0 oy
181 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (2,341 puan) tarafından

image

2 poşet ıspanak ve 6 poşet maydanoz koydum. Elimin altında dursun diye. Herseyi atarım buzluğa ben, sizde yapar mısınız? Neler yaparsınız? Fikir olsun <3

13 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Elime ne geçerse atiyom zavallı dolap
(2,341 puan) tarafından
Valla çok iyi oluyor ya ben attım şimdi yemek bulamayınca hemen yaparım. Bol bol köfte yapıp koyarım çıkartırım bir sürü yemeği oluyor. Böyle böyle parada birikiyor buzlukta olunca :))
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Aklına gelebilecek herşeyi atıyorum hemen hemen 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Maydanozun tadı degisiyomu canim
(2,341 puan) tarafından
Direk çıkarıp atıyorum yemeğe yada neye koyacak isem aynı oluyor tadı. Yıllardır böyle yaparım :)
0 oy
tarafından
Poğaça börek yufka kurabiye haşlanmış Bakliyat yazın Bahçeden topladığım biberleri Vallahi Aklına ne gelirse koyuyorum
(2,341 puan) tarafından
Bende yapınca kalırsa atarım hamur işi sonra canımız çekince çıkarıp ısıtırım yeriz :)
tarafından
Aynen Çok iyi oluyor mesela eşim ekmek fazla alır 10 tane 15 tane alır Ben atarım dondurucuya günlük çıkarırım taptaze olur hamur işi de aynı şekilde çok pratik oluyor hem de
0 oy
(15,807 puan) tarafından
Biber , nohut, et , börek , limon suyu , 
0 oy
(16,293 puan) tarafından
Limon attım portakal attım ıspanak attım nohut attım biber atmıştım gecen yazdan hala yarisindan fazlası duruyor patlıcan közleyip atmıştım domates atmıştım bir de şeftali atmıştım 
0 oy
(11,638 puan) tarafından
Ben sadece dolmalık kizartmalik ve yemeklik dogradigim biberler peynir ve tereyağı fazla olursa onları taze tane fasulye barbunya mi diyorsunuz onun tanesini iste yazın kendimizin olandan et kıyma tavuk falan atıyorum geri her şeyi taze ve mevsiminde seviyorum
0 oy
tarafından

Herşeyi atarım. Poğaça yaparım atarım

Pasta bile atarım:woot:

Elime ne geçerse 

0 oy
(1,950 puan) tarafından
Vişne kiraz atarim.

Baska bir sey atmıyorum 
0 oy
tarafından
doğranmış soğan, köfte, içli köfte, börek, poğaça, kızarmış patlıcan, karnıyarık içi, közlenmiş biber, et suyu aklımda başka birşey yok şimdilik :) 
0 oy
(2,887 puan) tarafından
Suanlik limonatlk attm henuz derin dondurucum yok fazla bişe atmym ama koz biber attm domates attm çorbalık için bunlar taze fasulye
0 oy
(3,749 puan) tarafından

Aklına gelebilen kekten tutta fasulyeye kadar atılabilir her şeyi atıyorum hatta kurban bayramı gelmeden derin dondurucu aldircam eşime malum sığmıyor :D

0 oy
(120,030 puan) tarafından
aklina ne gelirse

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 448 göst.
18 Ocak 2021 Aile kategorisinde AnqeLLa (192 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 181 göst.
8 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Aybukee (1,231 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 393 göst.