0 oy
179 göst.
Diğer kategorisinde (204 puan) tarafından
Kızlar hayirli geceler oglum uyumustu yarm saat oluyodu uyuyali bnde tam uyucaktm gozumu kapadm oglm mizmizlnmaya basladi emzirmek icin aldm 2 cekti birden aglamaya basladi esim uyyo ama nasl agladi gozleri yasla doldu tasti cglik ata ata sakinlestirmeye calstm salona getirdm sarildm fln gogsume aldim tekrar gogsume donuyodu bakti bakti agladi bana bakip korkmus gibi agliyodu bi gogsume donuyodu bisi yok bana bakinca korkmus gibi agliyodu ustune okudum felak nas ihlas telefondan ayetel kursi actm cok korktm neden bole olduki bi dua okurmusunuz sizde rahat uyusun

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Okudum canım şifa olsun kuzuma korkmuştur kıyamam 
(204 puan) tarafından
Evet valla bana bakip bakip agladi korkmus gibi gozlerini nasil acti ya
tarafından
Oyy kıyamam yaa
(204 puan) tarafından
Simdi uyanik uyutmaya caliscam aguluyo kendi kendine
tarafından
Yaa inşallah düzelir korkma bol bol oku sende
-Reklam-
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Sifaa olsun korkmustur
(204 puan) tarafından
Sagolun Allah razi olsun kuzum
0 oy
(621 puan) tarafından
Okudum canım her gün oku Felak nas suresi 3ihlas bı fatiha da oku canım gözüm den yaş geldi okurken tabi diş çıkarıyorsa onda da çığlık atarak uyanabilir
(204 puan) tarafından
Yok kuzum normalde bole olmaz ilk defa boyle oldu ya bende odada korkmstm aslinda uyuyamamistm gozumu kapadm sonra mizmizlandi uyuyoduda aslnda uykusunda oyle bi saga donduruyodu kafasini bi sola dedim emziriyim uyanir simdi aciktigi icin saniyodum aldm bi basladi valla bnde korktum simdi iyi aguluyo kendi kendine bende hergun salavatimi okurum duamı okurum aslinda bugunde bole oldu
0 oy
(3,300 puan) tarafından
Benim oğlum da korkarak uyanıyordu uyku içinde ağlıyordu sürekli okuyordum hâlâ da okuyorum ☺️ size faydası olur mu bilmem ama Bizim apartman da cami hocası vardı onunla konuştum anlattım bu durumu babasının bir atletini yada tişörtünü yastığının yada yattığı yatağın altına koy korkması geçer dedi dediği gibi de oldu ilk koyduğum gün geçti naçizane tavsiyem belki faydası olur ☺️
(204 puan) tarafından
Peki neden ole oluyomuski
(3,300 puan) tarafından
Onunla ilgili bir şey dememişti canım ya :/
0 oy
(119,168 puan) tarafından
aah koyamam yaaa
(204 puan) tarafından
Yaaa sevdos

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 353 göst.