0 oy
159 göst.
Diğer kategorisinde (5,392 puan) tarafından

Ayy ben yazın gitmeyi çok istyroım braz para falan birktrrsek kızım 18 aylık 2 ay snra 20 aylık olcak googleden hep bakıyrım havuz park var bebeğimle gidebilirmiyiz szce hiç gttnizmi? :)

10 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Ben otelin parkına gitmiştik canim bu sene fiyatlar dahada bi yüksek olur gibime geliyo:D
(5,392 puan) tarafından
Cnm hangu otel istanbulda mı
(22,070 puan) tarafından
Yok kiz istnbul dgl bursa:D
(5,392 puan) tarafından
Hangı semte pekı cnm görümcemdr gemlik te
-Reklam-
0 oy
(265 puan) tarafından
Ben bebisle gitmedim ama gititgimde nerdeyse herkes bebegi ve çocuğuyla gelmisti çocuklar icin evet ayri oluyor ama kadın erkek havuzlar ayri olursa tek basiniza zorlanirsiniz yani siz kendiniz yuzemeyebilirsiniz
(5,392 puan) tarafından
Havuz ayrı olacak ozmn aile havuzu dimi
0 oy
(119,481 puan) tarafından
tatile gidiyoruz aqua park oluyo zaten
(5,392 puan) tarafından
Ben istanbul pendik de otryorum da bakalım tuzlads varmış
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Eylül ayinda gittim tabii cocugum daha 14 aylikti o bizimle eglenemedi bebekler içinde aqua vardı orda eglendirdik onu
(5,392 puan) tarafından
Bende oyle yaparım inşallah :) :)
(7,972 puan) tarafından
Insallah cnm
0 oy
(683 puan) tarafından

image

daha yeni gittik dört gün önce oğlumla eşimle 17 aylık ama tek olunca yüzmek zor oluyor bırakmıyorsun biz sırayla girdik o yüzden 
(5,392 puan) tarafından
Ben yazın bir iki ay snra gitmeyi düşünüyorum hava çok soğuk snra üşütür falan bıde burası neresi cnm aile havuzumu hngu şehir
(683 puan) tarafından
Tokat sulusaray canim havuz soğuktu bebeğim biraz nezle oldu ama benden geçti havuz yüzünden hasta olmadı burası aile havuzu değil canım bay bayan ayrı havuz uzak bı yere gidemedik vaktimiz kısıtlı diye
(5,392 puan) tarafından
Anladım cnm ama ben yüzmeyi blmiyorum eşimde blmiyor korkuyırum açıkcası byle havuzlarda bşey olursa kmse kurtaramaz falan
0 oy
(551 puan) tarafından
Oğlumla babasını göndermek istiyorum açıkçası inşallah Nisan Mayıs gibi nasip olursa :) 
(5,392 puan) tarafından
Kız bndr gezmek istiyorum hiç dışarı çıkamıyotum zten ben patlarım evde bidr kızım ağlsa bile emzdrmeden susmaz yada kucagıma almazsam susmaz neblm altını pisletir acıkır ben de gtmesem olmaz:))
(551 puan) tarafından
:D git bacım ben senin yerine dinlenme moduna geçerim :D sende benim yerime su kaydiragindan kay ama :))) ben korkudan kayamamistim
(5,392 puan) tarafından
Gtittinmi kız:) daha önce
(551 puan) tarafından
Evet geçen sene hamile kalmadan önce gitmiştik ailecek çok eğlenceli vakit geçirmiştik kesinlikle tavsiye ediyorum :)))
(5,392 puan) tarafından
İnşşalah nasip olur cnm
0 oy
tarafından
İstanbuldaki auqa dolping ten felan bahsediyosan hiç gtme derim tam ayıı kaynıyo 
(5,392 puan) tarafından
Cnm istanbul tuzla var bitane bize yakın brn pendik teyim senin syledğin hngı semte cnm
0 oy
(219 puan) tarafından
Ben yazlığın havuzuna bile sokmadım havuz mikrop yuvası denize götürün bnce sinüslere de iyi gelir 
(5,392 puan) tarafından
Bna yakın bir deniz var ama yüzmek için yeri yok galıba parkı da oldugu için gtmek istyorum ama kızım küçük 2 ay snra 20 aylık olcak
0 oy
tarafından
Bekarken hep gitim otelin özel kapalı havuzuna aquaparka ama çocukla daha gitmedim yaşadığımız yerde aqua park yok deniz var herkes denize gidiyor bende denizden korkuyorum hele çocukla asla giremem
(5,392 puan) tarafından
İnanki bndr çok korkuyorum bekarken denize gtttim çok dalgalıydu evlndm eşim hiç yüzmek için gotrmedi uzaktan gezdik sadece ama bebekte var bnde çok korkuyorum yaa bebek yerleri falan varmış aslnda kızım suyu seviyor vala
0 oy
(2,750 puan) tarafından
Deniz daha sağlıklı  gökçe  12 aylikken denize soktuk cokta guzel oynadık  
(5,392 puan) tarafından
Kız sen nerelerdesin hiç görünnmüyon gökçe nasıl durumu iyi mii:)

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 83 göst.
0 oy
2 cevap 78 göst.
6 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Essera1 (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 70 göst.
28 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Es25 (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 93 göst.
15 Ocak 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu