0 oy
133 göst.
Aile kategorisinde (383 puan) tarafından
1 .ci sinifa giden kizim cogu zaman okula gitmek istemediğini  soyluyor bir sorun olup olmadiginu nedenini sordugumda ise oulesine diyor ben onu sewdirmeye okulla ilgili gzl seyler anlatiyorum da bmm icin cok yorucu oluyor bazen...bu sorun gecicidir insallah varmi ayni durumda olsn

8 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bir sıkıntısı olabilir okulunu değiştirelim mi diye sorsan 
(1,837 puan) tarafından
Çok mantıklı bir yaklaşım eğer ilerde başıma gelirse bu yolu izlerim fikir için teşekkürler
tarafından
Rica ederim altta yatan mutlaka bir sebep vardır çocuk ama oda bir birey ben çok sessiz bir çocuktum çok ezildim aileme anlatmama rağmen okulumu degistirmemislerdi
(1,297 puan) tarafından
Hyr sakın öyle bişey söylemeyin. Bu sefer çocuk sorunlardan kaçmayı öğreniyor.en ufak praiblemde yer değiştirmek istiyor
(897 puan) tarafından
Oda bir çözüm değil cnm anne v babaların en büyük hatalarından biri.
İleride imkansiz bişe de isteye bilir.. der annem babam yapar ister... Sonu kötü yani
tarafından
Herkesin kendi doğrusu ben fikir verdim yapmak zorunda değil ben yaşadığım için değiştiririm ama sürekli olmayacağını dile getirdim ben ağır şeyler yasadim çünkü
-Reklam-
0 oy
tarafından
Öğretmeni ile konuş istersen bu durumu belki rahatsız eden biseyler vardır 
(383 puan) tarafından
Ogretmeniyle gorustum hic bir sorun sknti olmadiginu okulda gayet keyifli arkadsslariyla iyi olduguny soylutor
0 oy
tarafından
Okulun rehberlik servisiyle mutlaka görüş öğretmeniyle konuş ve sakın taviz verme canım arkadaşımın kızıda öyleydi öğretmenle sürekli iletişim halinde kaldı ve taviz vermedi 
(383 puan) tarafından
Yok taviz verniyorum yolluyorum tabi ama zorlanyrm ikna ermek icin  eger yüz  bulursa cnku daha cikmaza suruklicek beni bliurm
0 oy
tarafından
1.sinifta oluyor bazen sakin göndermemezlik yapma bide okulda tenefuste uzaktan gözlemle belki bir arkadaşıyla sorunu vardır 

Benim oğlanda hic öyle bişey olmadı şu ana kadar
(383 puan) tarafından
Okulun bahcesine girmek yasak gozldmblcgm bir yer yok yani... hic bir arkadasiyla problemi yok olsa kizim soyler anlatiyor bana ogun neler yaptigini ama nite gtmek ustemiyor bkmyrn
0 oy
(599 puan) tarafından
Rehber öğretmeniyle görüş canim
0 oy
(9,622 puan) tarafından
Rahatsız olduğu bişey vardır mutlaka yok desede.. benim yeğenim var 1. Sınıfa başladığında ablam okula bırakıyordu arkasına blle bakmadan arkadaşlarına koşuyordu hiç anne diye ağlamadı okulu çok seviyor 
0 oy
tarafından
Sabahciysa erken kalkmak zor geliyodur belki
0 oy
(1,297 puan) tarafından
1. Sınıf çok zor ya belki yoruluyor olabilir. Sen yine de öğretmeniyle konuş. Bı sıkıntı mı var bana anlatmıyor de. Bakalım öğretmeni bişey fark etmiş mi. 
(383 puan) tarafından
Bazen yazi yazarken elim agriyor diyor bide
(1,297 puan) tarafından
Yoruluyor demek ki. Öğretmeniyle konushn yakından ilgilensin bnde ogretmenim ondan diyorum. Belki adaece ders de değil akran zorbalığı yaşıyor da olabilir

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 346 göst.
15 Aralık 2021 Aile kategorisinde Ayasa (1,235 puan) tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 976 göst.
23 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Lokumumm (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 412 göst.
3 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Semos (343 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 278 göst.