0 oy
263 göst.
Aile kategorisinde (4 puan) tarafından
Kizlar benim kocam cok oyun bağımlısı her gece oyun oynar yataga gec gelir 3 4 uykum gelmiyor diye oyun oynuyormuş dun gece yine geç geldi saat 4 buçukta dedim saat kac ya dedim uzak durdum biraz ne yapim uykum yok dedi erken uyumaya calis dedim alistir kendini dedim bi ara alistirmisti yine başladı sonra sustum uyudum sabh hic konusmadim ama onun umrunda bile degil ne yapmam lazım surekli oyun yuzunden kavga ediyoruz ve bana diyor ki bitk oyunum var ona karisiyorsun diyo dedim gunduz oyna sana kimse bişey demez ama gece yataga gec gelmek nedir diyeum hic oralı olmuyr ve daha 6 aylik evliyim boyle yaparak kendini b3nden sogutuyrsun diyeum sürekli açıklaması var yani ama hiç umursamıyor şuan konusmuyrum 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ne oyunu oynuyor 
(4 puan) tarafından
Oyunun ismini bilmiyorum kavgalı dövüşçü bi oyun papci gibi
(795 puan) tarafından
Valla canım benim eşimde i o oyunu çok oynuyo ama gece değil 1 saat falan oynar ondan sonra gelir benimle uğraşır
(4 puan) tarafından
Benimki öyle degil iate bi girsin 3 4 saat arasiksiz oynar
(795 puan) tarafından
Eşin bağımlı olmuş ama oynadığı oyun olsun ya çok takılma ama güzel bi dille anlata bilirsin hani senden ilgi bekliyorum falan birazcık cilve falan yap yavaş yavaş azalır inşallah oyun sevdası
-Reklam-
0 oy
tarafından
Cilveeeeeeeeee
tarafından
Kız hangi parfümmüş hele banada söyle süreyim sjsj
tarafından
Kız diyorum ya senin kinde bir sknti var bir filmin sonuna gelemeyiz biz jsjs
Bende de tam tersi ben çok cilveli olduğum kadar eşimde çok sever
tarafından
Yok kız mesela diyorum hoşlanıyormusun giysem gecelik falan severim ama işte yapmıyor bende hevesim kalmıyor giymiyorum
tarafından
Oyleside zor baci
tarafından
Hiç sorma canım kız misafir girişini nasıl yaptın
0 oy
(97 puan) tarafından
Sabah kacda kalkio
(4 puan) tarafından
Sabh 10 bucuk gibi kaldırıyorum suan calismiyor isten cikti ama ise gittigi zmanlar en fazla 1 de yatardi
(97 puan) tarafından
Umarim hemen is bulur
(4 puan) tarafından
Umarim
0 oy
tarafından
Abartıyorsun cnm böyle ufak şeyler yüzünden kavga edilmez aranıza sogukluk girer benim eşimde öyle baya oynar ama asla laf etmem bebemi uyuturum yıne oynar bende onla beraber oynarım bırlılte vaıt gecırırız 
(4 puan) tarafından
Bisey demiyim diyorum ama hergun hergun olunca zoruma gidiyor yataga gec gelmesi
0 oy
(3,888 puan) tarafından
Beraber zaman geçireceğiniz bişey alın eve santraç yada tavla mesala, film izleyin yani bul bi yolunu.
(4 puan) tarafından
Arada film izleriz ama o oyunu asla birakmiyor mesela gecenlerde dedim hergun oynamak sorundamisn diye başladı bagirmaya
0 oy
(12 puan) tarafından
Bende aynı durumdan muzdaribim süreklı küsüyorum hiç umrunda bile olmuyor. Life after mıdır nedır onu oynuyor. Bnde 1.5 yıllık evlıyım aynı yani. Bazen bana söyler birazda sen yanıma gel hep benmı dıyecem dıyede öyle yaptıgı ıcın hrvesım kalmıyor ve şunuda sorayım nasıl yaklasmam gerektıgını bılmıyorum bıraz utanc verıcı ama
(4 puan) tarafından
Ben hep onun yqnina gidiyorum o bana demez sen gel yanima diye ama sürekli aklinda iyun oyun oyun
(12 puan) tarafından
Ya şimdi şöyle bısey var bnde bıraz utanma var yenemıyorum aslında yaklasma duygusu var yaklasmak ıstıyorum o an utanma duygusu çöküyor uzerıme ne yapacagımı bılmıyorum nasıl davranacagımı nasıl karsısına cıkacagımı
(64 puan) tarafından
Canim bu küçükken  bizim bu tür seylerde surekli uyarilmamizdan dolayi ve eger kalicilik kazanmissa  duzeltmek biraz zor duzelse bile diger cocukluk donemleri guzel gecen utandirilmadan gecen akranlarimiz kadar olamaz hep kucukken kiaitlandim sanki erkek dusmanlarimizmis gibi gosterildi maalsef biraz zor
(12 puan) tarafından
Aynen bnde çok kısıtlanıyordum annem hıcbıyere koymazdı gıdeyım bıkefe bıle arkadaslarımla buluşup cay ıctıgımı bılmem
0 oy
(7,444 puan) tarafından
6 yıllık evliyim beraber oyun oynarız bilgisayarda beraber birşeyler izleriz yani sorun yaratacağına eşlik etmeyi denesen seversin belki sende oynamayı ya da başka oyunlar oynayabilirsiniz beraber ve bu şekilde beraber vakit geçirirsiniz..unutma ki elinde bir birey kagasını belki o şekilde dağıtıyor iyi geliyor bazen eşim bilgisayar başına geçer iş yapar derim ben oyun oynayacaksan oyna iyi gelicekse karışmam bazen ayrı ayrı zaman geçirmekte gerekiyor ikisinizde bireysiniz ve farklı şeyler yapmak istiyor olabilirsiniz sen üstüne gittikçe daha da oynar.. şimdiden böyle yaparsan ömür geçmez nacizene tavsiyem
(4 puan) tarafından
Farkındayım ben uzerine gittikce daha cok oynadiginin sizin dediginiz gibi kendisi bana diyor stres atmak icin oynuyordum ama anlamiyrum ki her gece neyin stresi bu tamm arada oynar insan stres atmak icin ama bu surekli hergun arkadaşları msj atar hadi oyuna gel diye oda hemen girer yani benle oyuna verdiği zamani vermiyor
(64 puan) tarafından
Birlikte oynayalim desemde senin ne isin var hep erkekler var der
(7,444 puan) tarafından
Konuşmam sessiz kalır oynarım de ne var erkekler varsa da ayrıca bizde arkadaşlarımızla oynuyoruz mesela yıllardır ne oluyor erkekler varsa bu kadar mı kendine güveni yok
0 oy
(64 puan) tarafından
Vallahi benimde oyle ne yzakki oyle boyle degil bagimlisi gececiyse sabah gelir hemen uyuyacagina iki oyunu var ikisini oynar oyle uyur söylediğim zamanda ben onunla ilgilnemiyormusum guya  kiz sonra onu oyundan uzaklastirinca da bu sefer instagram  anlamadim valla kari koca sohbet yok yani bende 6 aylik evliyim
(4 puan) tarafından
Benimkisinde istegram bakma huyu yok ama oyun senin demen gibi hic kari koca sohbeti yok yani affetersin yatakta bile cani isterse yapariz
(4 puan) tarafından
Ben söylediğim zmaan tek oyunum var onada karisma der dışarı çıkmıyorum gözünün önündeyim der
(64 puan) tarafından
Aynen oyle oyun cinsel iliskilerinide koreltmis malum yoruluyorlar  çok
(4 puan) tarafından
Buda iste benim zoruma gidiyor tavrimi koyacam artik yapacak bişey yok

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 137 göst.
27 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Nedirsinoglumm (230 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 596 göst.
10 Aralık 2018 Aile kategorisinde Gülpembeee (14 puan) tarafından soruldu
0 oy