyona bakar telefonla oynarım birazda. Tatil gibi bişey doğuma kadar. Doğum başlamazsa eve geri dönerim düğün 1 hafta sürecek değil ya :D

(7,036 puan) tarafından
Kuzum peki evde 2 kucuk cocugum var ve ikiside hasta brakamam onlari
0 oy
(755 puan) tarafından
Yegenlerimin ikiside tam 42 haftalık doğdu suyunun ve bebeğin hareketine göre doktor karar verir doğumun ne zaman olacağını anne de sıkıntı yoksa tabi. Kontrole ne zaman gittin olmazsa git bı konttol olur gelirsin 
(7,036 puan) tarafından
Kuzum acile goturecekler suyum biraz faxla ve bebegin kafasinda sıkınti var daha 1 hafta olmadi kontorole gideli zaten
(755 puan) tarafından
Ha yeni gitmişsin boşver o zaman doktoru dinle eşine de pandemi dönemi erkenden yatırıp olur olmadık bir şeyden dolayı çocuğa birşey olursa ne yapacaksın kadın doğum doktorumu daha iyi bilir acil doktoru mu diye korkut
(7,036 puan) tarafından
Ay korkutsam ne olacak o zanda pesinden dugune suruklicek
(755 puan) tarafından
Bı muayene olur gelirsin seninkiler istedi diye hastaneye yatirmazlar ya sonucta
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Yatış kararını veren kaynanan doğurtursun seni bari doktordan daha bilgili herhalde 
(7,036 puan) tarafından
Her halde 6 cocuk annesiymis herseyi iyisini biliyormus
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Hastaneye hiç yatırmasın Bence kaynanan evde kendi sana yaptırsin doğumu 
(7,036 puan) tarafından
Devlet te de para gifecegini bilse valagi yapar ladin sirf para gitmesin diye
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Ay töbe yaa kız cok istıyorsa illa yatış yaptırcaksa kendi yatsın hastanede ayhh
(7,036 puan) tarafından
Aynen vala onun maksadi diyarbakira 1 defa gitcez ya iki drfa masraf omasin
(1,154 puan) tarafından
Cimri karı nolcak
0 oy
(1,610 puan) tarafından
Kız daha haftan geçiyor Bi taşla iki kuş. İyi fikir bence de. Sen bu akşam ılık Bi duş al eğil kalk sancım gelsin. Yoksa senin bebenin gelmeye niyeti yok
(7,036 puan) tarafından
Kiz daha 39+2 gunluguz yeni girdik 40 ci haftaya benim obur dogumlatda gec oldu 2 bebemde 40 ci haftayi doldurdu hata gecti oyle dogdu venim dogumlar gec olur

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 950 göst.
5 Aralık 2022 Diğer kategorisinde El-Fa-Mi (761 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 420 göst.
2 Mayıs 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 286 göst.
28 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 115 göst.
12 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde _Forbidden_ (1,150 puan) tarafından soruldu

378,035 soru

11,314,836 cevap

34,755 kullanıcı

...