0 oy
128 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (54 puan) tarafından
Kızlar bebeğim çoğunlukla uykuda ağlıyor doğduğundan beri hemen hemen böyle yani bildiğiniz hıçkıra hıçkıra agliyo ama uyuyoda yani uyanmiyoda bazen de uyandigida oluyo agliya agliya dua da okuyorum ama nie böyle oluyo anlamış değilim doktora sormayı da unutuyorum hep o kadar içli ağlıyo ki alıp kucağıma sarılıp ağlamamak için zor tutuyorum kendimi

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Rüyamı görüyor nazarmi oldu acaba canım hocaya dua yazdirsan besigine taksan yada seni gittim sanıyor kokunu koy yanına giydigin bir kıyafeti
(54 puan) tarafından
Ben yanına yatınca bunu yapmiyo hiç o sıra olduğunu fark etmedim rüya görüyo gibi sanki nazar olmasın diyede hep okuyorum ama gün içinde oluyo hep
tarafından
Ozaman seni gitti sanıyor canım bebekler anneleri yanında olmadığında yok olduklarini dusunurlermis bunun bilimsel açıklaması varda aklıma gelmiyor suan
(54 puan) tarafından
Evet olabilir belki bide hocaya götürüp bı okutayim bari kıyamıyorum hiç onun ağlamasına
tarafından
Götür becede annesi
(54 puan) tarafından
Teşekkür ederim en azından bilgilenmis oldum :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kolik de olabilir benim oğlumda sürekli ağlıyordu kolik değildi ama üzerine dua falan okudum yanında bekledim daldı öyle gittim. Birde sevdiği oyuncağı verdim sarıldı. Sende yalnız hissetmesin diye kucağına bişey köy tülbent olur sana ait bişey veya sevdiği oyuncağı. 
(54 puan) tarafından
Kolik değildi 6.5 aylık şuanda da  bu eşya konusunu denicem inşallah  işe yarar
0 oy
(1,190 puan) tarafından
Agladiginda elinizle yüzüne ya da gogsune dokunun. Burdayım annecim diyin sesinizi de duysun. Sakinleşir hemen. Benzer durumu biz de yaşadık öyle öyle sakinleşti.
(54 puan) tarafından
Denicem bunuda teşekkür ederim:)

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 43 göst.
12 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Feride98 (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 67 göst.
22 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 26 göst.
17 Ocak 2024 Aile kategorisinde Suda (268 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 141 göst.
30 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Tazeanne30 (17 puan) tarafından soruldu

378,954 soru

11,343,267 cevap

34,809 kullanıcı