0 oy
255 göst.
Aile kategorisinde (485 puan) tarafından
Kızlar esimi sperm testi vermeye ikna ettim gibi kan da mi bakılıyor yoksa erkek o an verilen bı kaba bosaliyor mu süreç nasıl ilerleyecek bı de üç gün öncesinden ilişki olmayacak diyorlar , üroloji ye sıra almak gerek dimi

7 Cevaplar

0 oy
tarafından

Hayır sperm kanda belli olmaz eşine kap verecekler içine çıkartması lazım ona bakacaklar

3 5 gün olması lazım en son bosalmasinin arasindan
(485 puan) tarafından
Bende öyle diyorum yok kanda bakarlar diyoo,
tarafından
Sperm eşinin kaninda mı dolaşıyor tövbe yaa sadece ultrasonla bakarlar damarlarda tıkanma varmı yada genişleme var mı diye o kadar eşinin sperm örneğini kaba bosaltmasi lazım başka türlü öğrenilmez
-Reklam-
0 oy
(13,702 puan) tarafından

Kız kanında mi sperm adamin:P

Kaba şaaapcak işte.

(13,702 puan) tarafından
:D hiç usteleme erkekler geriliyo biraz bnmki de vermişti sperm testi ,o da öyle geriliyodu.
Hiç bahsini açma,bahsetme o gidince bı kutu verip lavaboyu gösterdiklerinde anlar :D
(485 puan) tarafından
hahah o an yüz ifadesini düşünemiyorum valla strsten o an kabı bos vermesinler de bakalım
(13,702 puan) tarafından
:D merak etme halleder :D çocuk istiyorsunz  ,dilerim seneye bu zamanlarda kucaginizda olur :)
(485 puan) tarafından
İnşallah canım ya :) bı oğlum var ikinciyi istiyoruz da bakalım olmuyor bir buçuk senedir
(13,702 puan) tarafından
Olur inşallah bnm de 7 seneden sonra oldular :)
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Özelde yaptırmıştık 4 gün ilişki yok bi odada oluyo sanırım kap gibi bişey veriyolar
(485 puan) tarafından
Sağol cnmm
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Evet canım önce bi ürolojiye gitmeli önce doktor muayene edecek o yönlendiriyor zaten birkaç gün ilişki yasak ve kandan olmuyor diğer türlü oluyor 
(485 puan) tarafından
Anladım canım , sagol
0 oy
(120 puan) tarafından
Temmuz ayında eşime yaptırmıştık urolojiden değil direkt tüp bebek merkezinden randevu alacaksınız dediler tüp bebekten randevu aldık 3 gun iliski olmuyo bizim ilk gittiğimizde 4 gündü yapmadılar 3 gun olması lazım dediler bide bi odaları varmış heralde odaya esin gidiyo bi kap veriyolar onu içine boşalıyormuş kanda falan çıkmıyor yani 
(485 puan) tarafından
Sağol cnm
0 oy
tarafından
3gün ilişki yasak. İçgi ve sigarada içmesin bu sürede. Masturbasyonla hastahanede verecek
(485 puan) tarafından
Sağol cnm
0 oy
(103 puan) tarafından
O an kap veriyorlar hemen dolduktan sonra vermesi gerekiyor canım kanda çıkmaz adı üstünde hızına sayısına bakılıyor ona göre ya tedavi ya ameliyat iyi değilse tabi
(485 puan) tarafından
Sağol cnm

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 1,303 göst.
2 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,688 göst.
18 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Anne.adayii (825 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 1,089 göst.
1 Mart 2022 Diğer kategorisinde Anne.adayii (825 puan) tarafından soruldu