0 oy
373 göst.
Diğer kategorisinde (581 puan) tarafından
Kızlar mutfak dolapları ve tezgahin kendisi evde boyayan var mı? Son zamanlarda sosyal medyadan sürekli dikkatimi çekiyor dolaplarını tezgahlarını boyayıp mutfaklarını yeniliyorlar. Acaba sizde denediniz mi denediyseniz memnun kaldınız mı soyulma dökülme felan oldu mu

7 Cevaplar

0 oy
(119,001 puan) tarafından
postu cikariyim     
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bi arkadaşım kalkıştı baş edemedi ustaya devretti
(581 puan) tarafından
Yaş bende batırmaktan korkuyorum
0 oy
(932 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Az önce arka fayansı boyadım 
(581 puan) tarafından
Ayy çok iyi olur canım ya ekle bakıyım
(932 puan) tarafından
Arka kamera bozuk canım ön kamerayla bu kadar belli oluyor
(581 puan) tarafından
Çok güzel olmuş canım güle güle kullan hangi boyayı kullandın canım Bi de vernikledin mi
(932 puan) tarafından
Evet vernikledim link atayım canım
(581 puan) tarafından
Bekliyorum canım
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Bu yaz memleketteki eve ben de düşünüyorum. Araştırma aşamasındayım. Bakalım fikir alayım burdan
(581 puan) tarafından
Yaa bende Instagramda görüyorum çok hoşuma gidiyor. Amanbi yandan da korkuyorum batırırım diye
(2,493 puan) tarafından
Evet sanki yeni dolap gibi oluyor. Kulplarini değiştiriyorlar bir de
0 oy
tarafından
Ayy hesabını bilmiyrm geçen gün kesfette denk geldi. Bir tane iç mimar kadın dolapları boyamış , tezgaha kaplama yapmış bayıldım. Kullanışlı ama yine de tezgaha dikkat ediyorum fln diyordu. Dolap neyse de tezgahı bilmiyorim sonuçta sürekli su değiyor fln ya kalkabilir diye düşünüyorum. Hatta dolaplar için çıta almış yapıştırmış ,kulpları degistirmis bambaşka olmuş çok güzeldi.
(581 puan) tarafından
Evet ya bende görüyorum çok beğeniyorum. Aynen dolap sıkıntı değilde tezgah beni de düşündürüyor. Ben tezgaha kaplama yapmayacam canım boyayacam. Üstüne de vernik atmayı düşünüyorum ama. İşte sıcak tencere koyunca felan kötü olur diye korkuyorum
tarafından
İyi de tencere normalde de konulmaz ki ben asla koymam. Mutlaka nihale koyarım. Annemin mermerdi tezgahı iz yaptı bir iki koyduğu halde. Boya da kalkar bnce sıcağı görünce. Ama yıkama işini nasıl yapacaksın soyulmaz mi
(581 puan) tarafından
Yok canım bende hiç koymuyorum ama dalgınlığıma felan denk gelirse diye. Hayır canım taş vernik diye bisey var onu sürünce koruyor diyorlar ama bilemiyorum
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Kaplama yapıyorlar cnm internet te gördüm
(581 puan) tarafından
Canım kaplama pek kullanışlı gibi gelmiyor bana. Ben boyamayı düşünüyorum ama tezgahı  boyayın sıcak tencere koyunca kötü olur diye korkuyorum
0 oy
(932 puan) tarafından

image

buydu canım ama tükenmiş
(581 puan) tarafından
Yaa sağol canım yine de bende cadence diye Bi marka duydum o da çok iyi diyolar

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 283 göst.
29 Mart 2024 Diğer kategorisinde Asli_eren_47 (757 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 287 göst.
12 Mart 2024 Aile kategorisinde Serappppppp (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 194 göst.
27 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Memleket sevdalisi (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 145 göst.
17 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Memleket sevdalisi (46 puan) tarafından soruldu

377,324 soru

11,291,751 cevap

34,710 kullanıcı

...