+1 oy
186 göst.
Aile kategorisinde (316 puan) tarafından
Kızlar benim 6 sandalye li masam var marka mondidir satılığa verdim ama daha alan olmadı kayınvalidem de masami beğenir bu arada 2 sene daha garantisi var bana sat dedi ben 2 milyara verecek tim alan olsaydı ama o bana ver ama ben sana o kadar para veremem dedi bnde tamam dedim aslında kararsız kaldım ama sonra düşündüm biz ev aldık o bize aydan aya kocasının yaşlılık maaşını bize verdi yani 7 ay tek verdi ama borçsuz yani bnde kabul ettim gönlünden ne koparsa dedim iyi ettim mi sizce

5 Cevaplar

+1 oy
(1,580 puan) tarafından
Ben elden çıkaracak olsam herhangi bir eşyamı ve kayınvalidem satın almak istese bedava verirdim. Aileden birine parayla satamazdım, ama sizin paraya ihtiyacınız varsa olabilir tabi.

İyi etmişsiniz yani sonuç olarak.
(316 puan) tarafından
Paraya ihtiyacım çok var ondan yani parayla satmak istiyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eşine sor öyle yapsaydın annesi de olsa eşinin rızası bence onemli
(316 puan) tarafından
Eşim birşey demiyor sen bilirsin dedi
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Yani ihtiyacin yoksa öylesine versen daha iyi olurdu ama sonuçta para da istememissin ver diye iyi etmişsin bence 
(316 puan) tarafından
Paraya ihtiyacım çok var ama o bize yardım çok etti bnde isteyemedim ona mahcup olmamak için
0 oy
(7,049 puan) tarafından
Ben olsam parasız verirdim. 
(316 puan) tarafından
Bizde yatak dolabı yaptiracaz ama paramız şuan Yok o yüzden bnde ona dedim gönlünden ne koparsa yani şu kadar ver demedim
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Bnce ne parası kadın size yardım etmiş zaten direk olur mu anne al senin olsun demen lazımdı. Para alırsan daha size bı kuruş vermez bnce
(316 puan) tarafından
Gönlünden ne koparsa dedim ama o verir zaten bedavaya getirmez öyle huyu yoktur bizim de paraya ihtiyacımiz olduğunu bildiği için
(1,297 puan) tarafından
Olsun sen keşke AA olur mud eseydin o verirdi yine üç beş bnce
(316 puan) tarafından
Ne bilim ne kadar verirsen ver dedim o belirledi yani fiyatı ben değil ya valla bizdede yok ben mecburiyetten satıyorum biz masada yemek yemiyoruz çocuklar dan dolayı rahat edemiyorlar o yüzden boş duruyor orda bnde dedim satayım yani oda teklif edince tamam dedim
(1,297 puan) tarafından
Kız olan olmuş üzme kendini. Durumunuzu biliyorsa sıkıntı yapmaz korkma

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 528 göst.
18 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 542 göst.
13 Şubat 2020 Aile kategorisinde Ozglern (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 1,020 göst.
25 Ekim 2023 Diğer kategorisinde 1 (71 puan) tarafından soruldu