0 oy
100 göst.
Diğer kategorisinde (18 puan) tarafından
Dört gündür uğraşıyorum gündüz emmiyor ama gece yine defalarca uyanıyor. Gündüz uf olmuş diyor ama gece dinlemiyor geceyi nasıl bıraktırabilirim? 22 aylık bu arada

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende durayım surda. 5 gün sonra 2 yaşında ama hala cuk cuk :)
-Reklam-
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Uyandıkça su ver canım alışacak sabır
(18 puan) tarafından
Asla kabul etmiyor suyu
0 oy
tarafından
Gece de mecburen ağlayacak başka çaren yok kuzum benim ki 3 yaşına kadar emdi. İlallah ettim 2 gün ağladı sonra alıştı mecbur başka yolu yok. Normal süt içiyorsa biberonla onu ver. Benim kızım içmedi deliksiz uyuyor
(18 puan) tarafından
Çalışıyorum ama gece boyunca uyanık kalamam ki :( meme olmadan susmuyor
tarafından
Ama canım mecbur alışacak 2 gün uykundan feragat et yaaa sonra inan çok rahat edeceksin
0 oy
(612 puan) tarafından
Gece o bilinci açılmadan kendin memeyi versen yine de uyanıyor mu? Şu an muhtemelen ayrılık kaygısından gece daha çok emiyordur. Benim oğlum memeyi bırakalı 6 ay oldu hala uyanır beni kontrol eder bana sarılır uyumaya devam eder. O yüzden bi süre nolursa olsun onu bırakmadığınız filan da anlat derim. 
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Valla benim kız iki gece ağlamıştı hiç birşey vermedim ağladıkca sakinleştirmeye çalışıp uyuttum. Sonraki gece hiç kalkmamisti. Birde ağrın falan olursa diye söyleyeyim  taze nane yapraklarını göğsüne koy günde iki kere falan değiştir ağrısız falan hızlıca kesiyor sütü. Birde çocukta göğsünde onu siyah siyah görünce emmek istemiyor 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 61 göst.
12 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yesra (67 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 174 göst.
0 oy
12 cevap 207 göst.
30 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Aysegul&20 (3,433 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 123 göst.
10 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Mrs.Eris (826 puan) tarafından soruldu

381,125 soru

11,409,981 cevap

34,946 kullanıcı

...