0 oy
236 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde tarafından
Sorum yukarda bacılar ;))

17 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sarımsak yağ kekik pulbiber 
-Reklam-
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Hazır mangal sosu alıyorum :D

0 oy
tarafından
Sos yok.    Pul biber toz biber tuz kekik iyi e bulayıp şişe takip ateşe atıyorum. Dumanlar çıktı koku burnuma geldi. Allah'ım acıktımmmmmm
0 oy
(7,684 puan) tarafından
Ben kasapta yaptırıyorum kendim ne koysam da kasabin yaptığı gibi olmuyo nedense. Kendim yaparsam da kekik, soya sosu, pulbiber, karabiber koyuyorum
0 oy
(223 puan) tarafından
Bende surda durayım da yapacak yerim yok bacım balkonda yapsam bina beni keser 
0 oy
(38 puan) tarafından
Eti yıkayıp tuz biber karabiber kekik kimyon salça koyuyorum karıştırıp şişlere sapliyorum tadı enfes oluyor bir Antepli olarak :)
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Ben tavuk ise yoğurtlu yağlı baharatlı sos yaparjm bekler bı kaç saat lokum gbi olur etkide süt ile yağ baharatlı bekletirim
0 oy
(3,147 puan) tarafından
Bir tane domates bir yemek kaşığı domates ve biber salçası karışık zeytin yağı limon kara biber kimyon pul biber toz biber kekik isot tuz bol sarımsak blenderle bıızzzt yap birazcık da süt dök boztlat öyle bir sos oluyor ki bayılacaksıııın❤️
(701 puan) tarafından
Himm deneyeyim kız bende güzele benziyor
tarafından
Evet benim yaptığım bu canim
(3,147 puan) tarafından
Valla ben ekmeğe bile sürüp yiyom :D
(701 puan) tarafından
:)) haha iyiymisss
0 oy
(701 puan) tarafından
Nane kimyon pul biber kekik karabiber kırmızı toz biber tuz yağ soğan biraz salça güzelce karistir bir saat dinlendir strecle misssss 
0 oy
tarafından
Bir yemek kaşığı yoğurt 

Yarım çay bardağı sıvıyağ  (SIVI ALTIN )

yarım tatlı kaşığı Salça 

Sarımsak 

Pulbiber 

Kekik 

Karabiber 

Toz kırmızı biber 

Tuz 

Bunlari hepsini iyice karıştırın etimi içine atıp biraz mıncıklıyorum enaz 3 4 saat dinlendiriyorum mis gibi oluyor 
tarafından
Sıvı altinmi
tarafından
Evet sıvı altın hahahahha
tarafından
Kayınvalidem bugün yağı okuyordu 200 e almıştı görümcem üstüne bereket duası okuyordu ulkecek kafayı sıyırdık
tarafından
Bitmez artık o yag hahahahhaha
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Kanat içinse yoğurt salça yağ tuz pul biber sarımsak ve kimyon et içinse yağ ve pulbiber 
0 oy
tarafından
Püf noktası kesinlikle yoğurt ve sarımsak bunu kasabamız söylemiş tu
0 oy
(331 puan) tarafından
Sarımsak pul biber kimyon kekik tuz biber salçası ve braz domates salçası yağ güzelce harmanlıyorum etleri sonra dinlendiriyorum 1saat fln sonra çook güzel oluyor mangal da

Eşim yoğurtlu yapıyordu sosu ama bnm sosumu daha çok beğeniyor artık bu sosu yapıyoruz 
0 oy
(1,837 puan) tarafından
Tavuk için soğan sarımsak yoğurt salça maydanoz pul biber kekik isot yağ tuz 

Et için süt sıvı yağ pul biber karabiber kimyon isot kekik 
0 oy
tarafından
Yoğurt bal kekik köri kimyon karabiber ve salça tuz sarımsak toz pul biber sıvı yağ Avcarla ver mangala mis
0 oy
(245 puan) tarafından
Bir iki kaşık yoğurt yag sarımsak kimyon kekik tuz bide salça ikisini koyuyorum Bi kac saat bekletiyorum çok güzel oluyor 
0 oy
tarafından
1 kaşık yoğurt bı yemek kaşığı domates salçası tuz kırmızı pul biber tuz sıvı yağ. Gayet güzel oluyor

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 147 göst.
17 Mart 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde hamislerdenbiri (121 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 287 göst.
13 Eylül 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 317 göst.
19 Ağustos 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Oylesinekimsee (393 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 56 göst.
20 Ekim 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Seymenn (1,043 puan) tarafından soruldu

380,046 soru

11,376,534 cevap

34,862 kullanıcı

...