0 oy
883 göst.
Diğer kategorisinde (184 puan) tarafından
Diğer bolumde nar yenilir mı diye sormuşlar hamilelikte nar deyince canım nasıl istedi anlatamam baktim yapılan yorumlara düşük tehlikesi yapabilir yazmis bi kaç arkadaş var mı böyle bilginiz

27 Cevaplar

+1 oy
(845 puan) tarafından
Kani sulandırma etkisi olduğu için öyle diyolar canım
(184 puan) tarafından
Azcik yesem bisey olmaz heralde çok canım istedi
(845 puan) tarafından
Yanı nefsini koreltecek kadar ye ama çok yeme yinede canım
tarafından
Ya gercektenmi  az önce yedim  ama tadi ekşi diye yiyemedim  gerçekten tehlıkelimi
-Reklam-
+1 oy
(716 puan) tarafından
Ben yedim oyle birsey olsa duserdi Allah korusun sacma bence hani ne kadar yiyebilirsin ki etki etsinde düşsün az biraz yesen tabiki birsey olmaz ben zarari oldugunu bile yeni senden öğreniyorum nerdeyse bir tane yedim
(184 puan) tarafından
Dimi bi tane yesem bisey olmaz heralde çok canım istedi nar deyince gozumde canlandı off hala gözümun önünde  :DDD
(716 puan) tarafından
Aynen canm ye bence ama fazla yeme ne olur ne olmaz yarım ye
+1 oy
(349 puan) tarafından
Ben cok yedım hıcbırsey olmadı
(184 puan) tarafından
Tamam canım sağol :D  içim rahatladı
+1 oy
tarafından

Aman basladi mi yine nar postlari :D

0 oy
(1,353 puan) tarafından

Ay düşükmü yaptiriyomus dünya nar yemiştim haberim yoktu bundan:D

(184 puan) tarafından
Diğer bolumde yazmış bi kaç arkadaş doktor dedi bana diye bende burda bi sorayim dedim :D
(1,353 puan) tarafından
Benim doktorum herseyin fazlası zarar normal seviyede ye birsey olmaz diyordu mesela maydanoz düşük yapar diyolar kac bag yiyebilcenki düşük yapsin demişti kaynatip icme yeter demisti mesela
(184 puan) tarafından
Haklisin bide diyorum Rabbim 'in koruduğunu kimse korumaz Rabbim e emanet keyfinden değil normalde görsem yemem hiçte sevmem nar ama arkadaş demis aseren girmesin de yazmamış görünce gözümun onunde canlandı olsada yesem dedim :D
(1,353 puan) tarafından
Kuzum hemen gönderim orda yoksa
0 oy
tarafından
Ben az az yemiştim
(184 puan) tarafından
Bende öyle yapicam  canım:D
0 oy
(843 puan) tarafından
Ben az bişey yemiştim
0 oy
(1,422 puan) tarafından
Canm bnm doktorum.yeme dedi bn hic sevmem yemedim ama bi arkadasim hergun yarim yedi ve hic bsy olmadi sanirim.cok yemek sıkıntı canin cok istioken yememende dogru degil tadina bak bence
(184 puan) tarafından
Az yicem canım valla çok istedi canım
(1,422 puan) tarafından
Ye canim afiyet olsun nefsin korelsin
0 oy
tarafından
birkaç tane yiyip nefsini korleyebilirsin 
(184 puan) tarafından
Oyle yapicam kuzum icimi rahatlattı arkadaşlar
tarafından
herseyin fazlasi zarar zaten canim tutup ta uc dört tane yiyecek halin yok bide su var herkese hersey ayni etkiyi yapmaz o yüzden olcusunu fazla kacirmadan yiyebilirsin
0 oy
(1,517 puan) tarafından

Ya çok saçma nsl nar düşük yaptıra biliyor aksine saglilidir ya ben bolca yedim kışın hamileydim :D :Dhiç bir sorunum olmadı çok şükür 

0 oy
(2,172 puan) tarafından

Nardan cocuk mu dusermis hic :D ben cok yedim bisey olmadi :D

0 oy
(454 puan) tarafından
Hamileligimin basindan sonuna nar yedim bi gunde iki uc tane cok seviyorum nari hic suphe bile yapmadim zaten kan sulandirici ilac icmem gerekti bende nar yiyodum :)
(184 puan) tarafından
Oh ne güzel:DD
0 oy
(139 puan) tarafından
Valla canım ben dünya yedim bişey de olmadı şükür ama nar bayanlar için iyi diye biliyorum ben  :)
0 oy
(162 puan) tarafından
Valla canım hamile iken rüyamda gördüm hemen sabahınà aldırdım nar ı oturdum yedim çok şükür bir şey de olmadı 
0 oy
(98 puan) tarafından
Midye icinde bebegi zehirler diyolar ama ben bi tepsi yemiştim 4 aylık hamileyken şuan 8.ayım dolucak halay çekiyo cocugum o kadar harektli ve saglikli Allah ne derse o olur 
(184 puan) tarafından
Allah 'ın hikmeti işte Rabbim in koruduguna hiç bisey zarar vermez :)
(98 puan) tarafından
Elbettekiiii
0 oy
(21 puan) tarafından
Kaç haftalıksınki canım ben yiyorum midemi yakıyo sadece onun dışında bişey olmuyo 38 haftalığım ben. Azıcık ye ya canın çekiyo madem
(184 puan) tarafından
10 haftalık olcam canim
0 oy
tarafından
Ben 2 3 tane narı temizleyip tabağa koyup kaşıkla yerdim hiçbişi de olmadı nefsini köreltecek kadar ye bişey olmaz 
0 oy
tarafından
O kadar çok yedim ki hâlâ da yiyorum çok şükür birşey olmadı ve narın düşüğe sebep olduğunu ilk defa duydum
0 oy
tarafından
Ben hamileyken yiyordum Allaha şükür bişi olmadı günde 1 tane yiyebilirsin 
0 oy
(5,436 puan) tarafından

Aaaaa hiç duymamistm ben çok yedim bisi olurmu :( canin istediyse az bisi ye bence bi iki tanede olsa 

(184 puan) tarafından
Allah a emanet yavrularımız canım Allah 'ın izniyle bisey olmaz doktorların abartmasi diye dusunuyorum eskiden insanlar ne bulduysa yer ne iş olsa yaparlardı şimdiki zamanda  herseyi inceliyoruz işte vesvese ediyoruz burdaki arkadaşlar rahatlattı beni de Allah 'ın koruduguna hiçbişey zarar vermez korkma InşaAllah şifa olsun bebise InşaAllah :DD
(5,436 puan) tarafından
Inşallah cnm ama eskiden böyle değilmiş ki zaman değişti:) sağ salim kucağımiza alalım hepimiz insallah

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 479 göst.
30 Ocak 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 538 göst.
16 Mart 2021 Diğer kategorisinde Esrakgms (508 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 355 göst.
30 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,827 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 560 göst.