0 oy
110 göst.
Aile kategorisinde (29 puan) tarafından
Kızlar dolu dolu gelen sütüm bir anda kesildi iki gün önce bende bebeğime dolaptan sagdigim sutleri verdim biberonla memeye gelir gelmez çığlık arıyor ağlıyor ama biberon tutuyor kafayı yiyecem niye böyle oldu 

6 Cevaplar

0 oy
(17,886 puan) tarafından
Bişeyemi üzüldün stres oldun beslenme düzenin filanmı bozuldu ya :(
(17,886 puan) tarafından
Benim annemde söyleme uyuduğunu emdiğini der söylemediim halde göğüslerim yara oldu emziremiyorum belki bizde nazara geldik
(3,491 puan) tarafından
Nazardan korktuğu kadar yalandan korkmuyor mu anneniz. Dedikleri de gerçek olmuş ne yazık ki.
(17,886 puan) tarafından
Yalan demeyelimde koruma iç güdüsü diyelim sonuçta olan bize oluyo
tarafından
Korkmuyormuş demekki diyormuş. Seni mi rahatsız etti hayırdır?
(3,491 puan) tarafından
Rahatsız oldum evet. Nazar değmesin diye ayetel kürsi felak nas okunur, nazar değmişse kalem suresi 51-52. ayetler.  Yalan dolan en büyük günahlardan biri,  korumaz kimseyi, korumamış nitekim.
-Reklam-
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Biberonla verdiğiniz için meme reddi olmuş ondan gelen süt tazyikli olduğu için meme emmek istemiyor olabilir 

Bol bol ten teması yapın gerekirse beyaz gürültü açın evde zıplayın hoplayin ama hemen pes etmeyin inşallah sütünüz gelir 

Göğsünüze sıcak kompleks yapin
0 oy
tarafından
sütün gelmediğine emin misin bebek ağliyor diye mi yoksa sağıp baktın mı? 
0 oy
(264 puan) tarafından
Sağarak veriyorsan tıpkı bebek emiyor gibi her iki veya üç saate bir alarm kurup sağman gerek emmiyorsa eğer çünkü sagmazsan süt azalır
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Meme reddi olmuş muhtemelen biberona alışıyor farklı pozisyonlarda emzirmeyi dene özellikle gezerek yürüyerek emmeyi severler kucağında pışpışla olmadı birlikte duş alın duşun altında dene sabah akşam bir bardak suya iki kaşık üzüm pekmezi karıştırıp iç sütün artacaktır inşallah 
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Sadaka vermeni tavsiye ederim, bi yetimiçin yardım filan etsen. 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 80 göst.
13 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Gamzemucize (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 211 göst.
0 oy
1 cevap 51 göst.
16 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Linasu (390 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 195 göst.

381,423 soru

11,419,172 cevap

34,975 kullanıcı

...