0 oy
268 göst.
Diğer kategorisinde (1,655 puan) tarafından
Yaffff 2 aydır çiğ köfte yiyesim var ama bir türlü cesaret edemedim gaz yapar diye. Yiyeniniz var mı emdirirken? 

10 Cevaplar

0 oy
(1,297 puan) tarafından
Bilemedim yapar bnce
(1,655 puan) tarafından
O yüzden 2 aydır bı cesaret edip yiyemedim :/
-Reklam-
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Yapmaz ye gitsin 
(1,655 puan) tarafından
Bebeğimin gaz sorunu suanlik yok olmadı hiç (maşallah diyeyim) yediğim zaman olursa vicdan yaparım.
(3,823 puan) tarafından
Valla canım sakınan göze çöp batar nefsini köreltecek kadar ye benim kızımda da yoktu gaz sorunu ben hiç sakınmadım yedim herşeyi
Zaten yediğinin 1000 de 1 sütten geçiyor
(1,655 puan) tarafından
Tamamdır şuan bu yorumdan ben gaza geldim eğer yersem gaz yapmazsa çok sevinicem :)))
0 oy
tarafından
Yapıyor yaaa yeme
(1,655 puan) tarafından
Dime bide her ne kadar acısız alınsa da az çok acısı oluyor.
tarafından
Evet sana acı gelmeyebilir ama süte geçince gaz yapıyor mümkün olduğunca dikkat et. Salamura yaprak falan bu da gaz yapıyor bilgin olsun
(1,655 puan) tarafından
Lahana değil de üzüm sarmasi çok yedim. Çok şükür bişey olmadı. Ama bunda tereddütteyim.
tarafından
Yeme bence ama yine de sen bilirsin
0 oy
(97 puan) tarafından
Bnm cocuguma bulgur cok gaz yapio ve qciligi sute gecer diye yiyemiyorum ama nefsini oldurmelisin yarin durum acisiz yiyip kimyon cayi ic canim
(1,655 puan) tarafından
Aynen işte bende emdiriyorum diye yemek istemedim. Her ne kadar acısız alsamda acılı olur diye düşünüyorum.
(97 puan) tarafından
Olur tabi ama nefsinde cok istiyosa yemelisin canim bol su icersin ayran icersin peşine bnde yedim cok istedgim icin iki kere ısırdım
(1,655 puan) tarafından
Tamam canım çok sağolasin.
0 oy
(17,645 puan) tarafından
Acısız ye bişey olmaz kuzum
(1,655 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim. Yiyip bı deneyeyim. umarım olmaz bişey ☺️
(17,645 puan) tarafından
İnşallah valla benim canım hiç bişey çekmedi iştahım kapalı canımın acısından
(1,655 puan) tarafından
Benimde canım normalde kolay kolay bişey çekmezde. Çiğköfte istiyiverdi. İnsan ulasamadiginin delisi olurmus ya o misal. Yiyemiyorum diye canım istiyor sanırım :))
(17,645 puan) tarafından
:)) öyle olur tabi
(1,655 puan) tarafından
Teşekkür ederim ❤️
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Benimde canım çekti ama 6 aylık olduk öyle yedim nefsini koreltecek kadar 2 tane 3 tane ye birşey olmaz ama etsiz birde kimyon tohumu çayı iç ohh afiyet olsun 
(1,655 puan) tarafından
1 dürüm yesem nefsim körelir sanırım :))
(1,021 puan) tarafından
O kadardan birşey olmaz acıda yedim ama abartmadan yedim birde nohut yapmadı yeşil mercimek ve kuru fasulye yaptı mesela ne içtiysemde fayda etmedi onlarda
(1,655 puan) tarafından
Mercimek de yemedim ama onlari pek içmesemde aramiyorumda bu çiğköfte 2 aydır aklımda :))
(1,021 puan) tarafından
İlk 3 ay kompostoyla kendimi şişirdim süt olsun diye o yüzden canım ne çekerse yedim süt çeker dediler diye kompostonun çokta faydası yokmuş boşuna hamilelikte almadığım kiloyu aldım güvendiğiniz bildiğiniz yer varsa alın sakınmayın afiyet olsun
0 oy
tarafından
Ben yiyorum ama acısız canım. Sütün cekilmesi bir kerecik ye gaz ilacı kullanırsin emzirmeden önce
(1,655 puan) tarafından
Canım ya sen emdiriyor musun peki.
tarafından
Evet canim ama benim sütüm 2 aydır az mama takviyeside yapıyorum. Sadece emzirdiğim zamanda yedim valla canım cok istemişti
(1,655 puan) tarafından
Tamam canım çok sağol ❤️
tarafından
Rica ederim canım
0 oy
tarafından
Tesadüfe bak şimdi bı doktordan dinledim sütten gaz geçmezmis o hurafe imiş ama bebek rahatsız oluyorsa bu gaz değil alerjik bir durum Muş 
(1,655 puan) tarafından
Hadi yaa. Bende şimdi öğrendim senden. Çok sağol ❤️
0 oy
(119,086 puan) tarafından
ye kiz acik nefsini korelt
(1,655 puan) tarafından
Yiyecem inşallah bu yorumlardan sonra :))) 1 dürümden ne olacak ki ya dime :)
0 oy
(426 puan) tarafından
Şimdi benimde canım istedi :) hamile değilim :)

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 231 göst.
3 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Rabisko (1,466 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 3,766 göst.
22 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Selimbebek (942 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 1,990 göst.
18 Şubat 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 162 göst.