0 oy
828 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bugün bı video izledim kızin düğününde eltisi beyaz elbise giyiyor ben buradayım diyede bağırıyor resmen sizler ne tepki verirdiniz bu duruma ben olsam  vişne suyu dokerdim (yanlışlıkla tabiki :D)

34 Cevaplar

+2 oy
(470 puan) tarafından
İsteyen istediğini giysin hatta giyse herkes beni kıskandığıni anlamış olur derdim heralde hoş bulmam sadece elti için değil kimse giymesin bence 
tarafından
Tabiki kimse giymesin gelinden başka beyaz renk elbise ama bozulurdum ben bu duruma
(470 puan) tarafından
İllaki bozulursun yani böyle bir kanun yok gelinden başka beyaz giyemez diye ama giyilmeyecegini de az çok bilirsin ve giymezsin . Kıskandığıni gösterir bu ve kendini rezil eder ancak
-Reklam-
+1 oy
(2,341 puan) tarafından
Benimki beyaz giymedi ama düğün pistinden hiç inmedi maşallah:)) benden çok oynadı. Gelin saçı gibi yaptırıp eline yelpazesini alıp gelmiş:))) Allahtan nişanlı iken engelledim de muhatap olmuyorum 
tarafından
Sen en iyisini yapmışsın desene ne kadar uzak o kadar iyi
(2,341 puan) tarafından
Bizimki ayırmaya filan çalışıyordu:))
+1 oy
(4,089 puan) tarafından

Ben takılmam böyle şeylere ya karşıdakinin ne niyetle giydiği önemli ha bana sorarsan asla giymem ben arada kaynıma şaka yapıyorum ne zamn evleniyorsun çok güzel bembeyaz abiyeler beğendim kendime diye gülüyoruz :D

+1 oy
tarafından

Takılmazdım herhalde gelinlik giymediği sürece :D

0 oy
(7,972 puan) tarafından
Dugunde sacini basini yolardim
tarafından
Ben renk katmayı tercih ederdim vişne suyuyla
tarafından
Nagi sen bensin aşkom ♥️
0 oy
(8,589 puan) tarafından
Benim elti bozuntusu siyah giymisti,  
tarafından
Siyah bişey değil kız herkez giyiyor beyaz sıkıntı bence
(8,589 puan) tarafından
Evt sıkıntı yapmadm zaten kız
0 oy
(408 puan) tarafından
Vişne suyu süpermiş :) 
tarafından
Renk katmak lazım birazda canım
0 oy
tarafından

Gördüm o video yu :) 

0 oy
(120,054 puan) tarafından
geline uzuldum
tarafından
Valla ne yalan söyleyeyim bende üzüldüm ama sessizde kalmazdim o gelin gibi
0 oy
(1,429 puan) tarafından
Nişanlımda hepsi aynı renk giyinmişti benle 
0 oy
(4,460 puan) tarafından
Benimkiler siyah giydi matemdelerdi zaar,:)
tarafından
Siyahi gene normal karşılıyorum ben ama beyaz ben buradayım diyor resmen
(4,460 puan) tarafından
Bencede olmaması lazım
0 oy
(2,536 puan) tarafından

Amannnn ne olacak giysin . Millete de malzeme çıkar düğün boyu rezil olsun. Sanki benden güzel olacak ,:D

tarafından
Ben bozulurdum gelin benim dikkat çekmesi gereken kişide benim eltim beyaaz giyip dikkat çekiyor Allah'tan başıma böyle bişey gelmedi
0 oy
tarafından
Eltimin kızı nisanimda ben mor giydim parlak kapalıyım hayal tül yaptırdım oda benim nisanligima benzeyen sadece kasnağı olmayan mor elbise giydi benim gibi duvak yaptırdı kinamda da kırmızı giydi kinaligimin renginde yine duvak yaptırdı birşey demedim düğünümde beyaz giymesini bekliyordum beni şaşırttı yeşil giydi :-D
tarafından
Ay iyi susmussun ben olsam cazgır çıkarmıştım
tarafından
Geldi geçti o günler be gülüm önemli olan huzur eltimin kızıyla iyi geciniriz bebeğim oldu 6 aylık oldu özenir kıyafet alırda gelir benim hamileliğim zor diye bana sarma sardı doğum yaptım kek getirdi daha ne yapsın bu eşyamis çalı caputmus bunlar önemsiz şeyler huzur olsun geçim olsun kimse aileme burnunu sokmasin benim için bunlar önemli :-D
tarafından
Tabiki huzur daha önemli ama buda özel bı gün
0 oy
tarafından

Giymese daha iyi olur ama giydikten sonra da ne denir ki allahtan eltim yok:D

tarafından
Ben bişey demem o an ama yanlışlıkla elim vişne suyuna çarpar renk kararım elbisesine
0 oy
(249 puan) tarafından
Görümcem kınamda giydi ne denilebilir ki bide yanlış anlamazsın demi diye gezdi ortada :))
tarafından
Çok kötü bı durum ya Allah'tan gorumcemi çok severim böyle şeyleri yoktur
0 oy
(1,217 puan) tarafından
Düğünümde eltim eşime kız bulmuş eşim onla değilde benle evlendi diye gelmedi 2 yıllık evliyim daha kendisiyle tanışmadım
tarafından
Kız benimkide buna benzer bişey yapmıştı sevgiliyken eşimi evlendirmeye çalışıyordu ama Allah'tan sevgilisi olduğunu bilmiyormuş eşimin o yüzden evlendirmeye çalışmış kaynanamla ikisi
(1,217 puan) tarafından
Valla kocam bekarken maaşını bunlara veriyormuş hep çocukları falan var diye kız kendi akrabalarıymış birazda safmış onunla evlenirse yeriz diye düşünmüşler evdeki hesap çarşıya uymayınca gelmedi düğünümüze en iyi elti benimki hiç tanımıyorum
0 oy
tarafından

Dünyanın bütün kadınları bir araya gelip haykırsa benim fısıltımi bile bastiramaz derim:D

O gün ne giyerse giysin benim önümde olamaz o

0 oy
tarafından
Amaaan ciplak geldiydi
0 oy
(13,322 puan) tarafından

Bende eltimin kinasindq bordo giydim oda bordoydu çokta güzel olmuştuk bütün gece millet k.vamideme masaallah gelirlerine demiş :)

0 oy
tarafından

Ben takılmam öyle şeylere.

Gelinlik giymedikleri sürece sorun yok :D

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 237 göst.
6 Kasım 2023 Moda kategorisinde Manas (931 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 531 göst.
7 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde ⭐Beyza Nur⭐ (10,635 puan) tarafından soruldu
0 oy