0 oy
555 göst.
Aile kategorisinde (2,353 puan) tarafından
Ya görüyo çocuk uyuyo zaten uyuyana kadar kıyameti kopariyor esim bu hafta gececi az oncede cocugu uyuttum yatirdim yataga esim çöpleri cikariyodu ama nasil cikarmak sanki evi goturuyo arkasindan ya biraz sessiz ol diyorum savasmi ciktida o kadar ses yapiyosun lavaboya giriyo o kapiyi pat kapiyo mutfaga su icmeye gidio dolap kapaklarini pat kapiyo çocukta haliyle uyaniyor simdide uyandi bekle sabahin 4 une kadarda uyusun yine gercekten benim bu adamin aklinin kıt olduguna kaanat getirdim 

22 Cevaplar

0 oy
(1,426 puan) tarafından
Ozman boğasım geliyor bazen benimki de yapar öyle dengesizlik 
(2,353 puan) tarafından
Ya gercekten varya insani sinir ediyolar kendileri fosur fosur uyuyolar nede olsa
-Reklam-
0 oy
(965 puan) tarafından

Bana çok komik geldi kız güldüm baya gece gece kızma :D

(2,353 puan) tarafından
Gül kuzum ne kizmasi aşk olsun
0 oy
(8,581 puan) tarafından
O an bende kriz geçiriyorum 
(2,353 puan) tarafından
Seytan diyo iste o an ver eline o cocugu sabaha kadar uyutmayi denesinler bakalim ayni sesi.bide biz yapalim
0 oy
(942 puan) tarafından
Aha ayni benim herif. Kız bizde hergun kavga sessiz ol yavaş konuş yavaş hareket et. Kapıyı yavaş aç hep ayni
(2,353 puan) tarafından
Bizde ayni canim ama anlamiyolarki
0 oy
(13,702 puan) tarafından

Bnmki  bazen. Yatakta yavaş dönmüyor ona bile uyaniyilar çocuklar :(

(2,353 puan) tarafından
Yoo kiz anlamiyo bu adamlar vallahi
0 oy
tarafından
Benimkide bazen yapıyo sırf uyansın da oyun oynayalım diye bilerek paldır küldür iş yapıyor
(2,353 puan) tarafından
Kiz varya arkadaslarimin cocuklari yegenlerim top patlasa uyanmazlardi benim cocuklarim nefes alayim hemen aciyolar gozleri off allahim
tarafından
Benimkide öyle inanır mısın hani saten yorganlar olur ya eski usul ceyizimde vardi hadi kullanalım dedik ertesi günü verdim başkasına gece boyu elimi kaldiriyorum yorgan sesine uyanıyor
(2,353 puan) tarafından
Kac aylik bebis canim
tarafından
22 aylık bi dana
(2,353 puan) tarafından
Oy masallah kuzuma
0 oy
(2,349 puan) tarafından

Aha benim kocanin aynısı çok kavga ediyoz bu yüzden deliriyorum:angel:

(2,353 puan) tarafından
Kiz hergun ayni kavga varya deliye anlatsaydim 50 kere anlardi
(2,349 puan) tarafından
Yok bacım anlamıyorlar sonra da ben her şeye laf ediyor oluyorum bı bakmışım suçlu benim
0 oy
tarafından
Öyle yaparlar ama uyarınca yine biz suçlu oluruz
(2,353 puan) tarafından
Evet aynen bide en sinir oldugum hareketi cocuk uyaniyo geciyo yataga yatiyo ya horlaya horlaya o zaman deli oluyorum iste hic bisi yokmus gibi
0 oy
(565 puan) tarafından
Ayy en nefret ettiğin şey arada bizdede olur çıldırıyorum deli oluyorum resmen kendi kendimi yiyorum tabi iyide bir sövüyorum 
(2,353 puan) tarafından
Al birini vur otekine hesabi bunlar ya
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Bir kaşık suda boğasim geliyor aynı durumdayım çöp filan atmaz anca evi yerle bir eder
(2,353 puan) tarafından
O an cocuk uyanincada hic demezler ama ver ben uyutayim
(1,024 puan) tarafından
Al bendende o kadar
0 oy
tarafından

Ayyy hepsi gamsiz yemin ederim bnm kocamda öyle sabahın 5 inde ben terlik giymiyorm çocuk ses olur uyanır diye adam uyansın diye laf pat kapi carpar sesli sesli konuşur hapşırık gelse evi kaldırır beni delirtiyor ya resmen uyansın diye uğraşıyor sanki 

He birde çocuk uyumuyor diye biraz önce yanından bana göndermiş Sabahta kırk takla atıyor şuan çocuk yanımda 
(2,353 puan) tarafından
Evet aynilar benimkide oyle sabah bi ise gidicek bi mehter takimimiz eksik o derece gurultu var evde
0 oy
(14,428 puan) tarafından

Sen kızınca ne tepki veriyo kocan peki 

Bi acıyasım geldi adama,senden şiddet görüyo sanırım :D

(2,353 puan) tarafından
Kiz inanirmisin benden fazla bagiriyo camdan mı atlicam diyo
0 oy
(7,684 puan) tarafından
Benimki de öyleydi bi kere bi carladım simdi kalkip gidiyo ruhumuz duymuyo 
(2,353 puan) tarafından
Oh ne guzel valla
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Ay valla gulesim geldi bacım kusura bakma :D benim eşim öyle değil ama babam böyle çocuğu ne zaman uyutsam yüksek sesle konuşur gece kalkar tuvalete girer kapıyı bı acısı var ballaydeli oluyorum ama bişey diyemiyorum :D
(2,353 puan) tarafından
Hahahah :-D:-D
0 oy
(211 puan) tarafından
Ay aynisini benim eşim de yapıyor çocuğu uyandırıyor sonra sabaha kadar uyuyamiyor ben de arada sinirlenip uyandırıyorum eşimi sabah kalkamayinca da çocuk uyutmadi diyor ula sen uyutmadin asıl çocuğu snjsndjdbjdbdjdbjdnd
0 oy
(2,307 puan) tarafından
Kız valla aynı bnm kini anlattın valla Bn bağryrm ya hergün eve gelirken mesaj atyr artık kapıyı usulca Bn acyrm
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Hepsi aynı bir iki gece onlara vermek lazım ugrassinlar bak bi daha yapiyomu valla bizimki su almaya girmiyo odaya artık çeşmeden iciyo çünkü pestil oluyom yatsna kadar 
0 oy
tarafından
Oy kurban olduğum benimkide bu gece yok ama olduğunda da asla ses yapmaz kıvrılır uyur biliyor ses yapsa bagiririm
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Gicikligina mi yapıyor huy mu

0 oy
(4,973 puan) tarafından
Gebertirim bn 

Git yat  o baksın çocuğa . Yada al çocuğu onun uyuduğu yere cnm

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 939 göst.
9 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Lovelyyyy (84 puan) tarafından soruldu
0 oy