0 oy
554 göst.
Aile kategorisinde (87 puan) tarafından
Herkese merhaba , biz aslında yeni evliydik beklenmedigim anda gebe kaldım evliliğimiz çok sarsıntılıydi aşamadığımız problemler vardı.Ve gebe kaldığım için çok üzülmüştüm. Doğum yaptım. İyi ki de yanlış kararlar almamışım dedim evlat bambaşkaymış. Bir buçuk ay sonra eşim evi terk etti ya annesiyle yaşamaya başladı . Çocuğun masrafları kira çokmus bahaneler.. bende oturduğumuz evi teslim ettim annemin yanına taşındım. Bebeğim 4 aylık ileride ona iyi bir anne olabilecek miyim babasını sorduğunda ne diyeceğim güzel gelecek sunacak miyim düşünmekten kafayı yiyeceğim...

18 Cevaplar

+3 oy
(12,926 puan) tarafından

Çok büyüdüğünde babanın k.ici sıkıya gelmedi dersin. Adamdaki rahatlığa bak. 

Sen çok iyi bir anne olacaksın buna eminim rabbim seni çocuğunun başından eksik etmesin. Babasına da muhtaç etmesin 
(87 puan) tarafından
Amin inşallah. Ne olursa olsun kötülemekte istemiyorum ilerde senin yüzünden babamla ayrı kaldık der diye korkuyorum
(775 puan) tarafından
Bir yanın barışmak istiyor galiba hakkında hayırlısı olsun inşallah
-Reklam-
+1 oy
(833 puan) tarafından
Güzelim öyle cesaretsiz, erkeklikden yoksun silik bir karakter olan daha bir ev sorumlulugunu almakdan kaçan bi adamla bebek buyutecegıne tek basına okadar güzel bir anne olursunki. Hayat devam edıyor. Karsına birisi cıkar seversın sevilirsin bebegıne bakarsın çalısırsın. Hersey okadar guzel olurki inan. Ne anneler 5 6 cocuk buyutuyor. Benım kayınvalıdem tek basına 8 cocuk büyüttü. Hersey olacagına varır. Alllaha sıgın. O her kapıyı acar bize... 
(87 puan) tarafından
Ailem de öyle söylüyor ama tek düşüncem o annem aklını topla diyip duruyor. Tek siginagim Rabbim
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Yok daha neler akıl sağlığı yerinde mi eminmisin 
(87 puan) tarafından
Bilmiyorum bu zamana kadar her hatasını örttüm yani kendi ailem hep sahip çıktı işten kactikca ise soktuk
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Allah o adamı bildiği gibi yapsın 
(87 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
tarafından
19 yasindaki sedamisin sen
(87 puan) tarafından
Hayır 21 :(
(1,059 puan) tarafından
Bende o sandim
0 oy
tarafından
Sen zaten kendine en büyük iyiliği yapmışsın ♥️çokta güzel anne olursun
(87 puan) tarafından
Umarım öyle olabilirim :)
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı böyleymiş kuzum . Kötü düşünüp kendini de üzme. Eminim her tek başına kalan anne daha güçlü olup evladına kol kanat olup annelik ve üstüne babalık yapar.  
(87 puan) tarafından
İnşallah bende hem anne hem baba sevgisi verebilirim
(1,381 puan) tarafından
İnşallah canım
Rabbim yardımcın olsun bol sabır versin
0 oy
(1,138 puan) tarafından
Başları benim evliligime benziyor.olursun tabii.annen yanında imiş.biraz büyüsün ise de girersin.ama davani actin mi mutlaka nafaka ve tazminat işte.sizi öylece bırakıp gitmesi çok ağır kusur.gerisine hayatına bak.ilerride de ne olursa olsun kötüleme.birbirimizi çok uzuyorfuk anlasamiyorduk.bu yüzden ayrıldık dersin.

Tabii babası hayatında olursa.olmazsa da yine dersin kaldıramadı sorumlulukları gitmeyi tercih etti diye.ben ne olursa olsun kotuleme taraftarı değilim.agir çok daha ağır yaralar açar.Allah yardımcın olsun
(87 puan) tarafından
Çalışmadığı için tazminat istemedim vermez de zaten bı mahkemenin uygun gördüğü nafakayı istedim , bende kötüleme taraftarı değilim görüş günlerinde görmek isterse hiç istemedigi birine gitme mecburiyetinde kalmasın diye zaman en iyisini sunar umarım bize
0 oy
(988 puan) tarafından
Sen zaten en guzel anne olacagın yanlıs kararlar almadığından belli  defolsun gitsin iskele babası
(87 puan) tarafından
İyi ki de diyorum o bana rabbimin mucizesi en büyük gücüm
0 oy
tarafından
Sen sadece kuzuya iyi bak ezdirme onu sevgini ver asla kırma rabbim ne kapılar açar inşallah 
(87 puan) tarafından
Tırnağı kopsa içim acır kızıma karşı gücüm var onu hissediyorum asla kimseye ezdirmem kırdırmam ama kendime yok sanırım
0 oy
tarafından
Eminim sen çok iyi bir annesin olmaya da devam edeceksin bazı adamlarin yokluğu varlikarindan daha iyidir
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Tabiki olursun. En iyisi olursun hem de. Eşin zoru görünce kaçmış belli otursun anasının dizinin dibinde. Büyüyünce de baban zoru görünce kaçtı dersin olur biter
0 oy
(1,032 puan) tarafından
Baban öldü dersin sen çok güçlü bir annesin ve çok çok çok iyi bir anne olcaksin Allah'ın izniyle inşallah
0 oy
(13,614 puan) tarafından
Büyüdüğünde baba dediğinde BABAN SANA, EVE BAKMAMAKNİCİN ANASİNİN ETEGİNİN ALTONA SAKLANDİ dersin..

Allah senin yardımcın olsun
(87 puan) tarafından
Amin inşallah  imtihanim buymuş
0 oy
tarafından
Valla onun olması daha kotu sorumsuz, bombos br baba olacagına bırak olmasın
(87 puan) tarafından
Haklısınız sanırım...
0 oy
(5,954 puan) tarafından
Sen hem iyi anne hemde evladinin eksik yani olan babasin unutma dogru karar vermişsin kira dan zirt zibilden giden adam ilerde bebegin masrafindan hep kaçardı balik basta kokarmis boşanma olursa çatır çatır nafakani al itur asagi canım üzülme
(87 puan) tarafından
Boşanma henüz gerçekleşmedi de ise başlasam parası da batsın parayla baba olunmaz :(
0 oy
(361 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun herşey yoluna girer sen şu an geleceği düşünerek yavrunla bugününü de güzel geciremezsin bu günlerini güzel yaşamana bak .....zordur ama bi daha bebeğin bu halinde olmayacak...anne olmak yavrun için iyi olmaktır bence
0 oy
(2,040 puan) tarafından
Baban öldü diceksin şehir değiştir

İlgili sorular

+1 oy
4 cevap 140 göst.
15 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyegoleli0909 (39 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 532 göst.
13 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Nalankt (984 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 317 göst.