0 oy
142 göst.
Aile kategorisinde (1,334 puan) tarafından
tarafından kapalı
Geçen günlerde iki tane post açmıştım büyü ile alakalı ve eşim beni istemiyor diye o postları açtıktan sonra eşim geldi konuştuk ve barıştık fakat iki gün önce yine sebepsiz yere kavga ettik ve bu biraz ağır oldu seslerimiz çok yükseldi ve birbirimize kırıcı cümleler kurduk eşim dışarı çıktı geri geldiğinde daha sınırlıydı ve ağlıyordu hem bana bağırıyor hemde ağlıyordu seni istemiyorum ayrılalım felan dedi baya kararlıydık konuşmuyorduk ve dün bir hocayı aradı bizim mahallede baya ünlü bir hocaymis öyle ücret felan da almıyor ve hoca ikimizde de büyü olduğunu söylemiş daha eşim o konuyu açmamış bile o hemen büyü var demiş bizi okudu felan kaç zamandır benim yüzüme bile bakmayan adam okunduğundan beri yine eskisi gibi dibimden ayrılmama ya basladi
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 89 göst.
0 oy
0 cevap 22 göst.
13 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Prensesannesi38 (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 83 göst.
26 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hayal34 (67 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 53 göst.
20 Eylül 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Turkuaz (36 puan) tarafından soruldu

379,086 soru

11,347,199 cevap

34,813 kullanıcı

...