0 oy
101 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar oğlum 77 günlük 3 ayına 13 gün kaldı girmeye bu 1 haftadr hi. Durmuyor uykusu var ama uyumak istemiyor uyusa da 1 saat kesintisiz uyuyor ondn sonrada sallanarak uyumk istyr sallamadğm zmn uyanıyor öyle çok fazla ağlamıyor ama mızmızlanıyor atak dedikleri bu mu ya eyer deyilse başka bi sıkıntısı mı var gazı olduğnu biliyrm damla kullanyrm gazını çıkarıyr kakasını yapıyor uyumak istemyr özellikle de çarşamba gününden bu yana böyle

3 Cevaplar

+1 oy
(4,545 puan) tarafından

Valla o dediklerin 4. Ay atagina benziyor 

O 4. Ay atagina bir girdi cocuk yasina girince anca cikabildi:D

(3,738 puan) tarafından
Üşüyor yada acıkıyor olabilir mi canım
tarafından
Mama veriyorm acıkmıyor üşümüyorda çünkü kundaklıyrm ayriyetten battaniyesine katyrm bide soba 7/24 açık
(3,738 puan) tarafından
O zaman oda atak döneminde canım hadi inşallah kolaylıkla çabucak geçer :)
tarafından
Yaa inşlh ya ne kötü bişeymş bu atak
(3,738 puan) tarafından
Öyle düşünme canım bidaha bu günlere gelmicekler acısıyla tatlısıyla gelip geçicek öyle düşünürsen kendini daha çok bunaltırsın :) mesela benim bebeğim kucağımda uyuyor şu an beşiğe bırakınca basıyor çığlığı tamam uyan diyorum uyanmıyor da illa kucağımda uyucak napıyım uyusun hiç bişey evlatlarımızdan kıymetli değil :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hafif mizmizlaniyor korkulacak bisey yok ben sadece 8 ya da 5. Hafta atağını hissettim sonrasini hisettim edim allaha şükür şimdi 192 günlük 
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Atak matak hikaye. Bizimki çoktan bitti hesaplamaya göre, güneşli günlerde güya, gece ayrı delirdi gündüz ayrı. Takma kafana boşver. 
tarafından
İşte çok yoruyor ya  dursa hiç te gündğz uyumasn ama durmuyor

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 239 göst.
15 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Suda (268 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 45 göst.
7 Aralık 2023 Diğer kategorisinde H.s74 (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 77 göst.
30 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bademira (1,368 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 44 göst.
6 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Bernakra (109 puan) tarafından soruldu

381,437 soru

11,419,600 cevap

34,975 kullanıcı

...