0 oy
415 göst.
Diğer kategorisinde (1,272 puan) tarafından
Kızlar iki komşum var ikisiyle de samimiyetim aynı komşulardan birinin oğlu diğer komşunun oğlunun topunu almış anneside saklıyor söylemiyor bende geçen gün tesadüfen gördüm zaten kaşla göz arasında sakladılar sizce bunu komşuma söyleyeyim mi ki bidaha onları evine almasın bugün top alan yarın para altın vs.  alır ben kendimde artık evime almicam onları şimdi diyeceksiniz ki belki o toptan aynısını onlarda almış hayır o top olduğundan eminim çünkü üzerini tükenmez kalemle çizmişti gerçek sahibi olan çocuk 

7 Cevaplar

0 oy
(9,600 puan) tarafından
Neyini almış anlamadım
(1,272 puan) tarafından
Topunu canım duzelttim
-Reklam-
0 oy
(361 puan) tarafından
Belki de çocuklar degis tokuş yapmışlardır tam bilmeden konuşmazdım ben 
(1,272 puan) tarafından
Yok bana komşum oğlumun  topu evden kayboldu sanırım pencereden yada balkondan attı dedi
0 oy
(7,022 puan) tarafından
İsim vermeden uyarabilirsin canım daha dikkatli olsun.
(1,272 puan) tarafından
Sanırım öyle yapacam
0 oy
tarafından
Komşuna deseydin bu top diğer çocuğun diye belki kadın farkında değildir top sonuçta abartılacak bişey değil
(1,272 puan) tarafından
Hayır çocuğunun çaldığını biliyor ki ben gittiğim gibi hemen ortadan kaldırdılar
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Saklıyorsa resmen çocuğu hırsızlığa teşvik ediyor
(1,272 puan) tarafından
Evet ben gittiğim gibi hemen ortadan kaldırdılar
0 oy
(3,141 puan) tarafından
Ben olsam bu top komşunun oglunun toplu burda mı kalmis derdim. Çıkınca da komşuma senin oğlanın top komsularda kalmış git al derdim.
(1,272 puan) tarafından
Ben o topun kaybolduğunu biliyordum komşum söylemişti bana keşke deseydin o komşunun çocuğunun topu değil mi diye
(11,505 puan) tarafından
En mantiklisi
(3,141 puan) tarafından
Bidaha gidince gözüne ilisirse şöyle canim
(1,272 puan) tarafından
Kesin öyle yapacam hayır bi topun lafı bile olmaz hırsızlık bu sonuçta büyüğü küçüğü olmaz bugün top alan yarın para altın alır
(3,141 puan) tarafından
Tabi canım öyle şey mi olur bide saklıyor çok ayıp çocuğu hırsızlığa alistiriyir resmen
0 oy
(2,055 puan) tarafından
Bu toptan  diğer  komşunun çocuğunun vardı sizde  mi aldınız  yoksa  burada mı kalmış  de bakalım ne diyecek 
(1,272 puan) tarafından
Ben gördüğüm gibi hemn sakladılar bidaha bana göstermezler

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 639 göst.
23 Ekim 2021 Aile kategorisinde Syma (656 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 180 göst.
27 Ocak 2024 Aile kategorisinde Zuhalll (736 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 840 göst.
15 Nisan 2022 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,300 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 799 göst.
2 Ekim 2021 Aile kategorisinde Eymenin annesi (48 puan) tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...