0 oy
67 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar kalça ultrasonu için hangi doktora gidilecek bide göz kalça vs hangi ayda olacak şuan bir aylik olduk pazartesi hepatit b aşısı var ebe ne yapacak göbek deliğinden sıvı geliyor hala biir ay olmamıza rağmen onun için nereye gitmeli ayrıntılı Bilgi verir misiniz

4 Cevaplar

0 oy
(219 puan) tarafından
Çocuk doktoru kpntrolde yolladı bizi çektrdik biz de işitme testü istiyor ama bizim hastanede yapılmştı yani doktpra muayeneye gitmenz gerek  
-Reklam-
0 oy
(522 puan) tarafından
Kuzum kalça için 40  çıkınca bakıyorlar çocuk doktoruna gideceksin hepsine yönlendiriyor ulturasyon çekiliyor hepsi bukadar asi da doğumda olduğu aşının ikinci dozu hiçbir yan etkisi yok 
tarafından
Peki ultrasonu hemen çekerler mi devlet hastanesi malum ertelemeyi severler
(522 puan) tarafından
Çekmez erteler bn özelde yaptırdım
Anında yapiyorlar
0 oy
tarafından
İlk çocuk doktoru ordan ultrasona yönlendiriyolar canm
tarafından
Peki ultrasonu hemen çekerler mi devlet hastanesi malum
tarafından
Kuzum ben özelde yaptırdm
0 oy
(322 puan) tarafından
Sağlık ocağında ebe gerek duyarsa doktora muayene ettirir ki aslında her gittiğinizde aile hekiminin muhakkak bebeği görmesi muayene etmesi lazım. Boy kilo bakılıp aşısını yapıp gönderir. Aslında ebeye sorsan onlarda anlatır sana. Kalça ultrasoni için çocuk doktoruna gitmeniz gerekiyor o yönlendiriyor. 1. Aydan sonra çekilebilir. Ama yoğunluğa göre randevu veriyorlar. Buradaki eğitim araştırmada 45. Günde falan çekiyorlar. Gözünü dpgdugunda muayene etmişlerdir ama çocuk doktoru gittigizde tekrar muayene eder. Göbeği enfeksiyon kaptı sanirim keske şimdiye kadar alıp götürseydin aile hekimine baya geç kalmış. Göbek bakımı için solüsyon verirler. Onu düzenli kullan geçer canım. Saglik ocağına gittiğinde muhakkak göster.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 64 göst.
16 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Abcdefkjlmn (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 99 göst.
0 oy
10 cevap 174 göst.
21 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde mastikaa (534 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 528 göst.
28 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,406 puan) tarafından soruldu

383,600 soru

11,478,600 cevap

35,093 kullanıcı

...