0 oy
162 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (741 puan) tarafından
Tavuk baget haşlama yemeği yapıcam patates havuçla olan ama tavugu öncemi haşlıyosnz bir tarif alayım birde terbiye yapıyormusunuz

8 Cevaplar

0 oy
(1,076 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bilmiyorum canım postun yukarıya çıksın
-Reklam-
0 oy
(1,685 puan) tarafından
Tavuğu önceden hasliyorum cnm yoksa patates ve havuçla erir. Sonra soğan salça kavurup patates havuç atıp tavukları ekliyorum. Haşlanan suyu da ekliyorum tabi. Terbiye yapmıyorum cnm güzel olabilir ama hiç denemedim
(1,685 puan) tarafından
Yaa Emsan hiç kullanmadım kuzum bnm granitler de çelikler de karaca. Memnunum yani öyle çok ciflik işi olmuyor. Öyle ayrıntı isler çok zaman alıyor yaaa ama dua et bebiş yok yoksa 1 saatlik işi 3 saatte yapıyorsun :)
Ben de süpürüp silcem evi inşallah bebişim izin verirse :)
(741 puan) tarafından
:)) granitler hediye gelmişti karaca ama özel kasık kullandıgım halde aşınıyor içi :((
(1,685 puan) tarafından
AA hangi model cnm bnmki mor olanlardan. İçinde bir şey yok kenarları az az soyuldu ama sorun teşkil etmiyor :))
(741 puan) tarafından
Bilmiyorumki cnm pembe dur bakım netten
(741 puan) tarafından
Attım cnm resmını
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Ben tavuğu önceden hasliyorum canım daha geç piştiği için havucu da patatesten biraz önce atıyorum patatese göre havucta biraz geç piştiği için havuç pisene kadar patatesler dağılıyor sonrasında terbiyeli yapacaksam terbiyesini ekliyorum salçalı yapacaksam salçasını kavurup ilave ediyorum 
(741 puan) tarafından
Teşekkür ederim kuzum
(1,105 puan) tarafından
Rica ederim canımm ❤️
(741 puan) tarafından
O kedi senın mi☺️
(1,105 puan) tarafından
Benimdi canım ☺️bir dişi bir erkek kardeşlerdi hediye gelmişti kedileri çok severim çünkü bir tane de sokaktan sahiplendiğim kedim var bebiş olunca zor oldu benim için 3 kedinin bakımı iki kardeşin birini kız kardeşime birini kuzenime verdim şuan yanlizca sokaktan sahiplendiğim oğluşum var
0 oy
(44,744 puan) tarafından
Tencerede kavuruyom sulaniyo zaten rengi dönünce soğan patates havuç atarım azcik salça tuz yağ sıcak su ilave edip pişmeye birakiyom
(741 puan) tarafından
Patatesler dağılmıyor mu
(44,744 puan) tarafından
Yok hayır ben biraz irice atıyorum
0 oy
(589 puan) tarafından
Önce bagetleri rengi dönene kadar pişşriyorum tencere de sonra patates havuç atıp biraz döndürüyorum suyunu atıyorum tuz karabiber servis yaparken isteğe göre maydanoz ve limon
(741 puan) tarafından
Pattesler dağılmıyrmu
(589 puan) tarafından
Hayır dağılmıyor kısık ateşte pişirin
0 oy
tarafından
tavuğu tek başına biraz haşla siyah suyu çıksın onu dök üstüne temiz sıcak su koy sonra havuç patates ekle pişir terbiye yapsan da olur yapmasan da istersen yoğurt yumurta un çırpıp koyabilirsin dereotu da çok yakışıyor 
(741 puan) tarafından
Kız suyu dökülürmü.d
tarafından
evet ben ilk suyunu dökerim ben siyah köpük oluyor çünkü onu içmem sonra temiz suyla kaynatırım suyu temiz olur mis gibi
(741 puan) tarafından
Siyah su cıkmıyoki vitaminini döküyorsun sn
tarafından
öyle ilk suyu hoşuma gitmiyor benim :)
0 oy
(741 puan) tarafından

image

bu cnm bak benımkıler

(1,685 puan) tarafından
Bunu bilmiyorum cnm bnmkiler daha farklı atabilirsem atayim
(741 puan) tarafından
Olur cnm
0 oy
(1,685 puan) tarafından

Bu cnm bnmki de ben bunlardan memnunum ama stokta yok diyor artık görmüyorum zaten mağazada da

image

(741 puan) tarafından
Bendede görünmüyo cnm 3 yıl önceki model :)))

İlgili bir soru bulunamadı

380,998 soru

11,406,099 cevap

34,944 kullanıcı

...