0 oy
244 göst.
Aile kategorisinde (139 puan) tarafından
O kadar moralım bozuk ki.dogumdan snra bebege anneliğe alışma sürecindeyim.yetemediğimi hissediyorum hiçbişeye.kendime bakmayı bırak yemek yemeye vakit bulamıyorum.bi kaç defadır diyodu zaten.bugün herkesin içinde tipin ne öyle.80yaşındakı kadınlara döndün sanki 8.cocuk diye laf vurdurdu o kadar o kadar alındım ki hüngür hüngür agladım odaya kapatıp kendimi.kimseyle dertlesmeye gelmiyo.bari buraya yazayım dedim

8 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Senin elinde canim bu cocuk bakmakla kimse 80 yaşında olmaz moralinide kendin yukseltcen keyfinide 
-Reklam-
0 oy
(780 puan) tarafından
Canm bakımlı olmaya çalış ama bunu esin icin yada başkası için değil de kendin için yap kendini iyi hissetmek için özgüveninde yerinde olur hem laf konuşmasına da fırsat kalmaz çok şükür eşimden hiç böyle bişey duymadım ama buna fırsatta vermedim bebeğim 40 günlükken kuaföre gittim saçımı boyattım kaşlarımı aldırdım kendime kendim için bakım yaptım hep aynaya bakınca iyi görüp iyi hissetmek için 
0 oy
(328 puan) tarafından
Kuzu ilk başta bende senin gibiydim valla dört aylık bebeğim şuan çok şükür eski halime döndüm yetemedigini hissetme yetiyorsun şuan lohusa depresyonu herlade :(
(139 puan) tarafından
2aylık.premature hersey cok zor
(328 puan) tarafından
Biliyorum kuzum dört aylık bizimki inan uyku yok Yemek yapamiorum temizlik bile yapamiorum :(
(139 puan) tarafından
Herşey gecicek büyüycek.ama işte biz yıpranıyoruz
0 oy
(3,767 puan) tarafından
Herkes aynı kendimi yaşlı yorgun biktin hissediyorum  hatta bnde post actimk
(139 puan) tarafından
Evlendkten sonra hersey o kadar zorlastı ustne bebek.bıde boyle bışeyle karsılasmak cok uzucu
0 oy
tarafından
Oyy kıyamam ya. Gerizekali eşler işte sanki o kdr kolay annelik. Kendileri tek bir adet ağrısına bile katlanamazlar. Ama herşeye laf ederler. Daha yeni doğum yapmışsın ne bekliyorki. Abiyeylemj gezeceksin. Madem öyle az sana yardım etsin işlerin bitsinde sende kendine vakit ayırabil.

Ağlama diyecm ama ben olsam bende ağlar çok kirilirdum. 
(139 puan) tarafından
Bu kırıklıklar ust uste bınıyo ıste zamanla.bna gösterdıgı tek ılgı sabah opmek.destek oldgunu sanıyo ama olmuyo
0 oy
(1,170 puan) tarafından
Herkes dönsün kendine baksın. Sen kendi zevkin için giyin süslen. Benim ki sadece öneri. bir iki takı takıp sabah uyanınca hemen kendi üstünü değişip pijamaları atınca insan motive oluyor. Biz kadınlar bence güzel hissettiköe mutlu oluyoruz. Sabah uyanır uyanmaz üstünü değiş hayata öyle başla kendini de daha iyi hissedersin. 
(139 puan) tarafından
Dogru dıyosn bekarlıgmdan eser kalmadı.eve tıkıldm kaldm hamıle kaldgmdanbberi
(1,170 puan) tarafından
Valla bende öyle oldum. Hava soğuktu dışarı çıkamadım anca birkaç kere avm'ye gittim. Ailemden ayrı şehirdeyim. Az kalsın delirecektim
(139 puan) tarafından
Bnde öyleyım delirmek uzereyım hmn yaz gelse keske
(1,170 puan) tarafından
Evet yaz gelse parka falan ineriz. Hava da güzel olur üşüdü üşeyecek derdi kalmaz. Ama şunun şurasında ne kaldı ki. Sabredelim inşallah
0 oy
(704 puan) tarafından
Eşin aşırı patavatsız davranmış öle düşünse bile o şeklde konusmamaliydi. Benimde kendimi çok daldığım zamanlar oldu kilo veremedm giydiğim. Yakışmazdı snra toparladım kendimi çocuk 1 yaşını geçince fln. Ama eşinin öle konşması onun ayıbı olmş 
(139 puan) tarafından
2aylık.1.5ay bn ıyılesemedm dıkışlerm patladı covıd olduk 1ay kuvez vs.yetemıyorum hıçbişeyr
(704 puan) tarafından
Daha erken iş lohuslaikta var sonuçta. Eşinin kabahati canım dikiş nasıl patladi
(139 puan) tarafından
Ödemvardı sıvı bırıkmış çatlaklra ve derı altına.zorlayınca acıldı sıvıda ıçerden baskı yapıyomuş
(704 puan) tarafından
Geçmiş olsun en korktgm şey sezeryanda
0 oy
(7,935 puan) tarafından
eşin mi diyor öyle diyeceğine yardım etsin ev işine çocuk bakımına .Valla oğlum 32aylık oldu ne oğlumda ne evde bi düzen oturtamadım 
(139 puan) tarafından
Dogru düzgn uyumyorm tuvalete gidemyorm yemek yiyemyorm.gaz sancısı ilaçları hastalıgı derken.bakmıyosun bari bna ilgi göster

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 743 göst.
25 Şubat 2019 Aile kategorisinde Aşkımızın meyvesi♥️ (3,798 puan) tarafından soruldu

380,054 soru

11,377,122 cevap

34,863 kullanıcı

...