0 oy
236 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kizlar marul kafayla başım çoookk dertte. 

Kendisini tek başına yürütece beşiğe yere koyduğum da feryat figan yirtiniyo ağlamaktan pancar gibi oluyo kendisine vuruyo. Geçen akşam ağlamasina yanda ki teyze geldi siz dusunun nasil ağladiğini,sanki etiyle kemiğini ayiriyom bebenin.

Normalde de huysuz asi bi bebek zaten ama bilenleriniz var ciddi bi rahatsizlik geçirdi ondan sonra tüm huyları değişti ekstra huysuzlaştı. Derdini az cok anlatabiliyo çok sükür anne baba su gel diye biliyo,ama ağlamaya basladiğin da derdini anlatmak yerine kendine vuruyo sacini çekiyo ve aşiri aşiri aşiri bağriyo. Bağirmaya nerden alisti bilmiyorum biz evde bağiran insanlar değiliz eşimle tartişan insanlar değiliz çocuğa bağiran insanlar degiliz ama nerden alisti bilmiyorum. 

Bu aralar bebek şarkilarini çok dinliyo acaba ordan mi gordu ki gerci kirmizi balikta nasil bi bağirma ögrenmis olabilir ki :) 

Niye boyle oldu nasil aşıcaz bu durumu bana akil verin 

Bu arada 11 aylik olacak 4 gün sonra

3 Cevaplar

0 oy
(2,593 puan) tarafından
canım bazı dönemlerde oluyor bebeklerde öyle bir süre sonra geçiyor bir dönem oğlum sürekli başını her yere vuruyordu dikkatini dağıttık vs falan derken kendi kendine bıraktı şimdi ağlama krizleri bizde de başladı tekrardan bizim 2 yaş sendorumuna giriyor ondan 
tarafından
Benimki de 11 aylik sendromu yaşiyo heralde ya allah yardimcimiz olsun
(2,593 puan) tarafından
11. ayda bizde de krizler yaşanmıştı hele 13. ay tam bir kabustu tek uyku istiyor az geliyor ikinci uyku fazla geliyor 7 diş patlattı derken mahfolduk çok ağladığı zamanlarda al kucağına sarıl öp balkona çıkar ya da cam aç az hava alsın
tarafından
Tamam canim çok sağol
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah yardimcin olsun kuzuu .Bilemiyorum .Post ustte kalsin yorumu ❤️
tarafından
Saol canim ♥️
0 oy
(2,562 puan) tarafından
Belki atak haftasında falan dir yada biyerimi agriyorki çok geçmiş olsun 
tarafından
Olabilir atak haftasi ama bi yerinin ağridiğini sanmiyorum

İlgili sorular

+1 oy
11 cevap 336 göst.
9 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 129 göst.
22 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 2 melek annesiii (243 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 187 göst.
23 Ocak 2023 Aile kategorisinde Ozgul406 (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 109 göst.
3 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mks (12 puan) tarafından soruldu

381,430 soru

11,419,476 cevap

34,975 kullanıcı

...