0 oy
199 göst.
Diğer kategorisinde (253 puan) tarafından

image

kizlae bu bebek arabasini pusetiyle beraber 350 aldim ama surec nasil islior  tahmini ne zaman gelir geldgnde urunu begenmezsem.nasil iade edecem

10 Cevaplar

0 oy
(150 puan) tarafından
kiz nasil ucuza almssn oylr
(253 puan) tarafından
Kac gundur bakiorm bakiorm . Baada ucuz geldi sordum ins bi sorunu yoktur bilmiyrmki bole kandiran felan varmi o sorun
-Reklam-
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Bedavaya almışın
(253 puan) tarafından
Kac gundr baya arastryrdum en sonda buldum ins kandirilmamisimdir
0 oy
tarafından

surec bekleyeceksin cnm eline gelicek.. geldiginde begen bence :D 350 ye baska bulamazsin begenmezsen de 400e sat

(253 puan) tarafından
Yani begenerek aldim uygunda baya . Ama.kargo ne zaman gelir onu ogrenmek istyrm kadin yarn kargolarm dedi. Satacagimi sanmiyrm ama.bakalim
(7 puan) tarafından
O versin kargoya sana zaten kargodan direk msj gelecek o kodla bakarsin takip edersin. Zaten sen onaylamadigin surece para hesaba yatmiyor eline urun ulasmadan parayi hesaba atma yoksa degistirmen zor olur
0 oy
(25,224 puan) tarafından
350 mi ben şok. Bence begenmeme lüksün olmasın :D kaego gelir bikaç gün kadar sadece beklicen
(253 puan) tarafından
Begendm zaten kiz :) sadece sorunu varsa bana solememisse die geri gdnerme ihtimalim var mi ondan.sordum
(25,224 puan) tarafından
He var var evet o zaman gerekçen ile geri yollarsın cnm merak etme
0 oy
tarafından
Dolap uygulamasında kandiramazlar seni paran dolap uygulamasında kalıyor sana ulasiya kadar çok uyguna almışsın çokta güzel
(253 puan) tarafından
Ohh icimi rahtlaattn sagl cnm. Gelsin bakalim ins geri gdnermek zorunda kalmam
tarafından
Yok guvenilir canım merak etme ne zaman sana ulaşacak ozaman senin paran o kişiye geçecek dolap uygulamasınin üzerinden aldın demi
0 oy
(7 puan) tarafından
Sana urun geldiginde begenmezsen parayi hesaba yatirma iadeyi sec iade et zaten  aldigin utunun siparis kodu yada aldiklarimdan bak orda tikla gozukuyor kargo ben almistim urun 1 haftada geldibazi kargolar  3 gnde getiriyor ptt 1 haftada getirdi
0 oy
(659 puan) tarafından
Aynı modeli 800liraya sattım ben 0 dan farksızdi alıcaklı dahada naz yapıyodu ☺
0 oy
tarafından
Bence çok uyguna almışsın inşallah sağlam gelir 
0 oy
(1,464 puan) tarafından
Guzel görünüyor begenmezsen önemli kusuru varsa onay vermezsin iade edersin ama görüntü iyi gibi cok uyguna almışsın
0 oy
(119,483 puan) tarafından
cok hesapliymis     

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 152 göst.
9 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Zelihaanne (846 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 284 göst.
13 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Esmosum (7,762 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 81 göst.
2 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nisan89 (895 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 70 göst.
30 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,151 soru

11,410,594 cevap

34,950 kullanıcı

...