0 oy
387 göst.
Diğer kategorisinde (1,298 puan) tarafından
Akşam üzeri dişimi çektirdim. Çok zor geçti baya hırpalandım. Boynum çenem kulaklarım bı tuhaf ama kulaklarım aşırı ugultulu çınlama gıbı bu normal mi başına gelen oldu mu 

15 Cevaplar

0 oy
(4,290 puan) tarafından
Benim de ağrıdı baya dikisli olarak alındı benim ama bi 5 gün agri çektim sag çenem kulağım ağrıdı hep
(1,298 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım kulakların da ugultu oldu mu ya ne zaman geçecek kafayı yedıriyor insana
(4,290 puan) tarafından
Ara ara oldu canım 5 gunde gecti benim sana da geçmiş olsun canim
-Reklam-
0 oy
tarafından

amelıyatla aldırdım gömülü 20 ligi böyle bişi yoktu :D anlattıkların artı boynumla yuzumun arasında girinti klamamıstı şişmişti davul gibi ve mosmor oldu damarlar falan belırgınlestı suratımda 1 haftaya hepsı geçti ilaçları kullandım tabi 

(1,298 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım çok zormuş gerçekten kabus gibiydi. Kulakların da ugultu oldu mu sankı hiç geçmeyecek gıbı çok rahatsız edici
tarafından
oldu canım ugultu zonklama gibi kulaga vuruyodu çekımde zor oldu amelıyatla almalarına ragmen baskıyı aşırı hıssettım zorla cektıler valla
(1,298 puan) tarafından
Aynen bu kadar mı zor olur çenemi söktü sankı 3 tane dogum yaptım böyle travma yaşamadım
tarafından
:D cidden o derece ya
0 oy
(1,159 puan) tarafından
Kiz ben gömülü 20lik cektirdim valla 1 haftam zehir oldu ama benim cok fazla bogazim agridi yutkunamadim bile ozelemi cektirdin sen ? 
(1,298 puan) tarafından
Evet özelde çektirdim 15 gündür ölüyordum ağrısından
(1,159 puan) tarafından
Bende cok cektim ondan bebegim 2 aylikti ameliyatla aldirdim ben ozel ise doktoruna sorsana bi kuzu antibiyotik vermedi mi sana
0 oy
(122 puan) tarafından
En zor dış ağrısıda  berbat cektirmeside  normal 2 3 gun sonra gecer
(1,298 puan) tarafından
Sorma canım bian o koltuktan kalkamıcam sandım ömrüm gözümün önünden film gibi geçti resmen
0 oy
(7,684 puan) tarafından
Bütün 20 likleri cektirdim agrisi en fazla 3 gün sürüyor o diş ağrısını cekmekten cok daha iyi 
(1,298 puan) tarafından
Ya agrıdan ziyade kulaklarım ugulduyo çınlıyor
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Normal  benim bir aydan fazla yutkunurken ağri olmuştu en zor diştir yirmilik diş
0 oy
tarafından
Benim yüzümde morluk olmuştu uyusturmuslardi yüzüm titriyordu anestezide baya oluyor cektireli 6 yıl felan gomuluydu benim dişim
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Benim de var çekilecek dedi gün bekliom
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Bende çektirdim bişey olmadı biraz ağrı oldu bide kanama
0 oy
tarafından
bende gömülüydü ufak bir operasyonla aldılar. çıkınca da ağrı kesici iğne vurdular gece rahat etmem için. 3 5 gün yanakta şişlik ve sızı vardı tabi. ama 1 haftaya baya toparlmıştı.
0 oy
(470 puan) tarafından
Cnm niye çektirdin bende 25 yaşındayım hala çıkmadı biri çıktı damagim patladı ama büyümüyor sanki diğerlerinin hizasına gelmedi özele gittim çekilecek dedi sanki para almak için yapıyor gibi geldi cektirmedim
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Normal canım biraz cekersin onu
0 oy
(119,340 puan) tarafından
cok gecmis olsun
0 oy
(1,298 puan) tarafından
Post çıksın 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 316 göst.
19 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 93 göst.
24 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tug.b7az21 (201 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 38 göst.
8 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Esenb23 (176 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 64 göst.
29 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde DMYB (5 puan) tarafından soruldu

380,084 soru

11,378,247 cevap

34,863 kullanıcı

...