0 oy
2,416 göst.
Diğer kategorisinde (1,011 puan) tarafından

Çaydanlık almam gerekiyor fakat şunlar hoşuma gitti görüntü açısından. Ama fiyatlarına baktığımda digerlerine göre bir tık ucuzluk var içime şüphe düştü. Hiç kullanan var mı kullanışlı mi yoksa bı işe yaramaz mı.. granit olunca nasıl olur hiç bilmiyorum da 

image

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben kullanıyorum memnunum
(1,011 puan) tarafından
Bı marka mi canım yoksa rastgele mi.. birde bunlarin kulpunda da yanma filan oluyor mu.. son bir soru daha temizligi nasıl oluyor dışının nasıl temizleyeceğiz.. ayy valla çok soru sordum hakkını helal et
tarafından
Canım markasını inan hatırlamıyorum.

Kulpunda falan hiç yanma olmadı 2 seneye yakın kullanıyorum. Sadece alt tarafını telleyebilirsin içi dışı tellenmiyor. Zaten her çaydan sonra genel olarak süngerin yeşil kısmı ile cifle temizliyorsan içini dışını sıkıntı yapmaz sana gayet rahat kullanırsın.
tarafından
Valla ben aldım kulpu yandı şimdi de yapılmıyor .çayı çok güzel oluyordu ama kulpu kopunca çöp oldu
-Reklam-
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Granit olan tencereyi bile sevemiyorum ben ya onun için almazdım
(1,011 puan) tarafından
Bende nedense çok seviyorum ya tencerede dahi  çok kararsız kaldım bunda da
(1,455 puan) tarafından
Güzel dikkatli kullanırım diyosan al o zaman canım
0 oy
(701 puan) tarafından
Yani zevkler ve renkler tartışılmaz ama çok dikkatli kullanman lazım altini çok açmaman lazım bunu patlatamazsin telleyemezsin soyulursa biseye benzemez yani
0 oy
tarafından
Hoş değil gereksiz ağır olur 
0 oy
tarafından
Bende bi ara heves ettim vazgeçtim kötü diyen oldu 
0 oy
(15,200 puan) tarafından
Oms marka granit çaydanlık çok güzel. Kalın bir graniti var. Kalite olarka iyi kendim kullanmadım ama
0 oy
(1,032 puan) tarafından
Hiç tavsiye etmem canim 
0 oy
(3,826 puan) tarafından

image

Çok memnunum centa marketten almıştı eşim çok severek kullanıyorum ... Benimki bu
0 oy
(55 puan) tarafından
Canım ben aldım  yan  büyüğünün yanında hava alması için delik oluyor ya bnmkinde delik olmadığı için şu kaynadiginda hep dökülüyor ocağa ...2 gün önce delik açtırdım artık dokulmuyor
(4,101 puan) tarafından
Aa nerde yaptın benimde delik olmadığı için kaynadığı gibi suyu hep doklyor
(55 puan) tarafından
Çaydanlıklarimi  parlattigim  yerde yaptım canım ..
0 oy
(28 puan) tarafından
Sakın alma hiç kullanışlı değil 
0 oy
(119,318 puan) tarafından
bizde cay icilmiyo bilemedim
0 oy
tarafından
Ben memnunum canm kullanıyorm 
0 oy
(118 puan) tarafından
Ben aldım memnunum gerçek granit olmasına dikkat et diğerleri güzel değil bşde ilk aldığın gün su şle hrm altı hem üstü kaynat kokuyor yoksa tavsiye ederim kesinlikle 
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Ben o sapı Gold rengi siyah olandan aldım memnunum aynısından tencere alıp takım yaptm

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 431 göst.
3 Mart 2024 Diğer kategorisinde Livmirmin1993 (217 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 190 göst.
3 Kasım 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sihirlimom (7,036 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 721 göst.
11 Ekim 2021 Diğer kategorisinde SakızSardunya (620 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 567 göst.
14 Mart 2024 Diğer kategorisinde Zamanve& (1,164 puan) tarafından soruldu

379,766 soru

11,368,568 cevap

34,850 kullanıcı

...