0 oy
271 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (2,671 puan) tarafından

image

yada bildiğiniz uygun yer marka varsa bana da söyler misiniz  ya :-)

13 Cevaplar

0 oy
(565 puan) tarafından
Canm ben molfix kullanıyordum kac kere değiştirdiysem iyi gelmedi bunuda kullandım olmadı şuan canbebe kullanıyorum ve çok çok memnunum fiyatına bundan daha iyi bir dene derim
(2,671 puan) tarafından
Nerden alıyorsun canim
(116 puan) tarafından
Size hitaben söylemiyorum memnun kalmış olabilirsnz llakin fikrimi belirtiyim canbebe den hiç memnun kalmadım sizdiriyor internet yorumları da bu şekilde arastirirsaniz gorursnz bi kac arkadaşım da aynı yönde sleepy den memnun kaldım sizin kafaniza hangisi yatarsa artık paylaşmak istedim :)
(565 puan) tarafından
Yok tabiki öyle her bez her bebeğe iyi gelecek diye Bi kaide yok sonuçta ben şuan kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadım o yüzden denmesini söyledim denemez bilemez sonuçta hangisinin iyi geleceğini
(2,671 puan) tarafından
Aynen canım deniycem işte tşkler
-Reklam-
0 oy
(880 puan) tarafından
Bende doğduğundan beri sleepy kullanıyorum baby turco ya geçmeyi düşünüyorum nasıl iyi mi 
(880 puan) tarafından
Evet aşırı pahalilasti bende o yüzden buna geçmek istiyorum ama önce küçük paket alıp bi denicem pişik sızdırma vs olursa o kadar çok bez elimde kalmasın
(2,671 puan) tarafından
Aynen bende öyle yapicam deniycem yani zaten ucuz bez yok ki
(1,169 puan) tarafından
Ben kızım doğduğundan beri molfix kullanıyorduk fiyati çok yükselince sleepy uyguna bulup aldık kızım surekli pişik oldu. Surekli dışarıya taşırdı. Geçenlerde baby turco indirime girince külot bezini aldık çok memnun kaldım. Hiç dışarı taşırma yapmadı pişik sorunuda yaşamadık. Kesinlikle emiciliği sleepyden çok daha iyi
(2,671 puan) tarafından
Külot bez hiç kullanmadım nasıl buarada bende Molfix kullanıyordum fiyatı ucunca bende vazgeçtim
(1,169 puan) tarafından
Çok kolaylık külot bez. Bezi takarken kaçan takmak istemeyen bebeğiniz varsa çok iyi oluyor. Ama alt değiştirirken tamamen kıyafetlerini cikarmiyorsaniz sorun olabilir sizin için
0 oy
(1,506 puan) tarafından
Fiyatını bilmem ama hem kalıbı dar hemde çabuk sızdırıyor
(4 puan) tarafından
Bende gayet memnun kalqrak kullanıyordum dar felan olmuyordu son çıkanlar çok dar malesef dar olduğu için sızdırıyor yoksa güzel bezdi
tarafından
Bende baby turco kullandım hiç sızdırmadı kalıbı dar o yüzden bir beden büyük aldım
(2,671 puan) tarafından
Bende bir beden büyük aldım normalde 5kullamiyrm 6numafa sipariş verdim bakalım  bizde sızdırma yapmaz umarim
tarafından
Ben tekrardan baby turco alacaktım daha önceden baby mee aleoveralı kullandık eşim ondan aldı bugün 200 adet
(2,671 puan) tarafından
Anladim canım
0 oy
tarafından
Fiyatı bilmiyorum da ucuz ne kaldı ki canım Allah kabul etmesin 
(2,671 puan) tarafından
Aynen malesef ya bezler çok pahalı olmus
0 oy
(2,353 puan) tarafından
Ben yorumlara guvenerek aldim baby turco ama berbat ya hemen sızdırıyo alma sakin 
(2,671 puan) tarafından
Aaa ciddi misin sipariş verdim ya :-(:-( tüh htta eşim dedi bri paket daha alalım yok dedim kullanayom sonra
(2,353 puan) tarafından
İptal etme sansin varsa iptal edin canim verdigin paraya yazik
(2,671 puan) tarafından
Bilmiyorum ki eşim gelince Kredi kartı ndan verdi yarın da iş e gider nasıl iptal edebiliri, ki i
0 oy
(1,610 puan) tarafından
A101 den eşim sleppy almış içinde 100 tane var galiba 120 TL ye 4 numara ama
(2,671 puan) tarafından
O da uygunmuş ya nezaman almış  kataloğ ta goremedim
(1,610 puan) tarafından
Katalog da almadı indirimsiz aldı bunu
(2,671 puan) tarafından
Hı anladm canim
0 oy
(9,626 puan) tarafından
(2,671 puan) tarafından
Aynen benced bende denerim kaç yaşında bebegin
(9,626 puan) tarafından
22 aylik bide 7 ayının içinde olan bi kızım var ama kızıma hic kullanmadım külot bez
(2,671 puan) tarafından
Kaçıncı aydan sonra külot bez kullandın bende onu kullanayım ya kafama çok yattı yani yorumun:-):-)
(9,626 puan) tarafından
Oglum doğduğundan beri iki yaz geçti yani zaten mayısta doğdu yaz aylariydi 2 ay falan normal bez kullandım kış gelene kadar külot bez kullandım diğer yaz yaşına gelmişti yine o yazı külot bezle geçirdik kış geldi yöne cırt cırtliya döndük:)) kısacası yani 2 yaz boyunca kullandım..yazları bizim ev cehennem sıcağı o yüzden genelde çıtçıtlı badiyle duruyo normal bez takınca altını doldurunca alttan sallaniyo  :) ama külot bez öyle değil beli çevreleyen komple lastik olduğu için yapışık kaliyo vücuduna
(2,671 puan) tarafından
Hı anladm canim bende öyle deniyeyim tşkler:-)
0 oy
(788 puan) tarafından
Ayyyy ayyyy şu fiyatları görünce yüreğim oynuyor haksız yere kazanç yapana Rabbim yedirmesin ben o markayı beğenmezdim bile şuan güç yetmiyor Rabbim yar ve yardımcımız olsun hepimizin de
(2,671 puan) tarafından
Amin inşallah canım malesef ki mecburi Aliyoru, ben 1paket. Bugün aldım bu ikinci paketim neyapalim ya valla :-)
0 oy
(788 puan) tarafından
Evy baby alabilirsen öneririm canim yani bunun fiyatida Uygun değil 
(2,671 puan) tarafından
O güzel mi ki Trendyol dan aldım onun fiyatında bakayim
(3,274 puan) tarafından
Harika ben kullandım baya aldığım yerden uzağa taşınınca yakınımda bez satan yer olmadığı için a101 in bezini kullanıyorum artık
(2,671 puan) tarafından
Tşkler canım
0 oy
(788 puan) tarafından
Evy baby alabilirsen öneririm canim yani bunun fiyatida Uygun değil.
(2,671 puan) tarafından
Bakayım canım onuda denerim nerden alıyorsun peki
(788 puan) tarafından
Amazondan aldım canim
(2,671 puan) tarafından
Onu nasıl indirmek mi lazım yani indirimde oluyorsa ben f alayım da nasıl alicaz tlfnuna mi indirmem lazım
(788 puan) tarafından
Canım biz indirimdeyken aldık 108: tanesi 100 liraydı bir ay bile olmadı alalı ordada pahalanmis ama çok güzel bez  indirmen lazım sanırım başka sitelerden de bakabilirsiniz canım
0 oy
(2,889 puan) tarafından
Ben bunu kullanmaya başladım şuan mutluyum çok iyi
(2,671 puan) tarafından
Güzel mi valla güzel bir yorum aldım alanlar sızdırıyor diyor. B nde uzuldum
tarafından
Bende kullandım memnun kaldım kalıbı biraz dar 1 beden büyük aldım
(2,671 puan) tarafından
Tşkler canım
0 oy
(397 puan) tarafından
Ben sleepy den geçtim bu beze cnm gayet memnunum sleepyden hiç bir farkı yok 
(2,671 puan) tarafından
Tşkler canım içimi rahatlattin sızdırıyor diyorlar
0 oy
(119,341 puan) tarafından
uygun fiyat bemce
(2,671 puan) tarafından
Dimi banada öyle geldi şuan bezler çok pahalı

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 138 göst.
29 Mayıs 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mina gozde (2,671 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 99 göst.
30 Nisan 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Hillll (606 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 170 göst.
0 oy
26 cevap 809 göst.
27 Kasım 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde kubraugur (2,529 puan) tarafından soruldu

380,081 soru

11,378,291 cevap

34,863 kullanıcı

...