0 oy
724 göst.
Aile kategorisinde (252 puan) tarafından
Kızlar kaynanam aradığımda konuşacak birşey bulamıyorum kaynanamda sürekli arıyor nasılsın iyimisin havadan sudan okadar muhabetimiz bide görüntülü arıyor oyüzume bakiyo ben onunün yüzüne bakıyorum öyle konuşacak birşey yok ama  sürekli arıyor  herzaman müsait olamıyorum  5 dk açmasam 5 defa görüntülü arıyor sonra eşime beni şikayet ediyor tlfnlarima cevap vermiyor diye ben aradığımda eşimle beni birbirimize düsüyorlar. Nezaman kaynanamgile görüntülü konuşsak öyle damarimiza basacak laflar söylüyorlarki TLF kapandıktan sonra eşimle her seferinde kavga ediyoruz . Oyüzden kaynanagille konuşmak istemiyorum içimden gelmiyor  bu sizdede oluyormu ?

28 Cevaplar

+1 oy
(1,226 puan) tarafından
Kayınvalidem bizi hergun arar görüntülü kızımı goremk için genelde eşimi eşim yoksa beni arar ben acmazsa ısrar etmez benim aramamı bekler bazen bende unutuyorum ama sorun etmez eşime aradm ama duymadı fln der sadece.Cok şükür iyidir kayınvalidem hiç kötü söz etmez ama senin kayınvaliden gibi olsaydı söylerdm yüzüne böyle konstugun için aramız bozuluyor diye 
(252 puan) tarafından
Evde açık giyenen birisiyim görüntülü arayınca hemen cevap veremiyorum 5 dk 5 defa arıyor sonra hemen eşimi arıyor şikayet ediyor uygun dille anlatmaya çalıştım tek dedigi şey şu Sen benim gelinimsin açmak zorundasın  bu lafta zoruma gidiyo konuşmak istemiyorum içimden gelmiyor
(1,226 puan) tarafından
Gelinimsin açmak zorundasn ne yaa tövbe hiç özel hayata saygı yok
-Reklam-
0 oy
(1,059 puan) tarafından
Ben musait degilim musait olunca ararim diyorum. Ama kirilgan biri bi hafta konusmuyoryz sonra tekrar ariyo tekrar diyorum. Ne konusacam anam
(252 puan) tarafından
Keşke kırılkan olsa eşime şikayet ediyor  direk
0 oy
(13,764 puan) tarafından
Kaynanam yok ama annemle bile günde 2 kez konuşmama rağmen konuşacak bişey bulamayıp sıkılıyorum. Ne gerek var bu kadar fazla aramalarina anlamiyorum. 
(252 puan) tarafından
Ya annenle herşeyi konusabilirsin rahatsin ama kaynana hergün görüntülü konuşacak birşey bulamıyorum  bide evin içinde açık giyinen birisiyim sürekli görüntülü ariyor  kaç kez anlattım anne üzerim müsait değil  yok sen benim gelinimsin açmak zorundasın diyo buda zoruma gidiyo konuşmak istemiyorum
0 oy
(4,860 puan) tarafından
Ben açmıyorum telefonu üst üste arayınca. 2-3 gün sonra arıyorum elimde çocuk var her dakika müsait olamam diye. Benimkide kocama şikayet ediyordu en başta sonra ağzının payını alınca bıraktı o huyunu. 
0 oy
(2,303 puan) tarafından
Daha bugun konuştuk Bn aramam o arar bnm kide öle arar drr acmaz isem 
0 oy
tarafından

Canım ariyolar kamerayı oğluma çeviriyorum oğlumun o gün neler yaptığını anlatıyorum sonra ay uykusu geldi öpüyorum çok sizi hadi ben uyutim bunu deyip kapatıyorum :angel:

Canım eşime telefonu açmadı dediğinde eşim beni ariyo evde tekiz diye işte acmamissin aramış fln diye bende diyorum ya canım süpürge çalışıyordu duymamisim yada bebeği uyutuyordim açamadım vs yani bul sende bişey 

0 oy
(6,925 puan) tarafından
Altlı üstlü oturuyoruz biz de ve bir türlü kendisine alışamadım o yüzden çok muhabbette etmem ne derse desin.
(1,951 puan) tarafından
Gerek yokmuş evet.
Bizim ki söylediği yalana inanıyor:D
(6,925 puan) tarafından
Demek ki o kadar profesyonel kendi bile inanmış  :D
(1,951 puan) tarafından
Hahahaha evet :D
(1 puan) tarafından
Canım fazla sohbetin olmasın zaten emin ol ne kadar çok detaylı konuşursan o kadar çok açığını bulur
(1 puan) tarafından
Konuşma canım boşver ne kadar az muhabbetin olursa yanyanayken bile o kadar laf bulamaz onlar laf aramaya muhabbet açıyor ben eskiden çok konuşurdum gider gelirdim şimdi aynı binadayım eskisi kadar gidip gelmem gitsem bile hep birşeyle ilgilenirim onunla çok sohbet etmem birşey derse AA öylemi evet der geçerim. Soğuk nevale şeytan görsün yüzünü
0 oy
tarafından

Sülalesindeki herkesi teker teker sor. Yediğini , içtiğini, gelenini, gidenini. Tıtısının tıtısını :D

(252 puan) tarafından
Hergün hergün aynı şeyi kızdırıp kızdırıp birbirimize anlatıyoruz bayat yemek gibi  :((
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Annemle bile konuştuğum şey onların dedikodusuyken onla ne konuşayım
0 oy
tarafından
Kurmuyorum. Kafa rahat. 
0 oy
(155 puan) tarafından
Annemle konuşacak birşey bulamıyorum kaynanamla hiç bulamam
0 oy
(204 puan) tarafından
Ne yalan soylim bende oleyim yine niye ariyo diyorum aradiginda acmayinca niye acmadin napiyodun şöle böle diyo bende ona bi keresesinde 7/24 seni mi aricam zorundamiyim demistim delirtiyo beni bide boş konusmalari varki evimin gelirini goderini cikani gideni soruyo ne kadar fatura gelmis evime kim gelmis gitmis hepsinden haberi olucak 
0 oy
tarafından
Kaynanam başka şehirde. Ayda bir kere araşiriz. Havadan sudan konuşuruz. Mutlaka konuşacak birşey bulurum. Öyle üst üste sık sık aramaz
0 oy
tarafından
Ayni bizim ev. En sinir oldugum seyleri aradikta açmadı diye eşime sikayet etmeleri. Bende inadina acmiyorum eşim bir sey deyincede sende benim ailemin telini acma diyorum
0 oy
(93 puan) tarafından
Kurmuyorum :D
0 oy
(119,001 puan) tarafından
muhabbet falan kurmuyoruz karsilikli
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Eşimle nişanlıyken kaynanam her cumada, her kandilde aramamı ister, aramayınca küser, kendi arar laf sokardı falan.. Evlenince yüzlerini gördükçe soğudum, soğudukça aramaz oldum, ben aramayınca o da bıraktı.. Eşimin iş saatinde onu arayıp beni çekiştirir.. Görüntülü aramayı da sadece torunu için yapar, onda da eşimi arıyor 
(252 puan) tarafından
Bende soğudum eşimin yanında hep bana laf sokuyorlar sonrada aramıyorum sormuyorum diye şikayet ediyorlar  nezaman vazgececek bilmiyorum  :((
(1,552 puan) tarafından
Benimki de çok fena laf sokar.. Eşim de bazen duyduğu halde beni savunmaz, bazen duymaz bile, bazen onu bana laf sokmak için söylediğini anlamaz falan.. Hep tek kalıyorum onların karşısında iki senedir.. Artık sabrımın sonu geldi, cevap vermeye başladım ufak ufak
0 oy
(1 puan) tarafından
Fenaligina kaynanam öyle yapıyor canım bendede var.bitane boktan boktan konuşur çok fazla detaya girmem yüzeysel cevap verir geçerim çok muhattap olmamak için onlsrdayken hep farklı bjsie ilgilenirim mutfakta
0 oy
(575 puan) tarafından
Aman yine seni ki seni arayan taraf. Benimki de bana sen aramak zorundasın demişti. Zorla her cuma onu aricakmisim o yetmezmiş gibi bide eşimin ananesini yani annesini de aramiyormusum onuda aricakmisim. Aramadım bende aramız oyle limoni biz ararsak arar aramazsak aramaz. Egoist biraz benimki siz beni arayacaksınız kafasında. Gurbetteyiz bide.arayip torunum nasıl bile demez.bana
0 oy
(1,111 puan) tarafından
Hiç muhabbet kurmuyorum canım o kadar büyük saygısızlıklar yaptılar ki eşim bile aramıyor ailesini 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 176 göst.
14 Haziran 2023 Aile kategorisinde Esmerannee (6 puan) tarafından soruldu
+1 oy
45 cevap 888 göst.
9 Ekim 2021 Aile kategorisinde Ozlmugur (106 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 359 göst.
30 Eylül 2023 Aile kategorisinde Lavin ve annesi (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 1,808 göst.