0 oy
187 göst.
Diğer kategorisinde (34 puan) tarafından

Merhabalar 

Psikolojik olarak çok kötüyüm 4 aylık bir bebeğim var 4 ay önce 36 haftalıkken acil sezaryene alınmıştım ve doğumum çok zordu hayatımı kaybetme riskim vardı kaç ünite kan verdiler hatırlamıyorum bile çok fazla kan kaybetmiştim  gebelik şekerim ve tansiyonum vardı gebelik zehirlenmesi geçirdim sonra karaciğer enzimlerin yükseldi gebelik kolestazi çıktı tekrar hastaneye yattım taşikardi gelişti nabzını düzene sokamadilar rahim kaslarım çalışmadığı için rahimim kendini toparlayamadığından kanamamı durduramıyorlar  doktorum kesinlikle 4-5  yıldan önce tekrar hamile kalma hatta tek çocuk olması senin için daha iyi hayatın riske girer demişti ve korunduğumuz halde adetim gecikti diye test yaptım ve sonuc pozitif ne yapacağımı bilmiyorum 4 aylık bebeğim var doğum yapsam doğumda birşey olsa bebeğim annesiz kalacak kürtaj olsam bebeğimin canına nasl kiyacağım çok çaresizim.

Böyle riskli olup ikinci doğumunu gerçekleştiren var mı iyi şeyler duymaya ihtiyacım var

3 Cevaplar

0 oy
(1,730 puan) tarafından
Canım korundugumuz halde yine gebe kaldım derken ? 

Keşke bu kadar problemin varmış tam teşekküllü korunsaydin ve zaman kaybetmeden doktora git bence 
(34 puan) tarafından
Evet hemen randevu alacağım eşim korunuyordu çok emindim olmayacağından anlamadım nasıl oldu
(1,730 puan) tarafından
Keşke sende spiral filan taktirsaydin ha bir de eşin geri cekilmeyle korunuyorsa o korunma yöntemi değil malesef çünkü bende 2. Ye öyle hamile kaldım
(34 puan) tarafından
Yok o şekilde değil ayıp olacak ama prezervatifle korunuyorduk imkansız diye düşünüyordum nasıl oldu hala şaşkınım
(1,730 puan) tarafından
İşte kısmeti varmış ama bence iyi bir doktora git canım senin durumn riskliymis
(34 puan) tarafından
Evet öyle aldım randevu bakalım ne diyecek
-Reklam-
0 oy
(700 puan) tarafından
Canm esin ve sen neden daha dikkatli olmadınız 

Gerçi Rabbim  vermiş bir can

Ama yani ne diyim o masumun bir günahı yok

Böyle bir durumun vardı 

Çok tedbirli olman gerekti sende esinde
(34 puan) tarafından
Eşim korunuyordu ben çözemedim nasıl olduğunu gerçekten Rabbimin hikmeti mı diyim ne diyim bilemiyorum ya
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Sen ne kadar korunursan korun Rabbim nasip edecekse önünde duramazsın benim var öyle bir tanıdığım 7 aylık gebelik zehirlenmesiyle doğum yaptı bebeği gelismemisti 1 kilo bile değildi doğduğunda kadında bebekte ölebilir dediler ama çok şükür çocuk şu an 11 yaşında kadın sonra tekrar hamile kaldı tabi senin kadar erken değil ama onda da doktorlar çok korktu hatta hikayesini öğrenen ozelde ki doktorlar kadını kabul etmediler üniversite hastanesine gitmek zorunda kaldı ama sonuç o bebek hiç sıkıntısız zamanında doğdu Rabbim nasip etmişse vardır bir hayır  canım iyi bi doktor bul sık kontrole git hakkında hayırlısı 
(34 puan) tarafından
İlk doğum yaptıran doktora aldım randevu bakalım ne diyecek

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 32 göst.
19 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ikiiprensesinannesi (160 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 90 göst.
0 oy
10 cevap 170 göst.
0 oy
2 cevap 50 göst.

380,273 soru

11,385,615 cevap

34,885 kullanıcı

...