0 oy
756 göst.
Aile kategorisinde tarafından
yeniden gösterildi
Ben dun annemde kaldim anneme manti buktuk gece 2 ye kadar sonra kal dedi gtme dedi tmm dedim gitmedim kaldim sabah oldu uyandim kahvaltilarinj ben hazrladim annemde işlerini yapti

Sonra ben daha önce şakadan demistimki anne benim oglumin aradigi yaramazlik şekli herseyi karstrym ama beni ellemeyin demesidir dedim gulduk ama bunu diyeli 2 gun oldu

Annem surekli ayni lafi tekrarladi handenin oglu yaramazlik yapcak biz ellemiycez diye 5  6defa dedi ben sakasina demistim

Neyse bende biraz sertce dedimki anne tamam anladim deme artik dedim cunku sinirledim 6 yasindaki kardesimde bebegime takla attirmaya calisiyodu yapma emre dediim onun cani acir dedim annem ordan yaptirsin nolcak dedi 

Sonra oglum cekmeceyi acsa annem bagrdi kapiyi acsa bagirdi

Somra kahvaltya oturduk annemin surat hic gulmuyo hep asik noldu diyorum kardesine canim skkn vs vs 

Hicbsey yemedjm. Bogazima dizildi lokmalar

Anne dedim eger istemiyosan ben giderim dedim ses etmedi kalktim hazrlandim oglumu hazrladim ciktik bebek arabasi bile yoktu yanimda aglaya aglaya geldim evime cok uzak ve soguktu 1 kez olsun aramadi beni

Sonra babam aradi noldu diyr annrme sor yuzu gulmeyen o dedim

Simdi evdeyim esim soruyo nolfu dye bsey demiyorum

Ben bisey yapmadjm anneme sadece bi lafi cok ozenmesini sevmiyorum zaten her dk cocugumun pesindeyim kumandayi alsa alfim elinden telefon alsa aldim elinden ama annem el gibi oglum telefonmjn uzerine oturmus banane annenin telefonunu kirarsan kir diyor ogluma

31 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benim takıldığım otobüs yok mu neden yürüdün o soğukta o minikle
-Reklam-
0 oy
(2,574 puan) tarafından
Kız yazık bu soğukta çocuğa ya taksi dolmuş falan binseydin ya annene de pes yani insan nasıl böyle davranır torununa evladına 
0 oy
(3,666 puan) tarafından
Nasıl anneymiş o ya:(
0 oy
(3,939 puan) tarafından
Kız geçen gün geldim eve dememişmiydin sen 
0 oy
(422 puan) tarafından
O arayincaya kadar arama o gönlünü alıncaya kadar gitme annenin yaptığı sacmalik olur kirilirsin sonra 5 dk geçse bişey kalmaz evinin uzak olduğunu bebek arabasiin olmadığını bildiği halde o soğukta göndermiş seni o bebenin ne suçu var hastalanma sen cekiceksin acısını o yavrum
0 oy
(339 puan) tarafından
Benim annemde kızımdan şikayetçi yaramaz her yeri karıştırıyor diye falan ama kızımada hiç dokunmaz sonra toplarız diyor beraber dagıtıyorlar kızımla oynarlar ara sıra şikayet eder ama oda olacak o kadar çok yaramaz çünkü benim kızım ama annem beni evim yakın olmasına ragmen hayyata tek gitmeme izin vermez surat yapmaz bazı anneleri anlamıyorum torunun o senin yeri gelecek  tagıtacak yeri gelecek toplayacak otursun beraber oynasın toplamayı ögretsin benim annem 56 yaşında 2 yaşında  kızımla hem dagıtır hem toplar babamı zaten hiç söylemiyorum bile babam ablamında benimde üzerime titrer ablamın 3 tane benimde 1 tane 2 ci yolda her torununu ayrı ayrı benimser inşaşalh annen arar canım belki canı başka bir şeye sıkındır benimde kardeşim var 18 yaşında tam ergenlik çagındaki çocuk gibi davranıyor aşırı sinir gıcık eder annemi annem bazen kardeşime sinirlenir tabi bize yansıtmaz ama belki yansıtanlarda vardır sıkma canını 
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Benim babam varda yok arayıp sormaz uzakta kendi halinde içkisiyle kumarıyla mutlu mesut yaşar evlatları aklına bile gelmez anneme gelince kızım ikinci torun 12 sene sonra ve şuan annemin gözünün içine bakıyo hepimizden çok seviyor ananeyi cünkü annem çok seviyor bazen diyo damadın cocuğunu bu kadar seveceğim aklıma gelmezdi diye ama düşünüyorum kaynanaya gelince sadece kendini düşünen biri ve o halde bile asla yollamaz beni evlat torun bilem3dim biraz vicdansızlık yapmış annem asla yollamaz ama sende evladın için sabırlı olabilirdin yavrum hasta olmaz inşallah 
0 oy
(436 puan) tarafından
Annenle aranda eşine anlatma sakın canim sonra kullanıyorlar koz geçmesin bosver
tarafından
Aynen anlatmadim
0 oy
(322 puan) tarafından
Canım üzme kendini kıyamam. Yazık değil mi güzel canına. Ne yazık ki oluyor böyle şeyler benzerlerini birkaç defa yaşadık. Hatta benimkiler biraz daha ağır kaçar. Ben çok duygusal bir insanım ne yazık ki anneme olan tüm samimiyetim bitti. Başka bir tarafını keşfetmeye başladım son yıllarda ve bu beni çok rahatsız ediyor. Başkası yapsa bir daha suratına bakmam ama işte anne seni doğuran kadın. Saygım her zaman sonsuz ama eski samimieytim yok. Bende biseyler bitti adını koyamıyorum ama eskiden olmazsa olmazımdı. Cok kırgınım ama artık üzülmüyorum alıştım sanırım. Cocugunla ilgilen kendini de yıpratma bir araya gelir konuşursunuz ve umarım halledersiniz. Bizimki halledilecek gibi değil malesef 
tarafından
Bizimde halledilmez annem hep sinrli
0 oy
(747 puan) tarafından
İste annende olsa gitmicen kalmali bi yere. Gidcen gorcen 1 2 saat sonra gelcen evine. İnsan en iyi evince rahat. Nolursa olsun
0 oy
(2,040 puan) tarafından
İşi görene bitmiş işi göndermiş öz annen olduguna emin misin

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 58 göst.
0 oy
7 cevap 147 göst.
17 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Canancakmak (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 96 göst.
10 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Canancakmak (27 puan) tarafından soruldu